Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Всі лікарі та медсестри вищої категорії.

Я дуже вдячна всьому колективу клініки ISIDA, зокрема бригаді 14.08.2016. Я відчула себе як вдома, своя серед своїх. Всі лікарі та медсестри вищої категорії. Цілую всіх!

Швець Валерія
16 серпня 2016 р. 09:29
Інші відгуки про цю клініку

Ми вдячні Вам за доброту і професіоналізм.

Величезне спасибі всім, всім, всім. Ми щасливі і ділимося своїм щастям з Вами, ми вдячні Вам за доброту і професіоналізм. Дякую, дякую, дякую!!!

Маєвська Марина
19 жовтня 2015 р. 15:08

Вчора в клініці ISIDA, народився наш первісток

Вчора в клініці ISIDA, народився наш первісток! Хочемо подякувати всьому персоналу клініки за мегапрофесійний підхід до справи, душевне ставлення і увагу до кожної дрібниці і прохання! Ми вам всім дуже сильно вдячні, кожному лікарю і акушерці! Всі працюють як один злагоджений механізм! Супер! Окреме спасибі за настрій дружини під час пологів, хотілося б сказати – Зінченко Віталію Вікторовичу, який своєю позитивною, м'якою енергетикою і спокоєм, дозволив дружині ''зловити '' правильний настрій на пологи) Щиро дякуємо!

Руслан
25 серпня 2018 р. 04:53

Із вибором клініки сумнівів не було

Я вже мала задоволення народжувати у Вашій клініці в 2014 році і залишилася ДУЖЕ задоволена всім!!! Зараз мені довелося оперуватися (гістерорезектоскопія-поліпектомія) у Вашій клініці (з вибором клініки сумнівів не було!). Хочу залишити свій відгук та подяку всьому персоналу цієї прекрасної клініки, а особливо хірургу Семко Олександру Францовичу за чудово проведену роботу! Величезне дякую!!! Рівень клініки відчувається відразу, за 7 років з мого останнього перебування в клініці все тільки покращало, уважні та професійні лікарі, ввічливі та оперативні дівчатка на рецепшині. Хороше повідомлення між філіями клініки та лікарями. Пацієнта ведуть злагоджено і до кінця. Процвітання ВАМ та безліч вдячних клієнтів!

Горбенко Вероніка Олександрівна
29 червня 2021 р. 16:38

Турботою я була закутана всю дорогу від першого візиту до Вас, до сьогоднішнього дня!

Добрий день, дорога ISIDA! Хочу залишити свій відгук про свої пологи і ведення вагітності у Вас ❤️по-перше, спасибі велике за Вашу команду - всі фахівці своєї справи, які знають, що потрібно для вагітної і породіллі, малюкові в дитячому відділенні - такою турботою я була закутана всю дорогу від першого візиту до Вас, до сьогоднішнього дня, коли ми вже з малюком вдома) Але я хочу написати про кілька лікарів - які запам'яталися найбільше! Вагітність вела я у лікаря, який, на жаль, вже у Вас не працює, але я абсолютно задоволена всім! А ось акушерка у Вас працює, чудова Леся, приємна, налаштовує на правильний лад, заспокоїть і посварить, де потрібно) Пологи ... Як я рада що залишилася народжувати у вас..... Я народжувала з черговою бригадою, і пологи у мене приймав Карашевський Богдан Валерійович - чудовий, фахівець - спокійний, дуже уважний. Розповідав як дихати, що я повинна відчувати на кожному етапі пологів, пояснював, що відбувається в даний момент часу зі мною і з моїм малюком. Все дуже доступно пояснив при виписці, дав всі рекомендації. Мої пологи пішли трохи іншим шляхом, і було ЕКС. Так ось, все дуже сильно запитували на узі після, а хто ж мене так красиво прооперував?))

Анна
21 листопада 2020 р. 11:19

Хочемо сказати велике спасибі Шияновій Світлані

Хочемо сказати велике спасибі Шияновій Світлані Володимирівні за нашу донечку! У 2013 році (у грудні) ми вперше приїхали на обстеження та знайомство. До цього за плечима було 8 (!!!) років лікування. Це кошмар!!! Як згадаю – так здригнуся! Я думаю, багато хто зрозуміє мене. Я тоді, чекаючи своєї черги, в журналі ISIDA Happy Moments прочитала статтю, де вже щасливі батьки дякували лікарям за дитинку. Вони написали, що за рік після першого візиту завагітніли. Я тоді мріяла, щоб і в мене так було)) І що ви думаєте?!))! Рівно через рік, 30 грудня 2014 року у нас було перенесення, а 13.01.2015 я здала ХГЛ і дізналася, що вагітна))))))) Це була друга спроба ЕКЗ. 16.09.2015 у нас народилася донечка;) Хочу сказати ще раз дякую великому всьому персоналу ISIDA! Окреме спасибі Шияновій Світлані Володимирівні та Зінченку Віктору Михайловичу!

Найголовніше не здаватися, довіритися своєму лікареві і все вийде!))

Елена
20 липня 2016 р. 10:30

Народжувала 1й раз і боялася до паніки.. але в підсумку народила за 5 годин.. Спасибі Вам!

Народжувала 1й раз і боялася до паніки.. але в підсумку народила за 5 годин. Складно звичайно, але бригада дуже допомагала і морально і фізично. Пам'ятаю тільки прізвище лікаря - Майшмаз, інших, на жаль, не пам'ятаю. Знаходження 2 дні після пологів, теж, все сподобалося. Постійно всі заходили і допомагали якщо потрібно. Загалом, я з чоловіком залишилися задоволені. Спасибі Вам!

Марина
07 травня 2020 р. 14:05

Дякую за найсильніші емоції

Велике дякую! Ви найкращі! Дякую за найсильніші в житті емоції: і в щасті, і в болі, і в абсолютній радості - народженні дитини! Ми повернемось!

Бортняк Тетяна, Доброріз Антон
24 серпня 2016 р. 10:50

Дорогі лікарі, медсестри, акушери, неонатологи і всі-всі-всі!

Дорогі лікарі, медсестри, акушери, неонатологи і всі-всі-всі! Спасибі Вам величезне, а особливо Ребеківші Н.А., Майшмаз І.С., акушерці Катерині Володимирівні, Галині. Ви особливі, будьте щасливі!!!

ааа
20 лютого 2016 р. 13:37
Відгуки
Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті