Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Вперше зустрічаю лікаря, який зцілює людей

Вперше зустрічаю лікаря від Бога, який зцілює людей не лише своїм професійним ставленням, а й людськими якостями. Величезна подяка Мовчану Юрію Валентиновичу та його команді за професіоналізм, який допомагає людям бути здоровими.

Орехова Людмила Анатолівна
18 червня 2021 р. 06:23
Інші відгуки про цю клініку

Хочу подякувати

Хочу подякувати Рахубінській Валерії Веніамінівні, яка вела мою вагітність та приймала пологи! Висококваліфікований професіонал, чудова людина. Завдяки їй моя вагітність пройшла відмінно. Дуже вдячні за допомогу! Ми досі разом. І вже багато років Валерія Веніамінівна мій гінеколог. Дуже уважна та турботлива.

Дарʼя
31 серпня 2024 р. 14:52

Всі лікарі та медсестри вищої категорії.

Я дуже вдячна всьому колективу клініки ISIDA, зокрема бригаді 14.08.2016. Я відчула себе як вдома, своя серед своїх. Всі лікарі та медсестри вищої категорії. Цілую всіх!

Швець Валерія
16 серпня 2016 р. 09:29

Я дякую Богові за Вас

До вибору пологового будинку я ставилась дуже серйозно – ще задовго до вагітності я відвідала ISIDA і мені вона дуже сподобалася. Я подумала, оскільки є ISIDA – значить можна народжувати в Україні (у мене був вибір народжувати у США, де народилася моя перша дитина).

Саме завдяки ISIDA я зважилася на цей важливий крок у нашому житті в Україні. Я просто вражена, наскільки тут все поставлено професійно, чітко та злагоджено, наскільки хороші й добрі люди тут працюють, люди, які завжди готові допомогти. Особливо я вдячна акушеркам післяпологового відділення – я ожила після важкого дня в реанімації саме завдяки їм. Ви всі – просто справжні янголи для мене.

Також дякую сестрам дитячого відділення. Не забуду подякувати й тих, хто прибирає та обслуговує – все дуже чисто та робиться уважно й ввічливо. А лікарі, які мені допомагали народити, – це суперпрофесіонали із людськими добрими серцями. Я дякую Богові за Вас!

Морріс Ірина
28 листопада 2010 р. 11:07

Найтепліші враження від пологового

Вчора виписались з пологового додому. Тому дуже хочу написати відгук, про свої враження.

А враження у мене з чоловіком залишись найтепліші і найвдячніші!

  1. Хочу подякувати Фірсовій Н.О. - стояла у неї на обліку. Лікар професіонал, дуже уважна, відкрита, завжди на звʼязку. Також супер зручно стояти на обліку і здавати всі аналізи, проходити всіх лікарів одразу в одному місці. Та отримувати результати в особистому кабінеті. Все зроблене максимально зручно для вагітних. Я відчувала ніби приходила в санаторій) А ще в кафе неймовірні круасани!

  2. Самі пологи. Жодного разу не пожалкували з чоловіком, що обрали лікаря Ткаченко О.В. Просто лікар, який викладається і хвилюється за своїх пацієнтів на всі 100%! По плану мали були звичайні пологи, вся вагітність проходила без ускладнень. Але під час пологів лікар швидко, без вагань, прийняла зважене рішення зробити КС, бо була загроза для малюка. За що ми щиро вдячні, бо різні бувають випадки і не всі лікарі та пологові ставлять на перше місце здоровʼя дитини.

  3. Після пологів. Палата, персонал, їжа, догляд - просто 5 балів. Максимально зручно, що не треба було збирати сумки, щось везти, додатково купувати! Все необхідне завжди було (від памперсів до догляду за мамою). Також всі ліки, крапельниці - це все входить у вартість і нікому не потрібно бігати шукати, купувати. Ми просто заселились, відпочивали та були з дитиною. Окрема подяка консультантам з вигодовування! Супер професійні, приходили кожен день, 2 рази на день. Актуальна інформація. Все показували, перевіряли, хоча в нас вже друга дитина і що нового я мала б почути? Весь персонал буд дуже чемний та піклувався 24/7. Навіть не знаю до чого можна було б прикопатись! Вартість виправдана. 100% будемо рекомендувати та повернемось ще!

Дарина
01 березня 2024 р. 13:12

Величезна подяка всім за професіоналізм і допомогу!

Хочу від щирого серця подякувати Грицько Віктору Степановичу за народження доньки! Нам з чоловіком не вдалося цього зробити особисто, так як в пологовому залі були зайняті знайомством з новою людиною) Мене трохи бентежило, що під час вагітності не можна обрати лікаря, який прийматиме пологи, але заспокоював той факт, що в Ісіді працює тільки висококваліфікований персонал. Я в цьому ще раз переконалася. І спостереження вагітності і пологи в Ісіді залишили тільки приємні враження, починаючи з телефонного дзвінка, зустрічі на рецепції і рівня обслуговування в цілому, якому немає рівних в Києві. Віктор Степанович – величезна подяка Вам і всім, хто приймав нашу дівчинку, за професіоналізм і допомогу!

Галина
04 січня 2017 р. 08:51

Завдяки клініці ISIDA, мої пологи пройшли швидко і професійно з боку персоналу.

Завдяки клініці ISIDA, мої пологи пройшли швидко і професійно з боку персоналу. Окреме спасибі Грицько В.С. за оперативність і професіоналізм. Всім рекомендую тільки цю клініку. Із задоволенням приїдемо ще за одним малюком!

Баканова Яна
08 грудня 2015 р. 09:33
Відгуки
Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Статті