Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Вагітність та пологи пройшли настільки добре, що хочеться радити

Все моє спостереження вагітності та пологи пройшли в ISIDA настільки добре, що щиро захотілось залишити відгук і радити цих лікарів та пологовий, щоб якомога більше жінок мали такий позитивний досвід цього прекрасного періоду життя! Дякую лікарці Оксані Віталіївні Ткаченко за професійність та людяність! Вона завжди все пояснює, обговорює, обгрунтовує. Ти завжди спокійна, тому що розумієш що відбувається, які можливі наслідки та рішення. А ще вона дуже приємна в спілкуванні людина і усі наші планові прийоми були в задоволення і ми завжди їх чекали! Завдяки її професійності та правильним рішенням в нас були чудові природні пологи навіть при косозміщеному тазу та сколіозі. Анестезіолог Чечельницький Олег Євгенійович - найкращий без коментарів. Попри мої хвилювання щодо встановлення анестезії при сколіозі, він зробив все ідеально!Також дуже вдячна консультантці З ГВ Тетяні Степановій. Вона прекрасна! Допомогла зрозуміти чому малюк не прикладається, обрати правильну для нього позу та навчила робити безболісні масажі і завжди на звʼязку коли потрібна допомога!

Софія
18 березня 2025 р. 06:50
Інші відгуки про цю клініку

Я дякую Богові за Вас

До вибору пологового будинку я ставилась дуже серйозно – ще задовго до вагітності я відвідала ISIDA і мені вона дуже сподобалася. Я подумала, оскільки є ISIDA – значить можна народжувати в Україні (у мене був вибір народжувати у США, де народилася моя перша дитина).

Саме завдяки ISIDA я зважилася на цей важливий крок у нашому житті в Україні. Я просто вражена, наскільки тут все поставлено професійно, чітко та злагоджено, наскільки хороші й добрі люди тут працюють, люди, які завжди готові допомогти. Особливо я вдячна акушеркам післяпологового відділення – я ожила після важкого дня в реанімації саме завдяки їм. Ви всі – просто справжні янголи для мене.

Також дякую сестрам дитячого відділення. Не забуду подякувати й тих, хто прибирає та обслуговує – все дуже чисто та робиться уважно й ввічливо. А лікарі, які мені допомагали народити, – це суперпрофесіонали із людськими добрими серцями. Я дякую Богові за Вас!

Морріс Ірина
28 листопада 2010 р. 11:07

Величезне дякую ISIDA!

Величезне дякую ISIDA! Окрема подяка медсестричкам Наталії та Олені з дитячого відділення. Без них ми б не впоралися.

Шабенькова Дарина
18 червня 2016 р. 09:54

Бажаю всім вам процвітання та поширення

Після першого візиту в клініку ISIDA та бесід з Вікторією Віталіївною ми з чоловіком без коливань прийняли рішення – це те, що нам потрібно.

Протягом усього спостереження вагітності Вікторія Віталіївна дуже професійно та в той же час дуже просто пояснювала та відповідала на наші запитання. Величезна їй подяку за увагу та турботу.

Особисто від мене велике «людське спасибі» Віці, яка доглядала мене після операції в реанімації. Від наших хлопчиків – Дениса та Жені – хочемо подякувати «маму Олену» і «маму Інну Дем’янченко», які так уважно та професійно про них дбали.

Я була зворушена увагою та ставленням Олі й Тетяни: Оля прийняла мене після реанімації, а Тетяна вселяла надію, що молоко з’явиться.

Олена Веніамінівна, дякую Вам за підняття бойового духу, за те, що не давали розкисати. Усім лікарям дитячого відділення дякую за увагу до наших хлопчиків. Велике спасибі Олені Володимирівні, постараємося Вас не підвести.

Про клініку ISIDA найпозитивніше враження. Усе на гідному рівні: і медичне обслуговування, і сервіс. Побільше б таких установ в Україні!

Бажаю всім вам процвітання та поширення! З вдячністю та повагою, Штихно Андрій, Вікторія, Женька й Дениско.

з подякою та повагою Штихно Андрій, Вікторія, Женечка та Дениска
12 лютого 2010 р. 11:01

Ми всьому і всім вдячні.

Найприємніші враження залишилися від усього того, що тут ми побачили і залишили у себе пам'яті з народженням онучки. Ми всьому і всім вдячні. Колективу цієї славної установи бажаємо бути завжди на висоті і брати найактивнішу участь в народженні найщасливіших дітей в світі.

Від родини Попкової Яни
13 лютого 2016 р. 11:30

Клініка ISIDA – місце, де відбуваються чудеса!

Клініка ISIDA – місце, де відбуваються чудеса! Уся наша родина хоче висловити величезну подяку лікарю Садовому Андрію Петровичу за подвійне диво, яке з’явилося на світ 3.10.2015 р. – Тарас і Вікторія! Ми так довго чекали, вірили, сподівалися... Андрію Петровичу, Ви лікар від Бога, знайомство з Вами було рятувальним кругом, а ваш професіоналізм, підтримка та правильний настрій при кожній зустрічі додавали впевненості на 101 %. Ми бажаємо Вам подальших величних перемог, удач, терпіння, мирного неба над головою.

Ольга и Игорь Д.
06 жовтня 2015 р. 04:16

Хочу висловити подяку персоналу ISIDA за підготовку та прийняття пологів

Хочу висловити подяку персоналу клініки ISIDA за підготовку та прийняття пологів. За їх допомогу і навчання нас, недосвідчених батьків, спілкуванню з нашим новонародженим сином Себастьяном.

Всіх благ Вам і душевне спасибі!

Сухомлинова Наталя та Пасекін В’ячеслав
10 червня 2016 р. 09:33

Довго збиралася написати, але думка залишити відгук про свого лікаря, не відпускала мене з того моменту, відколи я до неї потрапила

Довго збиралася написати, але думка залишити відгук про свого лікаря, не відпускала мене з того моменту, відколи я до неї потрапила. Фірсова Наталія Олександрівна - ви мій янгол!))) І янгол не тільки мій, але і 2-х маленьких моїх людинок. Якби не цей професіонал з величезної літери, можливо мої дітки і не народилися б. Мені 42 роки і 15 з них я намагалася стати мамою. Виявилося, що завагітніти - це тільки 30% всього шляху... виносити і доносити до терміну двійню, в моєму віці - потрібна допомога професіонала. У Ісіду я звернулася тільки з двох спонукань - поруч з моїм будинком і вони займаються ЕКО, тобто знають особливості протікання такої вагітності. В саму Ісіду я потрапила, просто зателефонувавши в кол-центр. Перший запропонований мені лікар мене не влаштував, після 2х консультацій - занадто хвацьки поставився до тих факторів ризику, про які я знала. Я просто відчула, що мені потрібен інший лікар. Розпитавши колег, мені порекомендували звернутися до Наталії Олександрівни і я вдячна своїм знайомим і Богу, що потрапила до неї. З першого ж огляду я відчула увагу, високий рівень знань і розуміння моїх ризиків, а також всього того, про що я навіть не підозрювала, впевненість в тому, що ми з малюками в надійних руках. Вона чітко і без зайвих емоцій пояснила, що ми будемо контролювати і як часто. Я розуміла, щоразу, коли мені прийти наступного разу, які аналізи здати, якщо відхилення, то що робити, на що звернути увагу. Вона дуже чітко відстежила момент коли нам знадобилася допомога. Мій ворог - безсимптомний... розкриття шийки матки. Якби не її пильність, я могла б не побачити ніколи своїх Мішу і Машу. Вона наполягла, хоч деякі професори і були проти, на установці пессарію, раніше, і завдяки цьому і тому, що я лягла на збереження, я змогла доносити малюків до 34 тижня. Моя лікар супроводжувала мене коли я зателефонувала і сказала, що відійшли води і потім, коли після кесарева я була в палаті. Просто по-людськи цікавилася моїм станом. До цього у мене не було мого гінеколога. Їм був лікар-репродуктолог, з яким я пройшла весь шлях ЕКО. Тепер у мене є лікарр, якого я буду відвідувати і я щаслива, що зустріла такого лікаря. Моїм малюкам 6 місяців і я, дивлячись на них, часто згадую Наталію Олександрівну з вдячністю - вони є! Ми це зробили! Дякуємо! Окрема подяка всім співробітникам Ісіди, хірургічній бригаді (у мене дуууже акуратний і красивий шов від кесаревого).

Гасинець Тетяна
12 квітня 2020 р. 18:24

Дуже хороша клініка Isida

Дуже хороша клініка і окреме спасибі найкращому репродуктологу – Паламарчук Аліні Миколаївні.

Вікторія
01 листопада 2015 р. 16:55

Спасибі величезне за онучку!

Спасибі величезне за онучку! Удачі Вам, процвітання і щасливих дітей для щасливих батьків. Щаслива бабуся.

Від родини Ставицької Олени
24 лютого 2016 р. 14:41
Відгуки
Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Статті