Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Дякую за душевність і сервіс

У захваті від клініки! Дякуємо великому персоналу – чуйні, уважні. Окреме спасибі Вацику Мирославі Михайлівні та її помічниці Олені! Сподіваюся, у нас все вийде! Дякую за душевність і сервіс!

Катерина
16 травня 2016 р. 07:55
Інші відгуки про цю клініку

ISIDA - чарівний будинок! Співробітники - рідні люди!

ISIDA - чарівний будинок! Співробітники - рідні люди! Бажаємо миру, щастя, добробуту всім світлим людям ISIDA, які благословляють в життя нове покоління українців!

Від родини Самошиної Юлії
18 червня 2016 р. 09:56

Рідна клініка ISIDA!

Минуло 3.5 місяця як я щаслива, з довгоочікуваною донечкою, покинула стіни ставшою за 5 місяців перебування такою рідною і чудовою клініки ISIDA! І зізнаюся чесно, перший час дуже сумувала) Допологовый період був дуже важкий в емоційному плані і в тому плані, що потрібно було постійно перебувати в стаціонарі. Було багато страхів, сумнівів, негативного настрою і всього іншого, що виникає у вагітному стані) І тільки завдяки позитивному настрою, професіоналізму і вірі лікарів клініки ISIDA, мій допологової період, операція кесарів і післяпологовий період, пройшли успішно і я стала щасливою мамою довгоочікуваної донечки. Навіть страшно подумати, що могло б бути була б я в іншій клініці ..... Найтепліші слова подяки Семко Олександру Францевичу за підтримку і віру, Іванюті Олені Веніамінівні за увагу, терпіння і професіоналізм, Зінченко Віталію Вікторовичу, який став в цей період для мене другом, "жилеткою", особистим астрологом)) Він – професіонал своєї справи. Без Вас, Віталій Вікторович, я б не впоралася. Особлива подяка Чечельницькому Олегу Євгеновичу за терплячість, уважність, без нього епідуральна анестезія для мене була подібна смерті. Наталії Романовій величезне дякую, за настрій і величезну підтримку. Бубен Вікторії Миколаївні за підтримку і терпіння! Всьому медперсоналу акушерського та гінекологічного відділення. Обслуговуючому персоналу, працівникам кухні – Ви всі на цей нелегкий період стали частиною нашого життя! Дякую всім величезне за турботу, увагу і донечку. І якщо хтось ще думає про вибір місця, де трапиться найважливіша подія в житті, не роздумуючи, обирайте ISIDA!

Віта
06 жовтня 2017 р. 06:23

Спасибі величезне за онучку!

Спасибі величезне за онучку! Удачі Вам, процвітання і щасливих дітей для щасливих батьків. Щаслива бабуся.

Від родини Ставицької Олени
24 лютого 2016 р. 14:41

Дякую за щастя!!!

Дякую за щастя!!! Величезна подяка Левицькій Аллі Володимирівні, Грицько Віктору Степановичу, Чечельницькому Олегу Євгеновичу! Дай Бог Вам здоров'я!!! З повагою, Ліна

Ліна
26 жовтня 2016 р. 05:48

Жодної секунди не пошкодували про вибір цієї медичної установи

У квітні народжувала в цій клініці свого синочка. Довго обирали пологовий будинок, у якому хотіли б, щоб з’явився на світ наш первісток. Зважували всі за та проти. Чесно кажучи, жодної секунди не пошкодували про вибір цієї медичної установи. Незважаючи на важкі та тривалі пологи, все дуже сподобалося. Пологи вів і приймав лікар Банніков Володимир Іванович. Лікар поставився з великим професіоналізмом і знайшов потрібний підхід. Рекомендуємо всім цю клініку!

Алина
08 червня 2015 р. 13:43

Ви приклад для наслідування!

Велика вдячність усім співробітникам клініки Ісіда! Ви приклад для наслідування! Окремо хочеться відзначити професіоналізм дівчат на головному ресепшені клініки на Лепсе. Дівчата, завдяки Вашій роботі в клініці відчуваєш себе як вдома. Ви молодці! Дякую!!!

Виктория
14 травня 2015 р. 07:48

Я довіряю клініці в усьому!

Це найпрекрасніша клініка. Завдяки вам у мене з’явилося дві донечки. Я бажаю всім жінкам народжувати так легко, комфортно, як було це в мене. Я довіряю клініці в усьому. Персонал просто чудовий. Лікарі з великої літери. З менеджерами завжди можна домовитися, навіть прибиральниця була дуже ввічлива. Дякую, що ви є.

Ольга
14 травня 2015 р. 07:45
Відгуки
Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Статті