Про тонкощі своєї професії розповідає акушер-гінеколог клініки ISIDA, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук Володимир БАННІКОВ
Велике-привелике спасибі за сестричку. І спасибі вам за те, що дали притулок і добре прийняли.
Велике-привелике спасибі за сестричку. І спасибі вам за те, що дали притулок і добре прийняли.
Спасибі величезне персоналу ISIDA за народження мого сина!
Велика подяка клініці ISIDA за подароване щастя материнства. 15.05.2014 р. я народила синочка!
Я щиро рада, що обрала пологовий будинок ISIDA. З самого початку і до виписки кожен співробітник клініки робив все, щоб я відчувала радість майбутньої події. Спасибі всім! І професійним лікарям і акушеркам, всім-всім! До нових зустрічей!
Велике дякую всьому персоналу ISIDA за увагу і турботу. Нам у Вас було дуже добре.
Величезне спасибі Грицько Віктору Степановичу за допомогу в народженні нашого сина. Ви справжній професіонал своєї справи. Весь персонал клініки ISIDA гідний найвищих похвал. Гончар Костянтин Володимирович, дякую за легку вагітність! ISIDA, за другим тільки до Вас.
Спасибі величезне за такого прекрасного сина!
Хочу висловити величезну подяку Грицьку Віктору Степановичу! Я таких шикарних лікарів ще не зустрічала. Він перетворив мої пологи на свято. Лікар від Бога. Я просто в захваті досі від нього! Я дуже рада, що обрала саме цього лікаря й усім його раджу, кращого лікаря знайти неможливо! Велике вам дякую!
Вчора в клініці ISIDA, народився наш первісток! Хочемо подякувати всьому персоналу клініки за мегапрофесійний підхід до справи, душевне ставлення і увагу до кожної дрібниці і прохання! Ми вам всім дуже сильно вдячні, кожному лікарю і акушерці! Всі працюють як один злагоджений механізм! Супер! Окреме спасибі за настрій дружини під час пологів, хотілося б сказати – Зінченко Віталію Вікторовичу, який своєю позитивною, м'якою енергетикою і спокоєм, дозволив дружині ''зловити '' правильний настрій на пологи) Щиро дякуємо!
Ми з чоловіком дуже вдячні за курс "Народження нового життя"! Дякуємо клініці ISIDA, нашій прекрасній групі і психологу - нашій підтримці, Жанні Симчук. Це неймовірно корисний подарунок батькам! Ми отримали не просто знання, а впевненість в тому, що все буде добре. Пройшов страх перед пологами - спасибі акушеру-гінекологу, який провів нам неймовірно корисну і позитивну лекцію. Прийшло розуміння, що з малюками нашими ми точно справимося - спасибі лікарям з неонатологічного відділення. І спасибі Жанні за допомогу в розумінні себе в цей чарівний період. Прийняття своїх емоцій, опрацювання і розуміння своїх страхів. Майбутнім мамам дуже корисно потрапити в коло людей, які в цьому ж періоді, проходять все те ж саме - тривожаться, радіють, відчувають так багато змін в собі, не знають на чиї поради орієнтуватися, кого слухати, що читати, що дивитися ... і ще нескінченно багато питань. 12 занять, майже 2 місяці спілкування і море позитиву, досвіду, спілкування - що ще потрібно майбутнім мамам)) Ще раз спасибі і нехай цей період у всіх буде чарівним і приємним!
Прекрасна клініка. Була на операції (лапаратомія). Ставлення лікарів - супер!!! Всім раджу. Чудовий догляд, підтримка та настрій. Я безмежно Вам всім вдячна. Лікарський склад - професіонали своєї справи. Isida - це найкраща клініка, де мені доводилося бувати.
Зв'яжіться з нами за телефонами