Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Нарешті потрапила в ISIDA!

Хочу висловити величезну подяку – Семко Олександру Францевичу і Бурдейному Олексію Андрійовичу. Після нескінченних, болісних походів по лікарях, нарешті потрапила в ISIDA, в руки висококваліфікованих фахівців.

Світлана
06 вересня 2018 р. 22:04
Інші відгуки про цю клініку

Материнство – це особливий вид щастя.

Материнство – це особливий вид щастя. І, мабуть, немає щастя більшого, ніж усвідомлення того, що тепер – ти мама. Центр Всесвіту для однієї крихітної людинки, якій потрібна твоя ніжність і любов. Три місяці тому я вперше стала мамою прекрасного хлопчика. Ми із чоловіком жили мріями про нього два роки. Тому наша зустріч була запланованою і довгоочікуваною. Відбулася вона в ISIDA, за що я дуже вдячна долі. Також тут ми проходили спостереження під час вагітності та курси підготовки до пологів. Завдяки ISIDA я почувалася захищеною від першого УЗД плоду, яке підтвердило вагітність, до першої зустрічі із синочком. Веденням моєї вагітності займалася лікар-репродуктолог Турбаніст Світлана Вікторівна, і за це я хочу їй подякувати від усього серця. На певному етапі у мене з’явилася загроза викидню… Важко пояснити словами, що я тоді відчувала, бо це щось значно більше, ніж просто страх. Але Світлана Вікторівна зберегла життя нашому малюку і знайшла потрібні слова, які мене тоді дійсно заспокоїли. Вона стала для мене не просто лікарем, а й хорошим другом. Дату пологів я знала завчасно, оскільки у мене мав бути планований кесарів розтин. Але наш синочок вирішив з’явитися на світ днем раніше. Тому пологи у мене приймала черговий лікар акушер-гінеколог Іванюта Олена Веніамінівна. Я дуже хвилювалася, що все пішло не за планом, але пологи відбулися швидко і легко. Завдячуючи Олені Веніамінівні вже через годину після початку пологів я тримала на руках свого синочка. Тож я б хотіла щиро подякувати їй, а також анестезіологу Чечельницькому Олегу Євгеновичу. Під час пологів він тримав мене за руку і тихенько нашіптував, що відбувається навколо. Його підтримка допомогла мені заспокоїтися, що, повірте, вкрай важко зробити, коли ти народжуєш. А ще завдяки йому у нас є неймовірно зворушливе фото нашого синочка, яке він зробив на телефон чоловіка після закінчення пологів. Зізнаюся чесно, перші декілька днів у статусі матусі були для мене вкрай складними. Я боялася взяти синочка на руки, не знала, як заспокоїти його, коли він починав плакати. Зараз я розумію, що це нормальний процес, але тоді все сприймалося по-іншому. Я була в стані стресу, із якого мені допомогла вийти лікар-гінеколог Кущ Алла Василівна. Вона, як та фея-чарівниця, прийшла і заспокоїла мене. Її підтримка та небайдужість допомогли мені відчути радість материнства, відкинувши всі страхи. І за це я їй щиро вдячна. А загалом я би хотіла подякувати всім, хто працює в ISIDA, починаючи від лікарів і закінчуючи прибиральницями. Бо цим людям небайдуже, якщо тобі зле чи боляче. Вони помічають важливі деталі, підтримують, заспокоюють, огортають любов’ю… Таке ставлення у поєднанні із неймовірним професіоналізмом – безцінне. Я переконалася в цьому особисто! Переконайтеся і ви!

Наталья
09 жовтня 2019 р. 19:02

Дякую за професійний підхід

Щиро вдячні лікарю Паламарчук Аліні Миколаівні за вдало та професійно призначене лікування, за відповіді на всі питання по електронці, за позитивний настрій. Поки пишу ці рядки, у ліжечку спить наша донечка Тетянка. У неї 18-ий день від народження. Проходили процедуру ЕКЗ, результат після першоі спроби. Лікарю бажаю доброго здоров'я та професійніх успіхів, вдячних пацієнтів. Ми зверталися у клініку вперше багато років тому, але рішення про ЕКЗ визріло лише у 2013 році. Дякую за незмінність поведінки, настрою, професійному підходу лікарю та чудовому сервісу клініки.

Оксана
09 квітня 2015 р. 08:40

Прекрасні люди працюють в клініці - лікарі, медсестри, працівники кухні. Всім міцного здоров'я, терпіння і витримки. Допомагайте, рятуйте! Спасибі, що ви є!

Найцінніше - це здоров'я, але, на жаль, воно похитнулося (мені 63 роки). Звернулася в клініку Ісіда для проведення двох операцій - лапароскопії матки і придатків та кольпоперінеолеваторопластики. Операції були проведені успішно. Отримала адекватну анестезію і легко вийшла з неї. Особлива подяка лікарю-анестезіологу Чечельницькому Олегу Євгеновичу - лікарю високої кваліфікації, ввічливому і уважному фахівцю своєї справи. Хочу вклонитися до землі і подякувати своєму оперуючому лікарю - завідувачу відділення к.м.н. Полуяновій Оксані Михайлівні. Це лікар з великої літери, лікар від Бога! Таких лікарів би побільше і світ би був добрішим.. Цікавилася моїм самопочуттям, підтримувала, давала поради. Мила, уважна, з чистим і добрим поглядом та посмішкою. Прекрасні люди працюють в клініці - лікарі, медсестри, працівники кухні. Особливо дякую медсестерам реанімаційного відділення: Досяк Оксані, Биковій Інні, Зеленовій Надії і ін. Всім міцного здоров'я, терпіння і витримки. Допомагайте, рятуйте! Спасибі, що ви є!

Тамара
10 липня 2020 р. 19:41

ISIDA - просто друга сім'я!

Велике спасибі!!! ISIDA - просто друга сім'я! Я дуже вдячна! Дякую!

Козлова Катерина
23 липня 2016 р. 14:02

Чудова подія у моєму житті

Спасибі величезне всьому персоналу клініки за чудесну подію в моєму житті, а особливо Гончару Костянтину Володимировичу та акушерці Ані!

Перебіленко Тетяна
12 березня 2015 р. 09:18

Базовий курс «Народження нового життя» допоміг зрозуміти як, що, коли буде відбуватися і на що звернути увагу.

Базовий курс «Народження нового життя» допоміг зрозуміти як, що, коли буде відбуватися і на що звернути увагу. Це дуже корисно для майбутніх батьків, для їх спокою. Дякуємо!

Наталія
22 лютого 2017 р. 16:59
Відгуки
Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Статті