Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Це не лікарі – це мрія!!!

Всю вагітність я спостерігалася в ISIDA у Ігнатюк Тетяни Миколаївни. Що тут сказати лікар своєї справи! Завжди на зв'язку, завжди підкаже, завжди з легкістю пояснить ту чи іншу ситуацію при моїй паніці, всі 9 місяців готувала мене до того, що пологи пройдуть швидко і добре. Їй величезне дякую. В ISIDA не можна вибирати лікаря для пологів, це означає що ти приїжджаєш і чергова команда тебе приймає. Чесно скажу коли підписували договір – це дуже бентежило, багато народжували тут і у мене був цілий список бажаних лікарів. І тут настає мій день, потуги починаються ввечері, я звичайно ж не відразу розумію воно чи це, заходжу в додатки / інтернет починаю читати як у всіх це відбувається, але з кожним разом розумію вони! Буджу чоловіка, він сміється і ми вирішуємо поїхати в клініку, навіть якщо тренувальні. Я їду і в голові одне "Хто на зміні? Є мій лікар зі списку?", "Хочу народжувати тільки у чоловіка", ну і тисяча питань і хвилювання. Ми приїжджаємо і нас зустрічає акушерка і проводить в кабінет до лікаря, він чоловік – вже +, мій акцент побачити прізвище, щоб зрозуміти! Мені він сподобався, прізвище побачити не можу, мене везуть в пологовий зал і тут я бачу його, Банникова Володимира Івановича, лікар – мрія, до якого я хотіла потрапити, але взяв не він мене. Чоловіку скаржуся, засмутилася. Так як потуги мої тривали відверто кажучи дуже довго я розумію що бригада буде змінюватися! Він йде і приходить на зміну йому жінка і каже. "Ми з Вами будемо народжувати!" Заходжу на сайт ISIDA почитати про лікаря і бачу, Грицько Віктор Степанович, лікар який мене оглядав, з мого списку. Тут все почалося. Потуги посилювалися, біль посилювалася і час пологів наближався! Зараз я роблю низький уклін своєму лікарю Майшмаз Ірині Станіславівні та її команді, акушерці Валентині і всім хто був поруч! Вони мої феї !!!! Я не могла і мріяти про таких лікарів!!! Я люблю їх усіх і кожну, цю турботу, цей професіоналізм, немає слів!!!! Мене переповнюють захоплення!!!! Це не лікарі – це мрія!!! Я залишилася не те що в захваті, я говорю Всім Дякую! Ніколи не могла подумати що мені так пощастить! Я рекомендую не боятися відсутності вибору лікаря, та не писати списки як я, а довіритися! У клініці ISIDA немає поганих лікарів, від мене низький всім уклін!! Я не змогла мовчати! Мої феї були кращими, ми ще повернемося за хлопчиком і покажемо клас! А Вас Ірино Станіславівно я не забуду ніколи!)))

Ліна
08 травня 2017 р. 04:20
Інші відгуки про цю клініку

Хочемо сказати велике спасибі Шияновій Світлані

Хочемо сказати велике спасибі Шияновій Світлані Володимирівні за нашу донечку! У 2013 році (у грудні) ми вперше приїхали на обстеження та знайомство. До цього за плечима було 8 (!!!) років лікування. Це кошмар!!! Як згадаю – так здригнуся! Я думаю, багато хто зрозуміє мене. Я тоді, чекаючи своєї черги, в журналі ISIDA Happy Moments прочитала статтю, де вже щасливі батьки дякували лікарям за дитинку. Вони написали, що за рік після першого візиту завагітніли. Я тоді мріяла, щоб і в мене так було)) І що ви думаєте?!))! Рівно через рік, 30 грудня 2014 року у нас було перенесення, а 13.01.2015 я здала ХГЛ і дізналася, що вагітна))))))) Це була друга спроба ЕКЗ. 16.09.2015 у нас народилася донечка;) Хочу сказати ще раз дякую великому всьому персоналу ISIDA! Окреме спасибі Шияновій Світлані Володимирівні та Зінченку Віктору Михайловичу!

Найголовніше не здаватися, довіритися своєму лікареві і все вийде!))

Елена
20 липня 2016 р. 10:30

ISIDA - чарівний будинок! Співробітники - рідні люди!

ISIDA - чарівний будинок! Співробітники - рідні люди! Бажаємо миру, щастя, добробуту всім світлим людям ISIDA, які благословляють в життя нове покоління українців!

Від родини Самошиної Юлії
18 червня 2016 р. 09:56

Велике дякую Шияновій Світлані Володимирівні

Величезне спасибі Шияновій Світлані Володимирівні та Зінченку Віктору Михайловичу за подароване щастя бути батьками: в липні 2014 р. завдяки вам на світ з’явився наш довгоочікуваний синочок. Бажаю вам успіхів у такій благій справі та процвітання клініці ISIDA!

Татьяна
15 листопада 2014 р. 18:47

Початок нового року подарував нам радість бути БАТЬКАМИ

Початок нового року подарував нам радість бути БАТЬКАМИ. Сьогодні, коли все в минулому і наша донечка нам посміхається своїми оченятами, хочеться висловити щирі слова подяки всім людям, які були ці довгі дев’ять місяців поруч зі мною, які всім серцем хвилювалися та турбувалися за моє здоров’я. Дякуємо Вам за допомогу нашій дівчинці з’явитися на світ!!! Невичерпну вдячність ми пронесемо через всі роки Віктору Петровичу Козіну, під керівництвом якого сотні підлеглих, який проявив не аби яке піклування про мене, даючи можливість нашій родині бути щасливою. Коли донечка підросте, ми обов’язково розповімо їй кому вона завдячує своїй появі на світ. Дякуємо Вам Вікторе Петровичу!!! Протягом усієї вагітності поруч зі мною була мій наставник і вірний порадник Паламарчук Аліна Миколаївна. Вона завжди мене підтримувала і щиро хвилювалася за мене. Аліна Миколаївна, Ви завжди залишитесь для нас дуже рідною людиною. Дякуємо Вам з любов’ю і щирістю!!! Неменші хвилювання за мене були і у Хажиленко Ксенії Георгіївни, яка лікар від Бога, що має високий професійний підхід до своїх пацієнтів. Дякуємо Вам за розуміння, піклування, індивідуальний підхід до моєї проблеми!!! Дуже дякуємо Дикусаровій Світлані Миколаївні та Шияновій Світлані Володимирівні, які теж не залишилися осторонь, і як турботливі керівники попіклувалися про долю нашої донечки. Ми низько вклоняємося Іванюті Олені Веніамінівні, яка протягом такого відповідального періоду вагітності кожного дня вкладала у мене впевненість та віру , професійно, знаючи великий ризик перебігу вагітності та пологів. Олена Веніамінівна, дякуємо Вам за материнську турботу, за неоціненну працю лікаря акушера-гінеколога, що першою подарувала життя нашій донечці Богданці!!! Дякуємо Баннікову Володимиру Івановичу, Чечельницькому Олегу Євгенійовичу, Зінченко Віталію Вікторовичу, Солодаренко Олександрі Геннадіївні, що з відповідальністю і турботою поставилися до такого здавалось близького і такого далекого нашого сімейного щастя – народження донечки!!! Окрема подяка за піклування, щиру турботу та материнську доброту Валентині Миколаївні!!!Всім, всім: лікарям, середньому та молодшому медичному персоналу акушерського відділення та відділення з лікування безпліддя, відділенню анестезіології та інтенсивної терапії, робітникам харчоблоку, друзям, колегам – низький уклін і вдячність за НАШЕ ЩАСТЯ!!! Я дуже щаслива і горджусь тим, що маю можливість працювати з такими людьми, в такому колективі, що став для мене родиною… ІСІДА – клініка де тебе розуміють, підтримують в тяжку хвилину і роблять щасливою.

Галина
11 лютого 2017 р. 15:27

Залишайтеся такими ж чуйними, добрими, надійними

З великою вдячністю та доброю пам’яттю буду згадувати всі дні, проведені в клініці. Не було жодної людини на моєму шляху, хто б не відгукнувся на будь-яке прохання про допомогу!!!

Дуже раді, що люди, які працюють тут, крім професіоналізму, наділені ще й величезною душевною увагою!! Дякуємо за те, що ви є!!! Дякуємо за те, що ви робите!!! Залишайтеся такими ж чуйними, добрими, надійними!!!

Пономаренко, Цыганенко
18 жовтня 2009 р. 12:57

Я дякую Богові за Вас

До вибору пологового будинку я ставилась дуже серйозно – ще задовго до вагітності я відвідала ISIDA і мені вона дуже сподобалася. Я подумала, оскільки є ISIDA – значить можна народжувати в Україні (у мене був вибір народжувати у США, де народилася моя перша дитина).

Саме завдяки ISIDA я зважилася на цей важливий крок у нашому житті в Україні. Я просто вражена, наскільки тут все поставлено професійно, чітко та злагоджено, наскільки хороші й добрі люди тут працюють, люди, які завжди готові допомогти. Особливо я вдячна акушеркам післяпологового відділення – я ожила після важкого дня в реанімації саме завдяки їм. Ви всі – просто справжні янголи для мене.

Також дякую сестрам дитячого відділення. Не забуду подякувати й тих, хто прибирає та обслуговує – все дуже чисто та робиться уважно й ввічливо. А лікарі, які мені допомагали народити, – це суперпрофесіонали із людськими добрими серцями. Я дякую Богові за Вас!

Морріс Ірина
28 листопада 2010 р. 11:07
Відгуки
Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Статті