Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Спасибі клініці ISIDA за щасливу вагітність і легкі пологи, а головне - за народження здорової донечки!

Спасибі клініці ISIDA за щасливу вагітність і легкі пологи, а головне - за народження здорової донечки! Сподіваємося повернутися до Вас ще!

Тімуш Марія і Денис
31 січня 2016 р. 11:36
Інші відгуки про цю клініку

Велике спасибі клініці ISIDA за високий рівень сервісу

Велике дякую клініці ISIDA за високий рівень сервісу та комфортне спостереження вагітності та пологів! У клініці з'явилася на світ Єлизавета у 2011 році та Оленка у червні 2016 року. Чудові лікарі – Похитун Марина Василівна, Грицько Віктор Степанович, анестезіолог Чечельницький, акушер Олена (зміна 24.06.16) – велике Вам спасибі за спостереження та легкі пологи! Клініці процвітання та успіхів - вам немає рівних, рівень сервісу 150 балів за 100 бальною шкалою:))))

Наталія та Захар
26 червня 2016 р. 18:12

Ви ЯНГОЛИ!

Ви там усі, як ЯНГОЛИ! Найкращі фахівці!

Малинская Юлия
10 березня 2015 р. 08:59

Дуже задоволені прийомом в клініці.

Дуже задоволені прийомом в клініці. Приємні і ввічливі співробітники. Робили УЗД на 32 тижні вагітності – задоволені.

Ірина Шинкарук
17 березня 2016 р. 13:54

Найтепліші враження від пологового

Вчора виписались з пологового додому. Тому дуже хочу написати відгук, про свої враження.

А враження у мене з чоловіком залишись найтепліші і найвдячніші!

  1. Хочу подякувати Фірсовій Н.О. - стояла у неї на обліку. Лікар професіонал, дуже уважна, відкрита, завжди на звʼязку. Також супер зручно стояти на обліку і здавати всі аналізи, проходити всіх лікарів одразу в одному місці. Та отримувати результати в особистому кабінеті. Все зроблене максимально зручно для вагітних. Я відчувала ніби приходила в санаторій) А ще в кафе неймовірні круасани!

  2. Самі пологи. Жодного разу не пожалкували з чоловіком, що обрали лікаря Ткаченко О.В. Просто лікар, який викладається і хвилюється за своїх пацієнтів на всі 100%! По плану мали були звичайні пологи, вся вагітність проходила без ускладнень. Але під час пологів лікар швидко, без вагань, прийняла зважене рішення зробити КС, бо була загроза для малюка. За що ми щиро вдячні, бо різні бувають випадки і не всі лікарі та пологові ставлять на перше місце здоровʼя дитини.

  3. Після пологів. Палата, персонал, їжа, догляд - просто 5 балів. Максимально зручно, що не треба було збирати сумки, щось везти, додатково купувати! Все необхідне завжди було (від памперсів до догляду за мамою). Також всі ліки, крапельниці - це все входить у вартість і нікому не потрібно бігати шукати, купувати. Ми просто заселились, відпочивали та були з дитиною. Окрема подяка консультантам з вигодовування! Супер професійні, приходили кожен день, 2 рази на день. Актуальна інформація. Все показували, перевіряли, хоча в нас вже друга дитина і що нового я мала б почути? Весь персонал буд дуже чемний та піклувався 24/7. Навіть не знаю до чого можна було б прикопатись! Вартість виправдана. 100% будемо рекомендувати та повернемось ще!

Дарина
01 березня 2024 р. 13:12

ISIDA, дякуємо за донечку !!!

Дякуємо чудовому колективу клініки за наше щастя! На всіх етапах: ЕКЗ, ведення вагітності, пологи – нас підтримували прекрасні кваліфіковані й чуйні фахівці (лікарі, медсестри, обслуговуючий персонал.

Тепер, приходячи з донечкою в клініку (патронаж), ми відчуваємо себе як вдома, серед рідних і близьких людей, адже наша донечка також і ваша. Дуже сподіваємося прийти до вас за другим малюком.

Ольга и Александр
18 грудня 2012 р. 11:28
Відгуки
Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Статті