Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Висловлюю подяку клініці ISIDA!

Висловлюю подяку клініці ISIDA. Хочу подякувати всьому персоналу клініки. Особливу подяку хочу висловити лікарю Левицькій Аллі Володимирівні за народження нашого синочка Максима. А також хочемо висловити подяку анестезіологу Чечельницькому Олегу Євгеновичу та лікарю, що спостерігав вагітність, Данилківу Олегу Омеляновичу. Дякуємо дівчаткам з дитячого відділення. Дякую Олександру Францовичу Семку за перші кроки до успіху.

Колесник Оксана
06 березня 2015 р. 12:55
Інші відгуки про цю клініку

Спасибі величезне за все!

Спасибі величезне за все, що Ви особисто, Зінченко Віктор Михайлович, і клініка ISIDA робите для нас!!!

Оксана Добродуб
08 березня 2015 р. 08:55

Це лікар від Бога

Велике спасибі Паламарчук Аліні Миколаївні – це лікар від Бога. До нашої 18 річниці весілля Аліна Миколаївна подарувала нам довгоочікувану вагітність. Клініка ISIDA – це найкраща клініка, де збуваються нездійсненні мрії! В інших клініках 5 спроб ЕКЗ були невдалими. У чарівниці Аліни Миколаївни вийшло з першого разу. Дякую! Дай Бог Вам здоров’я!

Тетяна
28 вересня 2014 р. 10:13

Щастя немає межі))

Щастя немає межі)) Велике дякую Садовому А.П. - Професіоналу своєї справи! Завдяки йому та його дару від Бога допомагати кожному і щиро співчувати, я скоро стану мамою... Передати словами свою подяку просто неможливо. Також, дякую Тамілі, його помічниці. Завжди на зв'язку допоможе, підтримає. Isida – це єдина клініка, яка змогла мені повноцінно допомогти та стати майбутньою матір'ю через 11 років проб, зміни клінік та лікарів практично всього міста Київ. Спасибі що ви є!

Дарина
05 березня 2021 р. 16:42

Жодної секунди не пошкодували про вибір цієї медичної установи

У квітні народжувала в цій клініці свого синочка. Довго обирали пологовий будинок, у якому хотіли б, щоб з’явився на світ наш первісток. Зважували всі за та проти. Чесно кажучи, жодної секунди не пошкодували про вибір цієї медичної установи. Незважаючи на важкі та тривалі пологи, все дуже сподобалося. Пологи вів і приймав лікар Банніков Володимир Іванович. Лікар поставився з великим професіоналізмом і знайшов потрібний підхід. Рекомендуємо всім цю клініку!

Алина
08 червня 2015 р. 13:43

Поспішаю теж поділитися своїми враженнями!

Добрий день усім!

Поспішаю теж поділитися своїми враженнями від клініки ISIDA. Враховуючи досвід, повірте, мені є з чим порівняти, хоча й перші пологи проходили в 5 пологовому будинку за домовленістю, залишилося мало приємних моментів, чого НЕМОЖЛИВО сказати про ISIDA. Впевнена, що це найідеальніші умови для матусь. Чуйний і завжди готовий прийти на допомогу персонал, харчування на 10+ (все здорове й завжди смачне та свіже), професійна допомога фахівців і новітнє обладнання.

З початку листопада перебуваю в цьому пологовому будинку через загрозу передчасних пологів і жодного разу не пошкодувала про таку турботу, навіть полегшила чоловікові життя. Так як тут все необхідне є, і я під надійним наглядом лікарів, тоді коли він (чоловік) зі спокійним серцем зайнятий другорядними питаннями. У нас є ще діти та батьки, про яких теж треба піклуватися. Термін пологів на кінець листопада та початок грудня, якщо доношу. Мій лікар, Дудка Сергій Васильович, уважний і великий професіонал у своїй справі, докладно, без метушні, розповів про наслідки, так би мовити, підготував інформаційно про мою вагітність і пологи, де до плюсів можуть додатися й мінуси, що я адекватно сприйняла з чоловіком і прийняла оптимальне рішення, як народжувати, щоб малюку не нашкодити. Дякую всім людям, що працюють в ISIDA, за їхню працю та ставлення. І, звичайно, моєму чоловікові, який зробив усе можливе, щоб я від цього чарівного задоволення чекання сина отримала максимум позитивних емоцій!

Усім ще раз величезне спасибі!

Eva
05 листопада 2011 р. 11:21
Відгуки
Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Статті