Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Дякую за онука! Бабуся Люда.

Дякую за онука! Бабуся Люда.

Від родини Колоскової Марії
06 лютого 2016 р. 11:51
Інші відгуки про цю клініку

Величезне спасибі лікарям клініки ISIDA!

Величезне спасибі лікарям клініки ISIDA, а особливо моєму ведучому лікарю Марченко Тетяні, за підтримку та впевненість під час вагітності. Чуйне ставлення та правильне ведення вагітності дали свої плоди.

Після 11 років безуспішних спроб ми стали батьками двох гарненьких дівчаток. Спасибі Вам за це щастя!

Клингхаген Людмила и Дитер
10 жовтня 2011 р. 10:18

Нарешті потрапила в ISIDA!

Хочу висловити величезну подяку – Семко Олександру Францевичу і Бурдейному Олексію Андрійовичу. Після нескінченних, болісних походів по лікарях, нарешті потрапила в ISIDA, в руки висококваліфікованих фахівців.

Світлана
06 вересня 2018 р. 22:04

Вперше зустрічаю лікаря, який зцілює людей

Вперше зустрічаю лікаря від Бога, який зцілює людей не лише своїм професійним ставленням, а й людськими якостями. Величезна подяка Мовчану Юрію Валентиновичу та його команді за професіоналізм, який допомагає людям бути здоровими.

Орехова Людмила Анатолівна
18 червня 2021 р. 06:23

Лікар, якому я довіряю

Величезне спасибі Вам, Вероніко Олександрівно, за здорову доньку та збережене мені здоров’я. Дякую не тільки за Ваш професіоналізм, але й за увагу та турботу, вміння заспокоїти та підбадьорити. Дякую за те, що умовили залишитися в стаціонарі, коли це справді було необхідно, за те, що заспокоювали, за те, що вчасно зробили кесарів розтин, і в результаті все закінчилося добре і для мене, і для доньки. Ви – лікар, якому я довіряю. Дуже дякую!

Лена Геда
25 листопада 2015 р. 13:33

Дякую за професіоналізм і підтримку!

Янюта Саар Мустафаївна, дякую Вам величезне за професіоналізм і підтримку. Завдяки Вам і Вашій команді, в ту чарівну ніч, я повірила в себе і змогла народити такого богатиря! Здоров'я Вам та успіхів!

Маргарита
01 вересня 2017 р. 08:02

Завдяки Хажиленко К. Г. ми стали батьками!

Завдяки Хажиленко Ксенії Георгіївні ми стали батьками прекрасної донечки! 9 років ходили по лікарях, практично втратили надію. Але наша мрія збулася і допомогла нам в цьому Ксенія Георгіївна! А дівчинку нашу ми назвали Ксюшею!!!

Олена
01 липня 2017 р. 13:58

Базовий курс «Народження нового життя» допоміг зрозуміти як, що, коли буде відбуватися і на що звернути увагу.

Базовий курс «Народження нового життя» допоміг зрозуміти як, що, коли буде відбуватися і на що звернути увагу. Це дуже корисно для майбутніх батьків, для їх спокою. Дякуємо!

Наталія
22 лютого 2017 р. 16:59
Відгуки
Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Статті