Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Спасибі величезне за онучку!

Спасибі величезне за онучку! Удачі Вам, процвітання і щасливих дітей для щасливих батьків. Щаслива бабуся.

Від родини Ставицької Олени
24 лютого 2016 р. 14:41
Інші відгуки про цю клініку

Чудова клініка, тепла приємна атмосфера, кваліфікований персонал

Чудова клініка, тепла приємна атмосфера, кваліфікований персонал, завдяки якому лише переступаючи поріг - почуваєшся себе наче вдома. Одразу хочу виділити лікаря Гайдук Анастасію Дмитрівну, дуже чуйна, турботлива, спеціаліст від Бога, знає свою справу, завжди підтримує, завжди на звʼязку, висококваліфікований лікар , безмежно вдячна за весь супровід, підтримку та працю. Бажаю завжди задоволених та щасливих клієнтів!!! Вела вагітність в Ісіда, тож була майже у всіх спеціалістів)) Задоволена на 100%. Палати у відділенні стаціонару обладнані всім необхідним, дуже комфортно та затишно, персонал завжди чуйний, що теж важливо і приємно) Також є кафе, де смачно і корисно, 2в1. Тепер відкрили депозит в педіатрії, що свідчить про те, що хочеться повертатися до вас знову і знову). Дякую лікарю Анастасії Дмитрівні та всьому медичному персоналу закладу, все на вищому рівні! Потрапляючи в Ісіду можна не хвилюватися, бо опиняєшся дійсно у надійних руках.

Аліна
20 квітня 2025 р. 20:26

Можна довірити здоров'я рідної людини.

Величезне спасибі персоналу ISIDA за клієнтоорієнтований підхід до роботи. Окрема подяка Андрію Петровичу Садовому і Олександру Францовичу Семко, за професіоналізм, чуйність, увагу, бажання максимально допомогти пацієнтові. Вони проводили операцію моїй мамі.Також хочу відзначити роботу команди анестезіологів, з наркозу мама виходила легко і безболісно :) Рада, що є люди, яким без побоювання можна довірити здоров'я рідної людини.

Анна
19 березня 2019 р. 15:20

Хочу подякувати за прекрасні пологи, підтримку і професіоналізм!

Хочу подякувати Віталію Вікторовичу Зінченко за прекрасні пологи, підтримку і професіоналізм! Мені було дуже приємно з Вами народжувати! 16 жовтня 2019 року, о 7:20 ранку я народила донечку, дякую Вам від щирого серця! Ви прекрасний лікар і професіонал своєї справи! Дякую Вам!

Олександра
02 травня 2020 р. 21:18

Сердечне ставлення до хворих

Минулого тижня була на прийомі мамолога-онколога Габелко Юлії Андріївни. Це Лікар з великої літери, прекрасний спеціаліст, підходить з розумінням до проблем пацієнта, професійно встановлює діагноз та призначає лікування. Як правило, жінки не охоче йдуть до мамолога, бо бояться почути страшний діагноз. Такі чуйні та уважні лікарі, як Юлія Андріївна, проводять прийом пацієнток так, що страхи зникають, а лікування перетворюється на співпрацю лікаря та пацієнта задля одужання. Дякую Вам, Юліє Андріївно, за Ваше сердечне ставлення до хворих. Для мене особисто це стало своєрідною терапією, що підсилює ефект лікування. Щастя Вам, здоров'я, та успіхів в Вашій професії!

Наталія Наконешна
05 листопада 2016 р. 09:12

Суперлікар Міненко Н. В. в суперклініці ISIDA

Суперлікар Міненко Н. В. в суперклініці ISIDA! Я направила туди до Міненка Н. В. свою подругу-киянку на обстеження, щоб вона, нарешті, здоров’ям зайнялася, а не своїм бізнесом! Миколі Володимировичу величезне спасибі – він лікар від Бога!

Наталья
08 листопада 2014 р. 09:49

Дякую Віктору Степановичу

Хочу висловити величезну подяку Грицьку Віктору Степановичу! Я таких шикарних лікарів ще не зустрічала. Він перетворив мої пологи на свято. Лікар від Бога. Я просто в захваті досі від нього! Я дуже рада, що обрала саме цього лікаря й усім його раджу, кращого лікаря знайти неможливо! Велике вам дякую!

Рената
17 вересня 2014 р. 10:16

Неможливе – можливо!

Неможливе – можливо! Напередодні Різдва хочу подякувати колективу клініки "ІСІДА" і побажати всім Щастя! Бажаю, щоб Ваші руки були завжди теплими, щоб зігріти світ пацієнтів. Бажаю всім ніколи не втрачати віру і вірити в диво. Адже мрії збуваються, чи не так? Для мене в цій клініці, завдяки майстерності лікаря Світлани Вікторівни Турбаніст, неможливе стало можливим! Головним було повірити в себе і довіритися лікарям. Дуже важливо, щоб лікар був і фахівцем, і став другом. Так сталося в моєму житті, що у вересні 2014 я втратила єдиного сина. Сенсом життя для мене завжди були діти – головне покликання жінки. У Серпені 2015 я прийшла в клініку "Ісіда" і відразу зрозуміла, що тут у мене все вийде! І ось в пам'ять про сина в листопаді 2016 клініці "Ісіда" на світ з'явилися дві крихітки - Герман та Єлизавета, два сонечка, які наповнили моє життя сенсом, привнесли в нього яскраві фарби. Я завжди говорила, що діти - це творчість, а материнство - це покликання. І, народивши двійню янголят, я не змінила свою думку. Спостерігаючи за тим, як мирно сплять мої янголята, як вони мило позіхають, як дивляться на мене своїми великими очима, моя душа наповнюється безмежним щастям! Генеральному директору МЦ ТОВ "Isida - IVF" Віктору Петровичу Козіну; репродуктологу Світлані Вікторівні Турбаніст; акушерам-гінекологам – Сергію Вікторовичу Мухіну, хто вів спостереження вагітності, Зінченко Віталію Вікторовичу, хто вів мене і довів до пологового відділення, Олені Веніамінівні Іванюті, хто майстерно зробив мені кесарів розтин; анестезіологу Олені Валентинівні Смирновій, неонатологу Олені Володимирівні Хілобок - Яковенко. Високий професіоналізм лікарів плюс їх розуміння і душевність – результат очевидний: народження прекрасних і здорових дітей! Початок нового життя.....

З повагою, Тетяна.

Тетяна
05 січня 2017 р. 21:14

Дякую за донечку Даринку

Велике спасибі всім лікарям за народження нашої здорової донечки Даринки!

Юлія та Ігор Комарчук
09 вересня 2016 р. 15:45

Дорогі лікарі, медсестри, акушери, неонатологи і всі-всі-всі!

Дорогі лікарі, медсестри, акушери, неонатологи і всі-всі-всі! Спасибі Вам величезне, а особливо Ребеківші Н.А., Майшмаз І.С., акушерці Катерині Володимирівні, Галині. Ви особливі, будьте щасливі!!!

ааа
20 лютого 2016 р. 13:37
Відгуки
Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті