Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Паламарчук – найдобріша і найкраща. Ви – чарівниця!

Прийшла до Аліни Миколаївни в серпні 2015 роки після п'яти років поневіряння по лікарях. Надія жевріла, але вже дуже слабка. У грудні мені дали список аналізів і лікарів, яких потрібно пройти. Я думала, що пройти цей "квест" нереально, але вже в січні з початком нового циклу і з купою довідок мене взяли в протокол і у нас вийшло :-) 18-й тиждень вагітності! Мені сказали, що у нас буде хлопчик. Аліна Миколаївна, у нас з Вами буде хлопчик :-) Кожен день кажу Вам, прокидаючись, спасибі. Ви найдобріша і найкраща. Ви – чарівниця!

Ольга С.
11 травня 2016 р. 09:07
Інші відгуки про цю клініку

Спасибі за толерантність, розуміння і високий професіоналізм.

Величезне спасибі всьому персоналу клініки ISIDA за толерантність, розуміння і високий професіоналізм. Окрема подяка лікарю Грицько, завдяки якому з'явився наш другий малюк, лікарям Рахубінській В.В. і зав. відділенням Іванюті О.В. Дякую за подвійне щастя у нашій родині

Рипуло Олександра
22 квітня 2015 р. 08:46

Неможливе – можливо!

Неможливе – можливо! Напередодні Різдва хочу подякувати колективу клініки "ІСІДА" і побажати всім Щастя! Бажаю, щоб Ваші руки були завжди теплими, щоб зігріти світ пацієнтів. Бажаю всім ніколи не втрачати віру і вірити в диво. Адже мрії збуваються, чи не так? Для мене в цій клініці, завдяки майстерності лікаря Світлани Вікторівни Турбаніст, неможливе стало можливим! Головним було повірити в себе і довіритися лікарям. Дуже важливо, щоб лікар був і фахівцем, і став другом. Так сталося в моєму житті, що у вересні 2014 я втратила єдиного сина. Сенсом життя для мене завжди були діти – головне покликання жінки. У Серпені 2015 я прийшла в клініку "Ісіда" і відразу зрозуміла, що тут у мене все вийде! І ось в пам'ять про сина в листопаді 2016 клініці "Ісіда" на світ з'явилися дві крихітки - Герман та Єлизавета, два сонечка, які наповнили моє життя сенсом, привнесли в нього яскраві фарби. Я завжди говорила, що діти - це творчість, а материнство - це покликання. І, народивши двійню янголят, я не змінила свою думку. Спостерігаючи за тим, як мирно сплять мої янголята, як вони мило позіхають, як дивляться на мене своїми великими очима, моя душа наповнюється безмежним щастям! Генеральному директору МЦ ТОВ "Isida - IVF" Віктору Петровичу Козіну; репродуктологу Світлані Вікторівні Турбаніст; акушерам-гінекологам – Сергію Вікторовичу Мухіну, хто вів спостереження вагітності, Зінченко Віталію Вікторовичу, хто вів мене і довів до пологового відділення, Олені Веніамінівні Іванюті, хто майстерно зробив мені кесарів розтин; анестезіологу Олені Валентинівні Смирновій, неонатологу Олені Володимирівні Хілобок - Яковенко. Високий професіоналізм лікарів плюс їх розуміння і душевність – результат очевидний: народження прекрасних і здорових дітей! Початок нового життя.....

З повагою, Тетяна.

Тетяна
05 січня 2017 р. 21:14

Дякую за донечку Даринку

Велике спасибі всім лікарям за народження нашої здорової донечки Даринки!

Юлія та Ігор Комарчук
09 вересня 2016 р. 15:45

Залишайтеся такими ж чуйними, добрими, надійними

З великою вдячністю та доброю пам’яттю буду згадувати всі дні, проведені в клініці. Не було жодної людини на моєму шляху, хто б не відгукнувся на будь-яке прохання про допомогу!!!

Дуже раді, що люди, які працюють тут, крім професіоналізму, наділені ще й величезною душевною увагою!! Дякуємо за те, що ви є!!! Дякуємо за те, що ви робите!!! Залишайтеся такими ж чуйними, добрими, надійними!!!

Пономаренко, Цыганенко
18 жовтня 2009 р. 12:57
Відгуки
Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті