Протягом всієї історії людства жіночі груди вважались символом краси і сексуальності, вигодовування і любові.
Велике спасибі Вам, що реалізували клініку, де трудяться і допомагають люди, які люблять свою справу!
Велике спасибі Вам, що реалізували клініку, де трудяться і допомагають люди, які люблять свою справу!
Хочу висловити величезну подяку Мороз Інні Володимирівні! Завдяки її професіоналізму у нас з'явилася довгоочікувана донечка, спасибі Вам величезне !!! З упевненістю можу сказати це найкращий репродуктолог!
Від усього серця хочу висловити величезну подяку всьому персоналу клініки ISIDA за найвищий професіоналізм, за неоціненну допомогу, яку ми отримали під час народження нашого першого малюка.
Важко навіть уявити, як можна було пройти через труднощі, якби не кваліфікований догляд і сердечна підтримка всього персоналу. Окреме спасибі Чечельницькому Олегу Євгеновичу за його професіоналізм і людяність, а також за його почуття гумору та підтримку у важкі хвилини. Хочеться побажати всім вам величезного здоров’я, терплячих пацієнтів, удачі в усіх ваших починаннях, успіхів у вашій нелегкій праці. Ще раз величезне спасибі! Навіть не віриться, що не хочеться йти з клініки додому, сподіваємося повернутися ще раз.
Дякую! Сім’я Сібірі
Величезна вдячність Паламарчук Аліні Миколаївні за довгоочікуване щастя. Лікар – супер! Щастя Вам і Вашим близьким.
Спасибі добрим лікарям, медсестрам і нянечкам Ісіда, які допомогли нам виносити і народити нашу малу! Рахубінській Валерії Веніамінівні, за весь час чуйне доброзичливе і терпляче ставлення, за мій душевний спокій під час вагітності! Ткаченко Оксані Віталіївні за професіоналізм, чуйність, розуміння, за створення в пологах миролюбної обстановки! Хоменко Аллі Марківні за доброзичливе ставлення, за прийняття малятка під час пологів!
Щиро Дякую!!! Дуже вдячна за пологи лікарю Янюті Саар Мустафаївні!
Велике дякую за все! Все було чудово, комфортно, професійно! Персоналу особлива подяка!
Хочу висловити велику подяку вашому пологовому будинку. За всіх прекрасних лікарів. Приходити у вашу клініку було одне задоволення, окреме спасибі Данилову Олегу Омеляновичу, який вів мою вагітність і який все зробив для того щоб вагітність пройшла легко та без ускладнень, ще велике дякую Баннікову Володимиру Івановичу та Зінченко Віталію Вікторовичу, які приймали пологи і допомогли появитись донечці на світ. Коли будемо готові до другої дитинки то обов’язково хочу у вас народжувати. Дякую Вам за все ❤️
Дякую за бубочку! Дякуємо за онучку!
Велике спасибі персоналу клініки за нашу дівчинку, яка народилася у нас здоровенькою і спасибі за Вашу участь, за турботу і ласку, за чистоту. Ми щасливі (не без Вашої участі, звичайно), тепер у нас є ще одна онучка і найулюбленіша племінниця. Спасибі вам велике! Здоров'я Вам і успіхів в Ваших працях.
Зв'яжіться з нами за телефонами