Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Спасибі, ISIDA, за подароване щастя!

Спасибі, ISIDA, за подароване щастя! Успіхів!

Гусар Тетяна
05 липня 2016 р. 12:26
Інші відгуки про цю клініку

Два роки тому в ISIDA, з'явилась на світ моя донечка

Два роки тому в ISIDA, з'явилась на світ моя донечка! Словами не передати ті почуття, які я відчувала в момент народження донечки! Пам'ятаю, як на першому УЗД лікар Хадісова Надія Олегівна дуже обрадувала мене. Вдячна всім лікарям, які спостерігали мене під час вагітності і допомагали Мілаші народитися! Дякую за щастя!

Марія
29 січня 2018 р. 14:29

У нас не виходило завагітніти 10 років.

Хочемо висловити велику подяку Турбаніст Світлані Вікторівні. Це лікар з великої літери. У нас не виходило завагітніти 10 років. Завдяки Світлані Вікторівні у нас з'явився сенс життя. Наш синочок Микитка. Спасибі Вам велике за ваш професіоналізм.

Валентина
29 квітня 2019 р. 17:12

Завдяки ISIDA, ми точно знаємо як виглядає щастя

6 років тому ми вперше задумалися про дитину. Здавалося, що місяць-два і на тесті ми побачимо бажані дві смужки. Щомісяця будуть фото зростаючого животика, в рамочках фото з УЗД, народження крихітки, молоді батьки... і продовження казки, нескінченної і безхмарної. Через рік почалися обстеження, гормони, пошук діагнозу. Постановка одного і зняття іншого. І в кожній клініці все спочатку, аналізи, гормони, запевнення, що тепер точно все вийде. І так ще близько 3 років. Нескінченні клініки чергувалися з перемиканням уваги, але результату не було і повністю переключитися було неможливо. А потім ми потрапили в ISIDA. І раніше замислювалися про цю клініку, але якось не звертали увагу, щось пробували кудись ходили. А потім за тиждень кілька людей порадили прийти сюди. Одна лікар нам сказала – "йдіть до Хажиленко Ксенії Георгіївни і вже на початку літа підете з животиком". Перша ж консультація вселила мені впевненість і я зрозуміла, що з Ксенією Георгіївною і Дашею Кінюк ми обов'язково прийдемо до нашої мрії. Так вийшло, що в той рік довелося відкласти початок лікування. Але вже в наступному - 2016 - ми були впевнені, що все вийде. Це був непростий період, але ми відчували підтримку, увагу, розуміння Ксенії Георгіївни і Даші. Їх професіоналізм і впевненість не давали нам приводів для сумнівів. Так, іноді до мрії йдеш довше, ніж хотілося б, але воно того варте. Ми розуміли, що невдачі це теж досвід і кожен крок робить нас ближчими до мети. В результаті обстежень, спроб ДРТ, ми прийшли до ЕКЗ. Я не налаштовувалася, що все вийде з першого разу. Багато чула, що перше ЕКО це проба, а вже з другого шансів більше. Було багато страхів на початку протоколу. А в день перенесення, коли всі зробили, мені в руку вклали фото УЗД і сказали – "а ось і твій малюк". Я не можу передати ті емоції. Звичайно, це був початок, ніхто не знав як все буде. Але це був уже МІЙ малюк, НАШ. І ось через днів 7, не дочекавшись ХГЧ я зробила тест, і вперше в житті побачила дві смужки. Я не передам емоцій своїх і чоловіка. Переповнює щастя і бажання запам'ятати цей момент, прожити його вдвох і в повній тиші. Тільки з неймовірним, до тремтіння, щастям всередині. І через хвилин 30, ми задавали один одному одне питання – "це правда? це відбувається з нами? ". А ще через кілька днів був дзвінок і результат ХГЧ все підтвердив. І це був початок літа. А потім були фото животика, були УЗД і ретельне вклеювання їх у блокнотик. Були заповітні – "у вас буде дочка" ... А зараз в руці крихітна долонька. Поцілунки улюблених п'ят. Перше впізнавання батьків, перші посмішки. Я не можу підібрати слів, щоб висловити як ми вдячні Ксенії Георгіївні, Даші, Жені, які були з нами, підтримували і завдяки яким, ми точно знаємо як виглядає щастя. Дякуємо!

Евгенія
31 березня 2017 р. 07:52

Величезне спасибі клініці ISIDA і всьому персоналу.

Величезне спасибі клініці ISIDA і всьому персоналу, який допоміг нам стати повноцінною сім'єю і батьками нашого синочка! Ми обов'язково до Вас ще повернемося за братиком чи сестричкою.

Буренок Ганна
01 квітня 2016 р. 10:58

Ви - найкращі.

Спасибі величезне всьому персоналу за сина! Ви найкращі!

Ермак Екатерина
13 березня 2015 р. 09:20

Справжній професіонал, дуже добрий, чуйний і уважний

Хочу висловити подяку лікаря акушера-гінеколога Грицько Віктору Степановичу. Народжувала в квітні 2015 року в нього. Віктор Степанович справжній професіонал, дуже добрий, чуйний і уважний. Завдяки йому все пройшло відмінно, народила сама. Спасибі йому велике.

Ольга
31 грудня 2015 р. 09:32

Подяка всій медичній бригаді.

Нехай пройшло вже 7 років, але я хочу висловити величезну подяку чудовому лікарю Грицько Віктору Степановичу і всій медичній бригаді, яка допомогла з'явитися на світ нашій донечці Поліні. Після моїх перших пологів (НЕ в клініці ISIDA), які залишили в моїй пам'яті не дуже приємні спогади, мої другі пологи пройшли як в казці. І на світ з'явилася маленька принцеса. Я обіцяла тоді, що ще повернуся за сином. І свою обіцянку стримала. У цьому році у нас з'явився синочок Єгор. Хоча ситуація при його народженні і була екстримальною, професіоналізм лікарів Вашої клініки найвищий!!!! (В цей раз пологи приймала Данилко В.А.). Так само як і Ви, лікар від Бога!!! Ще раз величезне спасибі Вам за Вашу працю, за наше – наших малюків!!! З повагою, родина Зарудних!!!

Олена
01 грудня 2016 р. 09:04
Відгуки
Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті