Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Дякую Ткаченко Оксані Віталіївні за її турботу

Дякую Ткаченко Оксані Віталіївні за її турботу та професіоналізм. Саме з нею я стала мамою вдруге. В клініці все так продумано, що забуваєш, про те, що відбувається за порогом. Пологи та саме перебування після народження донечки було чудовим періодом, коли весь персонал стає частиною родини. Комфорт, увага, догляд 24/7 та відповіді на всі запитання. Дякую Isida та Оксана Віталіївна за цей час разом!

Тетяна
20 квітня 2024 р. 18:48
Інші відгуки про цю клініку

Дякую за професійний підхід

Щиро вдячні лікарю Паламарчук Аліні Миколаівні за вдало та професійно призначене лікування, за відповіді на всі питання по електронці, за позитивний настрій. Поки пишу ці рядки, у ліжечку спить наша донечка Тетянка. У неї 18-ий день від народження. Проходили процедуру ЕКЗ, результат після першоі спроби. Лікарю бажаю доброго здоров'я та професійніх успіхів, вдячних пацієнтів. Ми зверталися у клініку вперше багато років тому, але рішення про ЕКЗ визріло лише у 2013 році. Дякую за незмінність поведінки, настрою, професійному підходу лікарю та чудовому сервісу клініки.

Оксана
09 квітня 2015 р. 08:40

ISIDA – це коли впевнений, що тебе зрозуміють і підтримають.

Ми дуже вдячні ISIDA і команді справжніх професіоналів Аліповій Наталії Федорівні, Ткаченко Оксані Віталіївні, В'юнникові Миколі Миколайовичу за наше маленьке диво, нашого синочка. Робота, взаємодія з лікарями ISIDA – це коли впевнений, що тебе зрозуміють і підтримають, коли впевнений у високому рівні професіоналізму команди, коли відчуваєш тепле, щире ставлення до себе. Складно уявити, де ще в нашій країні можна отримати такий рівень сервісу. Злагоджено, як годинниковий механізм, працює вся команда пологового будинку, продумана "дорожня карта", яку проходить майбутня мама: від першого кроку в приймальне відділення до виписки з малюком. Так тримати!

Наталія
01 лютого 2017 р. 20:04

Щиро вдячна клініці ISIDA за існування!

Щиро вдячна клініці ISIDA за існування. Спостерігали всю вагітність. Народила 16.02.2012 р. сина Андрія. Хоча пологи були тривалими та важкими, але дякуючи всьому персоналу – все добре. Ми здорові. І до сьогоднішнього дня спостерігаю своє жіноче здоров’я виключно в клініці ISIDA. Дякую за тепло, комфорт, надійність, повагу, вашу любов, за можливість відчувати щастя вагітності та впевненості. Здоров’я!!! Особлива подяка Ткаченко Оксані Віталіївні (і зараз спостерігаємося у неї) та Валерію Олександровичу Заболотіну за мою народжену дитину!!! З повагою та любов’ю.

Романцева Ліна Володимирівна
30 січня 2015 р. 09:21

Величезне спасибі всьому персоналу клініки ISIDA за наше маленьке диво.

Величезне спасибі всьому персоналу клініки ISIDA за наше маленьке диво - Платошу. Ми були оточені виключно турботою і увагою. Окреме спасибі Янюті Саар Мустафаївні за те, як пройшли наші пологи, а головне – як вони закінчилися. Виписуємось зі сльозами щастя і бажанням прийти в клініку знову!

Кобзар Ксенія
02 серпня 2016 р. 07:50

Спасибі величезне за онучку!

Спасибі величезне за онучку! Удачі Вам, процвітання і щасливих дітей для щасливих батьків. Щаслива бабуся.

Від родини Ставицької Олени
24 лютого 2016 р. 14:41

Прекрасна клініка, кращі фахівці. В майбутньому тільки в ваші професійні руки!

Велике спасибі всім, хто брав участь в моїй операції! Особливо чудесному лікарю Полуяновій Оксані Михайлівні! Якби знала, що все так добре пройде, то не переживала б місяць перед операцією. Прекрасна клініка, кращі фахівці. В майбутньому тільки в ваші професійні руки! Спасибі ❤

Марина
05 липня 2020 р. 18:39
Відгуки
Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Статті