Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Величезне спасибі клініці ISIDA і всьому персоналу.

Величезне спасибі клініці ISIDA і всьому персоналу, який допоміг нам стати повноцінною сім'єю і батьками нашого синочка! Ми обов'язково до Вас ще повернемося за братиком чи сестричкою.

Буренок Ганна
01 квітня 2016 р. 10:58
Інші відгуки про цю клініку

ISIDA – це коли впевнений, що тебе зрозуміють і підтримають.

Ми дуже вдячні ISIDA і команді справжніх професіоналів Аліповій Наталії Федорівні, Ткаченко Оксані Віталіївні, В'юнникові Миколі Миколайовичу за наше маленьке диво, нашого синочка. Робота, взаємодія з лікарями ISIDA – це коли впевнений, що тебе зрозуміють і підтримають, коли впевнений у високому рівні професіоналізму команди, коли відчуваєш тепле, щире ставлення до себе. Складно уявити, де ще в нашій країні можна отримати такий рівень сервісу. Злагоджено, як годинниковий механізм, працює вся команда пологового будинку, продумана "дорожня карта", яку проходить майбутня мама: від першого кроку в приймальне відділення до виписки з малюком. Так тримати!

Наталія
01 лютого 2017 р. 20:04

Хочу окремо відзначити центр психології в клініці Ісіда

Записуючись на індивідуальні консультації під час вагітності, мені порекомендували Олену Черненко. Я хотіла отримати практичні поради з догляду за дитиною, а отримала значно більше.

Олена, як справжній профессіонал присвячений своїй справі, дала нам дійсно корисні поради з приводу поведінки в пологах, грудного вигодовування, психології дитини, безпечного середовища для неї та багато іншого. Головне для мене, що знання, які вона передає майбутнім і молодим батькам, грунтуються на доказовій медецині, останніх наукових дослідженнях, і власному досвіді виховання дітей. Сьогодні, тримаючи на руках мою донечку, я вже знаю значно більше, але знання отримані в Ісіда стали для мене просто життєво необхідними. І особлива подяка Вікторії Нестеровій. Завдяки її консультаціям і підтримці я змогла налагодити годування грудьми без болю і зайвих стресів.

Поліна С.
21 грудня 2012 р. 11:29

Дякую за синочка Ванюшу

Спасибі клініці ISIDA! Спасибі всім лікарям, які допомогли завагітніти, виносити і народити нашого синочка Ванюшу. Дай Бог Вам всім здоров'я, миру Вашому будинку і любові!

Наталія та Олег Скрипка
12 вересня 2016 р. 15:35

Щастя немає межі))

Щастя немає межі)) Велике дякую Садовому А.П. - Професіоналу своєї справи! Завдяки йому та його дару від Бога допомагати кожному і щиро співчувати, я скоро стану мамою... Передати словами свою подяку просто неможливо. Також, дякую Тамілі, його помічниці. Завжди на зв'язку допоможе, підтримає. Isida – це єдина клініка, яка змогла мені повноцінно допомогти та стати майбутньою матір'ю через 11 років проб, зміни клінік та лікарів практично всього міста Київ. Спасибі що ви є!

Дарина
05 березня 2021 р. 16:42

Підтримка протягом щасливого шляху

Всією родиною дякуємо клініці ISIDA і нашому лікарю Рахубінській Валерії Веніамінівні, а також всім, хто допомагав та підтримував нас протягом цього щасливого шляху!

Ковальчук Ольга та Михайло
01 березня 2015 р. 08:35

Дуже вдячна Данилко Вероніці Олександрівні!

Дуже вдячна Данилко Вероніці Олександрівні за її уважність, професіоналізм, дбайливість. За 2,5 місяці, які я перебувала на збереженні вона стала для мене другою мамою. Мені дуже важко було навіть подумки уявити знаходиться в клініці стільки часу. Однак, Вероніка Олександрівна знаходила для мене час не тільки для огляду, а й зняти емоційну напруженість і тривожність. І навіть при екстрених пологах (кесарів розтин), все пройшло так, як ніби-то це найпростіша процедура. Здоров'я Вероніці Олександрівні і всього самого найкращого!

Наталя
02 листопада 2015 р. 13:32

Величезне спасибі Великої Наталії Володимирівні.

Величезне спасибі Великої Наталії Володимирівні. Після пологів у нас були проблеми із животиком, і зі сном. Завдяки тому, що мій раціон був трохи підкориговано, моїй дитині, який на грудному вигодовуванні, не довелося приймати взагалі ніяких ліків. Вважаю, що кожній жінці потрібна консультація дієтолога-нутриціолога, особливо після пологів, коли ми народили наших маленьких, улюблених діток. Шановні матусі, наші дітки здорові, коли ми з Вами здорові і харчуємося правильно.

Алла
21 грудня 2018 р. 09:33
Відгуки
Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Статті