Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

В'юнник М. М. – прекрасний лікар!

В'юнник Микола Миколайович – прекрасний лікар, спостерігаю вже 3-го малюка у лікаря з 2012 року. Завжди ввічливий і чемний, пояснить, розповість, покаже, а треба і заспокоїть. Дякую Вам велике! Сподіваюся ви ще довго будете радувати пацієнток ISIDA своєю присутністю.

Олена
29 грудня 2017 р. 21:00
Інші відгуки про цю клініку

Мы чувствовали комфорт и заботу, как в гостях у родного человека. Ми відчували комфорт і турботу, як в гостях у рідної людини.

Написати цeй відгук я планувала щe 2015 року, коли після пeршої надскладної вагітності на світ з`явився наш пeрший малюк, алe з появою дитини, моє бажання відходило на другий план. Протe коли в клініці ISIDA нам допомогли виходити нашу другу, нe мeнш складну вагітність, стало зрозуміло – відкладати нe можна й нeодмінно і тeрміново нeобхідно написати вдячний відгук чудовому лікарю віділeння ISIDA Оболонь – Чeрвак Наталії Миколаївні. Самe вона допомогала вeсь цeй довгий і складний для нас пeріод, щонаймeншe, нe складати руки й збeрігати спокій, докласти усіх зусиль аби збeрeгти й виходити вагітність. Кожeн раз, приходячи на прийом до Наталії Миколаївни, ми відчували комфорт і турботу, ніби в гостях у рідної людини, вона розвіювала всі сумніви і тeрплячe ставилася до пізніх дзвінків, навіть у вихідні або під час своєї відпустки. За час двох вагітностeй вeсь пeрсонал відділeння став ніби рідним: дівчата з приймальної, лікарі УЗД, мeдсeстри й помічники, – усі турбувалися й підтримували. Завдяки їхнім старанням і зусиллям у нашій родині на два щастя більшe:) Дякуємо Вам! І чeкайтe на нас щe! Ваша родина Кримцових:)

Оксана Кримцова
11 жовтня 2016 р. 14:22

ISIDA - дякую за професіоналізм!

У 2008 році робила операцію з видалення фіброаденоми в грудях. Все пройшло відмінно. Окрема подяка лікарю Міненко Миколі Володимировичу. Сьогодні хочу подякувати керівництву клініки ISIDA за те, що оперативно відреагували на мій лист і не залишили мою проблему без уваги. Це говорить про серйозний підхід клініки до професіоналізму лікарів і іміджу компанії. Дякуємо!

Ніна
21 листопада 2017 р. 17:54

Подається інформація легко, зрозуміло і з прикладами.

Велика подяка Степановій Тетяні Вікторівні, за захоплюючий і корисний курс "Грудного вигодовування". Дуже-дуже багато корисної інформації, від появи молока і його корисних властивостей, до харчування мами. Все перераховувати не буду. Подається інформація легко, зрозуміло і з прикладами. Спасибі їй велике, за уважність, отримані знання, та приємне спілкування. Усім майбутнім мамам раджу пройти цей курс. PS: на перше заняття важливо взяти чоловіка, особисто я пошкодувала, що не взяла.

Тетяна
12 вересня 2018 р. 10:09

Хочу висловити свою подяку доктору Червак Наталії Миколаївні.

Хочу висловити свою подяку доктору Червак Наталії Миколаївні. Можу сказати, що це Професіонал з великої літери. Протягом всього періоду спостереження вагітності доктор була не просто уважною, Наталя Миколаївна щиро переживала, на зв'язок виходила 24 години на добу, тримала на контролі ситуацію і комунікувала з лікарем, у якого я планувала народжувати. Одним словом, СПАСИБІ, Наталя Миколаївна, за те, що Ви така. Дуже хочеться, щоб все матусі мали можливість відчути таку турботу і рівень сервісу як в клініці ISIDA, хочеться щоб рівень державного забезпечення або наявність будь-яких партнерських програм з даною клінікою дав можливість багатьом жінкам прийняти правильне рішення в потрібний момент – рішення народжувати і не боятися стати мамою.

Стемповська Марія
12 жовтня 2016 р. 07:36

Рада, що знайшла такого фахівця

Нам дуже сподобалася лікар-психолог Рібер Тетяна Вікторівна. Були у неї з дитиною, отримали відповіді на всі свої запитання, і справді корисні рекомендації. Тепер, у складних ситуаціях, пов'язаних з материнством, завжди беру консультацію, щоб зайвий раз не нервувати через дрібниці. Рада, що знайшла такого фахівця!

Ганна
13 червня 2021 р. 18:31

Після курсу, ми вже знаємо, на що звертати увагу під час пологів.

Закінчивши курс школи материнства ISIDA "В очікуванні зустрічі", ми залишилися дуже задоволені. Величезне спасибі Романченко Наталії Володимирівні за увагу, терпіння, позитив, знання і невимушеність в групі. Після курсу, ми вже знаємо, на що звертати увагу під час пологів, як слухати своє тіло і як важлива допомога чоловіка.

Тетяна
12 вересня 2018 р. 10:33

Курс «Школа мам» рекомендую всім жінкам, які чекають малюка, особливо якщо це (як в моєму випадку :)) перша вагітність!

Пройшла курс «Школа мам» від клініки Ісіда. Рекомендую всім жінкам, які чекають малюка, особливо якщо це (як в моєму випадку :)) перша вагітність і страхів більше ніж розуміння, що робити. Спасибі моїй наставниці Наталі, за підтримку, теорію. Ще трохи і буду застосовувати знання на практиці;)

Олександра
15 травня 2020 р. 14:48

Комфорт, увага, професіоналізм, турбота, людське ставлення

Хочу висловити величезну подяку за ведення вагітності зав. відділенням ISIDA Оболонь Вільзі Ірині Миколаївні! Комфорт, увага, професіоналізм, турбота, людське ставлення - це те, що ми отримали від цього лікаря. Дякуємо Вам за все!!! Тільки приємні спогади!!!

Ліна
18 жовтня 2016 р. 10:32

Найкращий лікар УЗД - В’юнник Микола Миколайович

В’юнник Микола Миколайович найкращій лікар УЗД якого можна знайти в Києві. Професіоналізм найвищого рівня. А я пройшла важкий шлях з пошуком лікаря який би не вигадував хвороби

Катерина
19 червня 2023 р. 19:34

Добрий день!

Мене звуть Ірина, мені 30 років. Вже не перший рік ми з чоловіком боремося з проблемою безпліддя, в офіційному шлюбі ми 6 років, а результату жодного. Зверталися до багатьох лікарів нашого міста (Житомир), але жоден нам не допоміг, навіть не змогли встановити точний діагноз. Робили аналізи на гормони, овуляцію, УЗД, де результат був позитивний, але спермограма була незадовільна. Не прописавши ніякого курсу лікування, зробили інсемінацію – безрезультатно. Не знаємо, до кого звертатися. Просимо вашої допомоги, оскільки ви наша остання надія. Заздалегідь дякую!

ирина
21 серпня 2014 р. 07:03
Відгуки
Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Статті