Про те, що її другі пологи відбудуться в клініці ISIDA, Ірина Чайка знала ще до настання вагітності. У неї вже був досвід народження першої дитини, яка з’явилася на світ передчасно з допомогою операції кесаревого розтину. І повторення пережитого зовсім не хотілося...
Велике спасибі персоналу клініки за нашу дівчинку, яка народилася у нас здоровенькою і спасибі за Вашу участь, за турботу і ласку, за чистоту. Ми щасливі (не без Вашої участі, звичайно), тепер у нас є ще одна онучка і найулюбленіша племінниця. Спасибі вам велике! Здоров'я Вам і успіхів в Ваших працях.