Весільне агентство успішної бізнес-леді, пацієнтки клініки ISIDA Ольги ЄРМІЛОВОЇ і її діти з'явилися на світ майже одночасно ...
У мене був найкращий лікар у кращій клініці у світі! Дякую вам!!! Так тримати й далі! ISIDA – зразок для всієї країни!
У мене був найкращий лікар у кращій клініці у світі! Дякую вам!!! Так тримати й далі! ISIDA – зразок для всієї країни!
Хочу подякувати прекрасному лікарю Леоненко Тетяні Федорівні, за її професіоналізм та розуміння. А також команді професіоналів ISIDA, які допомагали з вирішенням нашої проблеми. Дякуємо Вам!
Дякую клініці ISIDA і всьому персоналу за сина! Ви – великі молодці і суперпрофесіонали. Будемо рекомендувати друзям і близьким. Успіхів Вам і розвитку!
Дякую величезне клініці ISIDA і Шиянової Світлані Володимирівні за її допомогу і розуміння нашої ситуації. У нас народився довгоочікуваний синок! Дай Бог Вам і Вашій родині здоров'я!
Дуже вдячна Ткаченко Оксані Віталіївні за уважність, професіоналізм і чуйне серце, любов до роботи! Спасибі, що завжди поруч!
Велике дякую клініці ISIDA за високий рівень сервісу та комфортне спостереження вагітності та пологів! У клініці з'явилася на світ Єлизавета у 2011 році та Оленка у червні 2016 року. Чудові лікарі – Похитун Марина Василівна, Грицько Віктор Степанович, анестезіолог Чечельницький, акушер Олена (зміна 24.06.16) – велике Вам спасибі за спостереження та легкі пологи! Клініці процвітання та успіхів - вам немає рівних, рівень сервісу 150 балів за 100 бальною шкалою:))))
Свою вагітність ми планували з Червак Наталією Миколаївною. Завжди заспокоїть і дасть професійну пораду. Саме вона вселила надію на чудо. Своєю радістю поділилася саме з нею. Наталія Миколаївна була рада за мене, як за свою дочку.
Спостерігалася в ISIDA на Лепсе у Данілківа Олега Омеляновича. Я дуже задоволена лікарем, він дуже уважний і хороший. Вагітність була непроста, але завдяки чуйному нагляду лікарів закінчилася вона на ура. Лежала в клініці кілька разів на збереженні. Усе сподобалося: медсестри, лікарі – усі дуже уважні. Іванюта Олена Веніамінівна – це янгол-охоронець мій і нашої маленької. Левицька Алла Володимирівна – палатний лікар – дуже чуйна людина та уважний лікар. Вона любить свою роботу, і це відчувають пацієнти. Завжди розповість про призначення та результати аналізів, заспокоїть. Домбровська Євгенія – золоті ручки та її уважність до пацієнтів допомогли мені бути спокійною за своє здоров’я. Умови в клініці хороші, кухня смачна. План аналізів та УЗД перевиконала рази в 3, не менше. Консультації різних фахівців, професорів – усе дуже злагоджено та швидко організовується. Окреме спасибі лікарям ультразвукової діагностики Фролову Михайлу Юрійовичу та Бондаренко Аллі Євгенівні. Саме вони подарували нам незабутні хвилини відеозустрічей з крихіткою внутрішньоутробно. Зробили перші фотографії та відеозаписи на диск. Я впевнена, що наша донечка буде милуватися ними завжди. Окрема вдячність Шкабаровській Олені Миколаївні. Її рекомендації дуже допомогли в період вагітності та в післяпологовий період.
Під час пологів жінка як ніколи потребує психологічної підтримки. З перших днів вагітності ми вирішили народжувати разом. Присутність коханої людини допомагає відчувати себе в більшій безпеці. Ніщо не може замінити дотику теплих рук чоловіка. Ніжні торкання, поцілунки, підтримка та впевненість у чудовому результаті дуже добре налаштовують на благополучні пологи. Участь чоловіка в пологах дозволяє йому відчути себе батьком, а це велика відповідальність і за сьогодення, і за майбутнє.
9 місяців очікування завершилися, і ми приїхали в ISIDA. Нас зустріли дуже тепло.
Народження дитини – це найбільше диво, і це диво сталося з нами завдяки анестезіологу Чечельницькому Олегу Євгеновичу. Одним із головних завдань підготовки є усунення стресу та страху перед майбутніми пологами. Він зробив мені епідуральну анестезію. Я не відчувала болю. Адже в 21 столітті, погодьтеся, ми не будемо їздити на конях, коли є Мерседес. Ось і в пологах потрібно отримати задоволення, а не терпіти біль. Завдяки злагодженій команді пологи для нас із чоловіком перетворилися в справжнє незабутнє свято. Так, саме свято! Грицько Віктор Степанович завжди допоможе та підтримає в скрутну хвилину. Народжуючи в ISIDA, можна розслабитися та насолоджуватися партнерськими пологами. Чоловіки на пологах отримують такий заряд позитиву від зустрічі з малюком! Це стільки непередаваних емоцій і радості! Найголовніше – не забудьте взяти фотоапарат. Завдяки фотоапарату ми зробили стільки позитивних фотографій! Це позитив на все життя для нас і дочки. Одним словом, пологи в ISIDA – це СВЯТО! Не повірите, але мені хочеться народжувати ще і ще.
Післяпологове відділення містить у собі відділення неонатології. Коли маля народжується, воно опиняється в абсолютно нових умовах – випробовує силу тяжіння, вплив температури повітря, світла, вчиться самостійно дихати, по-новому харчуватися, регулювати температуру тіла. Відповідальність за дитину в перші дні життя малюка з батьками поділяють лікарі-неонатологи клініки ISIDA, а також медсестри. Величезне спасибі їм. Вони, як мами, вчили, підказували, підтримували, допомагали. І найголовніше – знати, що ваш малюк в надійних руках. До речі, часто говорять, що в ISIDA немає дитячої реанімації, а вона є, і діток там виходжують дуже маленьких. Низький уклін за це. Акушерки дуже допомогли впоратися з грудьми.
Нам запропонували зробити урочисту виписку. Ми з чоловіком не відмовилися завершити наше перебування в ISIDA грандіозним святом для всієї родини. Співробітники клініки нас не підвели. Це дійсно було свято для нас і наших вже бабусь і дідусів. Фотограф Дмитро зробив чудові фотографії та відео про цей день.
Величезне спасибі всім співробітникам за комфорт, професіоналізм і щасливі хвилини в клініці!
Дякую за такий теплий прийом! Все просто відмінно і ми всім залишилися задоволені. Щасливих Вам батьків і багато здорових діток! Ви молодці! Прийдемо за третім!
Я дуже вдячна цьому пологовому будинку, всім лікарям, медсестрам і всьому мед.персоналу клініки ISIDA. З повагою, бабуся Віра.
Я два роки тому проходила обстеження в клініці ISIDA. Незважаючи на те, що діагноз дуже засмутив, враження про персонал найдобріші та найприємніші. Тому вирішила піти на ЕКЗ саме в ISIDA.
Я дуже сподіваюся, що моя мрія здійсниться!
Хочу подякувати від усієї нашої родини Хажиленко Ксенії Георгіївнї! Ксенія Георгіївна, величезна Вам спасибі! Після семи років нескінченних відвідувань лікарів і здачі аналізів, трохи більше ніж за пів року після знайомство з Вами і клінікою Ісіда, наша сім'я нарешті почула довгоочікувані слова поздоровлення з вагітністю! Хотілося б і далі спостерігатися під Вашим наглядом. На жаль, через те що ми з Запоріжжя це дуже важко. Сподіваємося, що колись в нашому місті відкриється філія Ісіди... Ксенія Георгіївна, Вам здоров'я, щастя і терпіння в роботі! Важко уявити, як це емоційно важко витримати всі історії пацієнтів, до кожного знайти підхід і потрібний слова! Кар'єрного зростання Вам і нескінченних можливостей для підвищення кваліфікації! Клініці Ісіда хочеться побажати подальшого благополуччя і процвітання! Нехай ніколи не буде проблем з кваліфікованими кадрами і інвесторами! Ще раз дякую!
Зв'яжіться з нами за телефонами