Прийом вітаміну D – найважливіша умова для здоров'я і повноцінного розвитку малюка, переконані педіатри.
Дякую Оксані Віталіївні за дуже уважне та професійне ведення пологів! Якщо вирішимо знову вагітніти – тільки до Вас!
Дякую Оксані Віталіївні за дуже уважне та професійне ведення пологів! Якщо вирішимо знову вагітніти – тільки до Вас!
Спасибі велике, ISIDA, за малесеньке щастя, онучку Елінку!
Паламарчук Аліна Миколаївна – прекрасний лікар і людина! Дякую величезне за доньку! Дійсно відчувається щире бажання допомогти та досягти позитивного результату.
Грицько Віктор Степанович –диво-лікар! Я і моя сім'я висловлюємо подяку Вам за Вашу роботу! За появу нашої донечки Ванесси) З такою операцією кесаревого розтину хочеться народжувати ще. У парі з лікарем анестезіологом Чечельницьким Олегом Євгеновичем операція проходила легко. Дякую всьому персоналу клініки ISIDA за приємне проведення часу.
Процвітання та успіхів у дуже важливій для всіх жінок (і не тільки) справі!
ISIDA, Ви янголи для мам і малюків!!! Дякую за доньку!
Довгоочікуваній донечці виповнилося 3 місяці! З'явитися на світ їй допомогла чудова лікарка і чудова людина Хажиленка Ксенія Георгіївна. Дякую тобі, рідна ISIDA за наше величезне маленьке щастя!:-)
Добридень! Думала, чи потрібні мені курси перед народженням дитини? І все-таки вирішила скористатися та прослухати запропоновані вашою клінікою курси. Дуже цьому рада! :) Ваші тренери-професіонали! Особливо хочу відзначити Світлану Ткаченка! Викладення матеріалу на найвищому рівні! Всім рекомендую!
Дуже вдячна всім лікарям клініки ISIDA за увагу, професіоналізм і важливу, відповідальну роботу! Особлива подяка лікарям, які приймали у мене пологи. Дуже сподобалося їхнє ставлення і робота. Все чітко, злагоджено і відмінно! Спасибі за сина від всієї родини, а від мене особливо!
Зв'яжіться з нами за телефонами