Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Здорова мама та здоровий малюк!

Кращий лікар! Я вважаю величезною удачею те, що ведення вагітності проводила саме Ксенія Георгіївна. Все дуже грамотно, жодної гіпердіагностики та зайвих призначень. В результаті – все прекрасно! Здорова мама та здоровий малюк! Велике Дякую!

Татьяна
13 жовтня 2014 р. 07:44
Інші відгуки про цю клініку

Ми раді, що зробили вибір на користь Вашої клініки.

Ми раді, що зробили вибір на користь Вашої клініки. Народження сина було приємним і легким. Завдяки спільним зусиллям персоналу, мами і дитини. Величезне спасибі всьому персоналу!

батько Дмитро.

Від родини Стаховський Ірини
31 березня 2016 р. 11:00

Дякую, завдяки Вам народжуються нові життя!

Грицько Віктор Степанович, спасибі Вам і всій бригаді лікарів за нашу донечку – Анастасію! Пологи були легкими і спокійними, тому, що поруч були такі професіонали, як Ви. Дай Вам Бог здоров'я і благополуччя, адже завдяки Вам народжуються нові життя. Ще раз найтепліші слова подяки всьому персоналу, який приймав у нас пологи 09.12.2017 року. З повагою, Поліна і Михайло.

Поліна
21 грудня 2017 р. 08:30

Величезна подяка клініці за професійних лікарів і команду!

Величезна подяка клініці за професійних лікарів і команду! Я задоволена, що зупинила свій вибір саме на цій клініці! Окрема подяка Баннікову Володимиру Івановичу!!! Дякую Вам за наше маленько щастя!

Олеся
23 серпня 2020 р. 08:15

Сьогоднішій день став дуже визначним в моєму житті.

Сьогоднішій день став дуже визначним в моєму житті. Бо 15 років я прожила наодинці з батьками. Тепер я дуже рада, що маю брата і маю можливість допомагати своїм рідним з його вихованням. Тепер наша родина стала більшою, радіснішою та щасливою. Старша сестра Валерія.

Від родини Медвецької Наталії
13 листопада 2015 р. 14:04

Я дуже вдячна відділенню мамології клініки ISIDA

Я очень благодарна отделению маммологии клиники ISIDA. В частности Минченко Николаю Владимировичу и Мовчан Юрию Валентиновичу. А также анестезиологу Чечельницкому Олегу Евгеньевичу. Меня ничего не беспокоило и в отделение маммологии я шла только для получение разрешения на методы ВРТ. Во время УЗИ обнаружили образования и сразу рекомендация их удалять. Конечно, у меня был шок, так как морально совершенно не была готова ни к диагнозу, ни к операции. И я очень благодарна врачам, которые не просто поставили диагноз и отправили на удаление, а отнеслись к ситуации с таким пониманием. Когда все объяснили на пальцах. Успокоили, рассказали про ход процедуры. Так, уже спустя неделю я абсолютно спокойно пришла на операцию, с уверенностью, что все будет хорошо. Операция прошла успешно, шов почти не заметен уже на второй день, никаких болей! Большое Вам спасибо! И отдельно отмечу отличные условия пребывания. Во-первых, утром в больницу не нужно собираться и думать о том, чтобы ничего не забыть. С собой только паспорт. Во-вторых, для меня было очень важно, что все время рядом может находиться муж. Даже анестезию вводят еще в палате в его присутствии. То есть, нет стресса от вида операционной и людей в белом. Очень легкое и быстрое восстановление от анестезии. Я очень благодарна за отличных врачей, подход и понимание! Это по-настоящему высочайший уровень.

Евгения
20 листопада 2015 р. 11:05

Це лікар від Бога

Велике спасибі Паламарчук Аліні Миколаївні – це лікар від Бога. До нашої 18 річниці весілля Аліна Миколаївна подарувала нам довгоочікувану вагітність. Клініка ISIDA – це найкраща клініка, де збуваються нездійсненні мрії! В інших клініках 5 спроб ЕКЗ були невдалими. У чарівниці Аліни Миколаївни вийшло з першого разу. Дякую! Дай Бог Вам здоров’я!

Тетяна
28 вересня 2014 р. 10:13
Відгуки
Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Статті