Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Дякуємо всьому персоналу клініки ISIDA за допомогу в народженні нашої донечки!

Дякуємо всьому персоналу клініки ISIDA за допомогу в народженні нашої донечки! Ви найкращі!

Лапшина Тетяна
15 червня 2016 р. 10:12
Інші відгуки про цю клініку

Не втрачаємо почуття величезної вдячності клініці ISIDA

Вже рік минув відтоді, як у березні 2014 року в клініці ISIDA народився наш чудовий синочок. Минулий рік – чималий термін, переповнений екстраординарними (або далеко непересічними) подіями для нас, і ми, як батьки, не втрачаємо почуття величезної подяки та вдячності клініці ISIDA та її кваліфікованому персоналу. Особливу подяку хочеться висловити Шипіловій Наталії Миколаївні за професійне, комфортне та коректне ведення вагітності. Я, як мама, дуже рада, що обрала саме цього лікаря, оскільки вона з великою участю й увагою ставиться до пацієнтів, не призначає зайвих медикаментів або процедур і завжди вміє підібрати правильні слова, якщо потрібно заспокоїти трохи схвильованих майбутніх батьків, особливо майбутніх мам. Також окрема подяка Грицьку Віктору Степановичу, у високому професіоналізмі якого нам довелося переконатися на особистому прикладі. Незважаючи на ускладнення, що виникли в процесі пологів, правильно та своєчасно прийняті ним рішення та їх майстерне виконання дозволили нам вже упродовж року насолоджуватися щастям бути батьками нашого славного карапуза. Спасибі Вам величезне! Проїжджаючи повз ISIDA, завжди в душі відчуваємо приємне відчуття нашого сімейного особливого місця, схожого за сприйняттям на рідний дім. Хочемо побажати вам якомога більше щасливих новоспечених батьків і їх чудесних творінь – новонароджених! А ми обов’язково повернемося до Вас знову, за другим малюком.

Наконечная Наталья
25 березня 2015 р. 12:01

ISIDA, дякуємо за донечку !!!

Дякуємо чудовому колективу клініки за наше щастя! На всіх етапах: ЕКЗ, ведення вагітності, пологи – нас підтримували прекрасні кваліфіковані й чуйні фахівці (лікарі, медсестри, обслуговуючий персонал.

Тепер, приходячи з донечкою в клініку (патронаж), ми відчуваємо себе як вдома, серед рідних і близьких людей, адже наша донечка також і ваша. Дуже сподіваємося прийти до вас за другим малюком.

Ольга и Александр
18 грудня 2012 р. 11:28

Професіоналізм, увага та турбота

Професіоналізм, увага та турбота! Супровід вагітності та пологи у клініці з доктором Фірсовою – позитивний досвід, увага та професіоналізм доктора. Робота з клієнтами (страхові випадки) - Анастасія Карабута - професіоналізм та 24/7 готовність допомогти/вирішити питання.

Тетяна
09 вересня 2021 р. 08:56

Одним словом – професіонал!

Народжувала у Грицька Віктора Степановича в 2013 р. Дуже приємний лікар, ввічливий, уважний, пологи пройшли легко. Залишилися найприємніші спогади. Якби народжувала ще раз, то хотіла б у нього. Одним словом – професіонал!

Ольга
14 грудня 2014 р. 11:15

Підтримка протягом щасливого шляху

Всією родиною дякуємо клініці ISIDA і нашому лікарю Рахубінській Валерії Веніамінівні, а також всім, хто допомагав та підтримував нас протягом цього щасливого шляху!

Ковальчук Ольга та Михайло
01 березня 2015 р. 08:35

Турботою я була закутана всю дорогу від першого візиту до Вас, до сьогоднішнього дня!

Добрий день, дорога ISIDA! Хочу залишити свій відгук про свої пологи і ведення вагітності у Вас ❤️по-перше, спасибі велике за Вашу команду - всі фахівці своєї справи, які знають, що потрібно для вагітної і породіллі, малюкові в дитячому відділенні - такою турботою я була закутана всю дорогу від першого візиту до Вас, до сьогоднішнього дня, коли ми вже з малюком вдома) Але я хочу написати про кілька лікарів - які запам'яталися найбільше! Вагітність вела я у лікаря, який, на жаль, вже у Вас не працює, але я абсолютно задоволена всім! А ось акушерка у Вас працює, чудова Леся, приємна, налаштовує на правильний лад, заспокоїть і посварить, де потрібно) Пологи ... Як я рада що залишилася народжувати у вас..... Я народжувала з черговою бригадою, і пологи у мене приймав Карашевський Богдан Валерійович - чудовий, фахівець - спокійний, дуже уважний. Розповідав як дихати, що я повинна відчувати на кожному етапі пологів, пояснював, що відбувається в даний момент часу зі мною і з моїм малюком. Все дуже доступно пояснив при виписці, дав всі рекомендації. Мої пологи пішли трохи іншим шляхом, і було ЕКС. Так ось, все дуже сильно запитували на узі після, а хто ж мене так красиво прооперував?))

Анна
21 листопада 2020 р. 11:19

Чудові професіонали своєї справи.

Хочу висловити величезну подяку доктору Крючкову Костянтину Юрійовичу і його медсестричці Тетяні! Чудові професіонали своєї справи. Лікарі спостерігали за перебігом всієї вагітності, і завдяки їм, це був найкращий час у житті:) Крючков Костянтин Юрійович – професіонал найвищого рівня. До нього прийшли в ISIDA і прийдемо знову. Дякуємо!

Мачикова Марія
17 березня 2015 р. 14:37
Відгуки
Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті