Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Буду радити всім вашу клініку!!!

Робила гістеректомію. Хочу сказати, що клініка дуже хорошого дизайну, все дуже зручно та навколо чисто. При вході тебе зустрічає дівчина й з посмішкою проводить до адміністрації, також дівчатка, які працюють на ресепшені адміністрації, акуратні, посміхаються, ввічливі. Проводжають тебе до лікаря, довго чекати не довелося. Мені пощастило, у мене був Заболотін В. А. Лежала на повному стаціонарі. Медсестри та весь персонал, аж до прибиральниць, ввічливі, усміхнені. Я живу за кордоном і хочу сказати, що буду радити всім!!! І в London news paper напишу!!!!

оксана Деймер
07 серпня 2015 р. 11:46
Інші відгуки про цю клініку

Хороша клініка, приємний та чуйний персонал

Добрий день. Дуже хороша клініка, приємний та чуйний персонал, особливо сподобалося стосунки адміністратора Анастасії, все розповіла показала, допомогла все оформити.

Олег
15 червня 2021 р. 07:21

Дякую всім за професіоналізм, позитивні емоції та впевненість.

Ми хочемо подякувати колективу клініки за все хороше, що він зробив для нас з моменту знайомства, під час вагітності і до першого випускного нашої дочки – виходу з пологового будинку. Друзі, дякую всім за професіоналізм, позитивні емоції, впевненість, які Ви даруєте своїм великим і маленьким пацієнтам.

Анна та Віталій Тихі
15 вересня 2016 р. 13:21

Оксана Михайлівна - добра Чарівниця! Професіонал

Оксана Михайлівна - добра Чарівниця! Професіонал! Екстерпація матки, на яку я не могла зважитись упродовж 14 років, пройшла бездоганно. Післяопераційний період в клініці минув без жодних ускладнень, під доглядом чуйних і турботливих людей. Безмежно вдячна Оксані Михайлівні і всій її команді за їх нелегкий труд, який допомагає людям бути здоровими і щасливими.

Алла
19 серпня 2020 р. 13:04

Дуже задоволені прийомом в клініці.

Дуже задоволені прийомом в клініці. Приємні і ввічливі співробітники. Робили УЗД на 32 тижні вагітності – задоволені.

Ірина Шинкарук
17 березня 2016 р. 13:54

Величезне спасибі всім співробітникам за комфорт, професіоналізм і щасливі хвилини в клініці

Свою вагітність ми планували з Червак Наталією Миколаївною. Завжди заспокоїть і дасть професійну пораду. Саме вона вселила надію на чудо. Своєю радістю поділилася саме з нею. Наталія Миколаївна була рада за мене, як за свою дочку.

Спостерігалася в ISIDA на Лепсе у Данілківа Олега Омеляновича. Я дуже задоволена лікарем, він дуже уважний і хороший. Вагітність була непроста, але завдяки чуйному нагляду лікарів закінчилася вона на ура. Лежала в клініці кілька разів на збереженні. Усе сподобалося: медсестри, лікарі – усі дуже уважні. Іванюта Олена Веніамінівна – це янгол-охоронець мій і нашої маленької. Левицька Алла Володимирівна – палатний лікар – дуже чуйна людина та уважний лікар. Вона любить свою роботу, і це відчувають пацієнти. Завжди розповість про призначення та результати аналізів, заспокоїть. Домбровська Євгенія – золоті ручки та її уважність до пацієнтів допомогли мені бути спокійною за своє здоров’я. Умови в клініці хороші, кухня смачна. План аналізів та УЗД перевиконала рази в 3, не менше. Консультації різних фахівців, професорів – усе дуже злагоджено та швидко організовується. Окреме спасибі лікарям ультразвукової діагностики Фролову Михайлу Юрійовичу та Бондаренко Аллі Євгенівні. Саме вони подарували нам незабутні хвилини відеозустрічей з крихіткою внутрішньоутробно. Зробили перші фотографії та відеозаписи на диск. Я впевнена, що наша донечка буде милуватися ними завжди. Окрема вдячність Шкабаровській Олені Миколаївні. Її рекомендації дуже допомогли в період вагітності та в післяпологовий період.

Під час пологів жінка як ніколи потребує психологічної підтримки. З перших днів вагітності ми вирішили народжувати разом. Присутність коханої людини допомагає відчувати себе в більшій безпеці. Ніщо не може замінити дотику теплих рук чоловіка. Ніжні торкання, поцілунки, підтримка та впевненість у чудовому результаті дуже добре налаштовують на благополучні пологи. Участь чоловіка в пологах дозволяє йому відчути себе батьком, а це велика відповідальність і за сьогодення, і за майбутнє.

9 місяців очікування завершилися, і ми приїхали в ISIDA. Нас зустріли дуже тепло.

Народження дитини – це найбільше диво, і це диво сталося з нами завдяки анестезіологу Чечельницькому Олегу Євгеновичу. Одним із головних завдань підготовки є усунення стресу та страху перед майбутніми пологами. Він зробив мені епідуральну анестезію. Я не відчувала болю. Адже в 21 столітті, погодьтеся, ми не будемо їздити на конях, коли є Мерседес. Ось і в пологах потрібно отримати задоволення, а не терпіти біль. Завдяки злагодженій команді пологи для нас із чоловіком перетворилися в справжнє незабутнє свято. Так, саме свято! Грицько Віктор Степанович завжди допоможе та підтримає в скрутну хвилину. Народжуючи в ISIDA, можна розслабитися та насолоджуватися партнерськими пологами. Чоловіки на пологах отримують такий заряд позитиву від зустрічі з малюком! Це стільки непередаваних емоцій і радості! Найголовніше – не забудьте взяти фотоапарат. Завдяки фотоапарату ми зробили стільки позитивних фотографій! Це позитив на все життя для нас і дочки. Одним словом, пологи в ISIDA – це СВЯТО! Не повірите, але мені хочеться народжувати ще і ще.

Післяпологове відділення містить у собі відділення неонатології. Коли маля народжується, воно опиняється в абсолютно нових умовах – випробовує силу тяжіння, вплив температури повітря, світла, вчиться самостійно дихати, по-новому харчуватися, регулювати температуру тіла. Відповідальність за дитину в перші дні життя малюка з батьками поділяють лікарі-неонатологи клініки ISIDA, а також медсестри. Величезне спасибі їм. Вони, як мами, вчили, підказували, підтримували, допомагали. І найголовніше – знати, що ваш малюк в надійних руках. До речі, часто говорять, що в ISIDA немає дитячої реанімації, а вона є, і діток там виходжують дуже маленьких. Низький уклін за це. Акушерки дуже допомогли впоратися з грудьми.

Нам запропонували зробити урочисту виписку. Ми з чоловіком не відмовилися завершити наше перебування в ISIDA грандіозним святом для всієї родини. Співробітники клініки нас не підвели. Це дійсно було свято для нас і наших вже бабусь і дідусів. Фотограф Дмитро зробив чудові фотографії та відео про цей день.

Величезне спасибі всім співробітникам за комфорт, професіоналізм і щасливі хвилини в клініці!

Татьяна
05 вересня 2014 р. 20:12

Спеціаліст найвищого рівня!

Бондаренко Олександр Миколайович – спеціаліст найвищого рівня! Спокійний і послідовний в роботі, комфортний у спілкуванні. Ходжу тільки до нього у відділення на Лівобережній.

Альона
27 листопада 2017 р. 15:45

Тепер за донькою, обов'язково в Ісіду.

Хочу висловити подяку Ткаченко Оксані Віталіївні, за легкі і безболісні пологи. Тепер наш синочок з нами. Ви і ваша бригада Ісіди, професіонали своєї справи!!! Тепер за донькою, обов'язково в Ісіду.

Катерина
10 січня 2019 р. 06:10
Відгуки
Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті