23 квітня в Україні відзначається День психолога. Психологи клініки ISIDA у своє професійне свято дарують поради всім, хто розуміє важливість правильного психологічного настрою на кожен день і правильного ставлення до життя загалом»
Дякую! Дякую ISIDA за професіоналізм, людяність і бажання бути кращими та допомагати.
Уперше прийшовши до клініки просто перевірити здоров’я за пакетом, приємно здивувалась, що не почали призначати додаткових аналізів і консультацій лікарів, крім зазначених у пакеті. Навіть запропонували здати інший (потрібний) аналіз, а не той, що прописаний за оплаченим пакетом послуг (непотрібний). Так ми познайомилися з чудовим лікарем і просто хорошою людиною Дубік Галиною Олександрівною. Вона – великий професіонал своєї справи. Адже вона: 1. Знайшла проблему та спосіб вирішення. Призначала тільки те, що потрібно, не за інструкцією, а відповідно до наших аналізів, із чітким роз’ясненням, навіщо і чому. 2. Спершу – аналізи, потім – ліки, і лише ті, які вкрай необхідні. 3. У будь-який час, інколи навіть пізно ввечері, консультувала й підтримувала. 4. І головне! Врятувала мене від токсикозу (виявляється, це можливо).
Для мене було дуже важливою перевагою, що клініка працює цілодобово. Бо був такий момент, коли допомога знадобилася вночі. І мені ще раз пощастило – ми познайомилися з Похитун Мариною Василівною. Вона допомогла, розрадила, заспокоїла, довела нашу вагітність до пологів, оскільки я виявилася «заразною» – і мій перший лікар пішла в декрет . Я напрочуд щаслива, що зустріла справжніх професіоналів своєї справи, лікарів, які люблять свою роботу!
Окремо хочеться відзначити добрим словом персонал ISIDA Лівобережна. Велике вам ДЯКУЮ! Я приходила до вас, як додому. Було легко та комфортно, надійно та спокійно як за себе, так і за свого синочка. Завжди всі усміхнені, ввічливі, готові допомогти та підтримати.
І от настав цей день, точніше ніч . Ніч, коли наш синочок вирішив народитися... Було дуже незвично не домовлятися з конкретним лікарем. Приїздиш – і бригада, яка на чергуванні, приймає пологи. Але знову ISIDA показала, що вона найкраща, що тут працюють небайдужі та професійні лікарі. Так мені пощастило втретє – з лікарем Ткаченко Оксаною Віталіївною. Вона дуже класнюча . Всі наші переживання, нерозуміння, невпевненість і страхи розбились об її незворушний спокій і впевненість у своїх діях і знаннях. Ми її навіть трішки побоювалися, тому виконували все, що казала наш «Генерал у халаті». Навіть коли закінчилася її зміна та зміна всієї бригади, вони залишилися з нами та продовжили свою роботу. Про пологи завжди чути різні відгуки, різний досвід. І не завжди він із знаком «+», але народжувати з ISIDA – одне задоволення!
Усе відбулося швидко, професійно та – завдяки епідуральній анестезії – майже безболісно. Відзначу нове відчуття комфорту: на пологи з собою нічого не треба брати – ні матері, ні малюкові, ні татусеві. Все видають. Навіть ковдрою вкривають, коли стає холодно.
Мої знайомі дивуються, коли я кажу, що бути вагітною і народжувати – це не означає біль, токсикоз, домовленості та хабарі. Вагітність і пологи з ISIDA – це комфорт, надійність, впевненість, професіоналізм і радість батьківства з перших хвилин.
Ще одним доказом цього стали курси на тему вагітності, пологів і догляду за малюком, які ми отримали в подарунок. Я спершу вирішила, що вони мені не потрібні, тож згадала про сертифікат уже тоді, коли закінчувався його термін дії. Оскільки вагітність моя також уже добігала кінця, то на частину «Вагітність» я не потрапила, а почала вивчення одразу з частини «Пологи» .
Психолог Симчук Жанна Володимирівна поцікавилась, чому я вирішила відвідати курси, я правдиво відповіла: «Щоб сертифікат не згорів. Не сподобається – ходити не буду.» Але мені сподобалося! Я була на всіх заняттях, приходила й на додаткові. Курси проходили у легкій душевний атмосфері. Пригадую, я завжди після курсів ішла і чомусь усміхалась, було легко та спокійно. Завдяки курсам я зупинилася у своїх нападах трудоголізму та шопоголізму, систематизувала свої знання та доповнила їх новими. На курси бажано ходити з майбутнім татом, хоч на кілька занять. Тоді чоловіки змінюються та змінюють ставлення до матері дитини, до народження (партнерські пологи). Вони бачать, що не тільки їхня дружина змінилася, що не тільки вона потребує більше уваги, підтримки, спокою (це насправді природний стан жінок із потоком гормонів, тож можливі й перепади настрою, які позначаються і на матері, і на малюкові). І що жінкам в цей час потрібні підтримка, опора і навіть захист, інколи навіть від самих себе. Мало чоловіків горять бажанням бути присутніми на пологах, та після розмов із Жанною вони починають думати не про свій комфорт, а прислухатися до дружини. І якщо їй це потрібно, йти з нею на пологи. У нашому випадку ми не планували партнерські пологи, проте, коли все почалось, ми були разом, за що я дуже вдячна чоловікові та вдячна Жанні. Усім раджу знайти можливість і бажання відвідати курси Симчук Жанни. І також хочу подякувати Нестеровій Вікторії – консультанту з грудного вигодовування. Якби не вона, навряд чи я витримала б хоч пару днів. Щиро кажучи, навіть не планувала, що протримаюсь більше 2-х місяців. Та завдяки її порадам наш синочок отримує найякісніше «пальне» для свого розвитку, а в нашому сімейному бюджеті заощаджуються кошти.