Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Хочу висловити велику подяку вашому пологовому будинку

Хочу висловити велику подяку вашому пологовому будинку. За всіх прекрасних лікарів. Приходити у вашу клініку було одне задоволення, окреме спасибі Данилову Олегу Омеляновичу, який вів мою вагітність і який все зробив для того щоб вагітність пройшла легко та без ускладнень, ще велике дякую Баннікову Володимиру Івановичу та Зінченко Віталію Вікторовичу, які приймали пологи і допомогли появитись донечці на світ. Коли будемо готові до другої дитинки то обов’язково хочу у вас народжувати. Дякую Вам за все ❤️

Вікторія
29 листопада 2022 р. 21:43
Інші відгуки про цю клініку

Янюта Саар Мустафаївна - Чудовий Лікар!

Янюта Саар Мустафаївна – чудовий лікар! Незважаючи на хвилюючу вагітність, лікар – сам спокій і кваліфікована допомога! Найкращі відгуки !!!

Ганна
16 лютого 2017 р. 08:57

Величезне спасибі всім співробітникам за комфорт, професіоналізм і щасливі хвилини в клініці

Свою вагітність ми планували з Червак Наталією Миколаївною. Завжди заспокоїть і дасть професійну пораду. Саме вона вселила надію на чудо. Своєю радістю поділилася саме з нею. Наталія Миколаївна була рада за мене, як за свою дочку.

Спостерігалася в ISIDA на Лепсе у Данілківа Олега Омеляновича. Я дуже задоволена лікарем, він дуже уважний і хороший. Вагітність була непроста, але завдяки чуйному нагляду лікарів закінчилася вона на ура. Лежала в клініці кілька разів на збереженні. Усе сподобалося: медсестри, лікарі – усі дуже уважні. Іванюта Олена Веніамінівна – це янгол-охоронець мій і нашої маленької. Левицька Алла Володимирівна – палатний лікар – дуже чуйна людина та уважний лікар. Вона любить свою роботу, і це відчувають пацієнти. Завжди розповість про призначення та результати аналізів, заспокоїть. Домбровська Євгенія – золоті ручки та її уважність до пацієнтів допомогли мені бути спокійною за своє здоров’я. Умови в клініці хороші, кухня смачна. План аналізів та УЗД перевиконала рази в 3, не менше. Консультації різних фахівців, професорів – усе дуже злагоджено та швидко організовується. Окреме спасибі лікарям ультразвукової діагностики Фролову Михайлу Юрійовичу та Бондаренко Аллі Євгенівні. Саме вони подарували нам незабутні хвилини відеозустрічей з крихіткою внутрішньоутробно. Зробили перші фотографії та відеозаписи на диск. Я впевнена, що наша донечка буде милуватися ними завжди. Окрема вдячність Шкабаровській Олені Миколаївні. Її рекомендації дуже допомогли в період вагітності та в післяпологовий період.

Під час пологів жінка як ніколи потребує психологічної підтримки. З перших днів вагітності ми вирішили народжувати разом. Присутність коханої людини допомагає відчувати себе в більшій безпеці. Ніщо не може замінити дотику теплих рук чоловіка. Ніжні торкання, поцілунки, підтримка та впевненість у чудовому результаті дуже добре налаштовують на благополучні пологи. Участь чоловіка в пологах дозволяє йому відчути себе батьком, а це велика відповідальність і за сьогодення, і за майбутнє.

9 місяців очікування завершилися, і ми приїхали в ISIDA. Нас зустріли дуже тепло.

Народження дитини – це найбільше диво, і це диво сталося з нами завдяки анестезіологу Чечельницькому Олегу Євгеновичу. Одним із головних завдань підготовки є усунення стресу та страху перед майбутніми пологами. Він зробив мені епідуральну анестезію. Я не відчувала болю. Адже в 21 столітті, погодьтеся, ми не будемо їздити на конях, коли є Мерседес. Ось і в пологах потрібно отримати задоволення, а не терпіти біль. Завдяки злагодженій команді пологи для нас із чоловіком перетворилися в справжнє незабутнє свято. Так, саме свято! Грицько Віктор Степанович завжди допоможе та підтримає в скрутну хвилину. Народжуючи в ISIDA, можна розслабитися та насолоджуватися партнерськими пологами. Чоловіки на пологах отримують такий заряд позитиву від зустрічі з малюком! Це стільки непередаваних емоцій і радості! Найголовніше – не забудьте взяти фотоапарат. Завдяки фотоапарату ми зробили стільки позитивних фотографій! Це позитив на все життя для нас і дочки. Одним словом, пологи в ISIDA – це СВЯТО! Не повірите, але мені хочеться народжувати ще і ще.

Післяпологове відділення містить у собі відділення неонатології. Коли маля народжується, воно опиняється в абсолютно нових умовах – випробовує силу тяжіння, вплив температури повітря, світла, вчиться самостійно дихати, по-новому харчуватися, регулювати температуру тіла. Відповідальність за дитину в перші дні життя малюка з батьками поділяють лікарі-неонатологи клініки ISIDA, а також медсестри. Величезне спасибі їм. Вони, як мами, вчили, підказували, підтримували, допомагали. І найголовніше – знати, що ваш малюк в надійних руках. До речі, часто говорять, що в ISIDA немає дитячої реанімації, а вона є, і діток там виходжують дуже маленьких. Низький уклін за це. Акушерки дуже допомогли впоратися з грудьми.

Нам запропонували зробити урочисту виписку. Ми з чоловіком не відмовилися завершити наше перебування в ISIDA грандіозним святом для всієї родини. Співробітники клініки нас не підвели. Це дійсно було свято для нас і наших вже бабусь і дідусів. Фотограф Дмитро зробив чудові фотографії та відео про цей день.

Величезне спасибі всім співробітникам за комфорт, професіоналізм і щасливі хвилини в клініці!

Татьяна
05 вересня 2014 р. 20:12

Дякую за професійний підхід

Щиро вдячні лікарю Паламарчук Аліні Миколаівні за вдало та професійно призначене лікування, за відповіді на всі питання по електронці, за позитивний настрій. Поки пишу ці рядки, у ліжечку спить наша донечка Тетянка. У неї 18-ий день від народження. Проходили процедуру ЕКЗ, результат після першоі спроби. Лікарю бажаю доброго здоров'я та професійніх успіхів, вдячних пацієнтів. Ми зверталися у клініку вперше багато років тому, але рішення про ЕКЗ визріло лише у 2013 році. Дякую за незмінність поведінки, настрою, професійному підходу лікарю та чудовому сервісу клініки.

Оксана
09 квітня 2015 р. 08:40

Підтримка протягом щасливого шляху

Всією родиною дякуємо клініці ISIDA і нашому лікарю Рахубінській Валерії Веніамінівні, а також всім, хто допомагав та підтримував нас протягом цього щасливого шляху!

Ковальчук Ольга та Михайло
01 березня 2015 р. 08:35

Дякую за просто-таки святкові пологи!

Враження про клініку найкращі. По-перше, дуже оперативні, компетентні та співчутливі працівники рецепції та колл-центру: не просто розмовляють завченими фразами, а заглиблюються в питання і активно допомагають його вирішити. В ході вагітності виникло кілька ситуацій, що вимагають позапланової консультації і допомоги, і сприяння персоналу було просто вище всіляких похвал. Величезне дякую дівчатам за їх професіоналізм та чуйність! Про лікарів – низький уклін Максимовій Вікторії Віталіївні та Шкабаровській Олені Миколаївні, які просто були моїми союзниками в цей делікатний період. Одна справа – спостерігати "безпроблемну" людину, інше – зробити так, щоб той, у кого є питання по здоров'ю, був максимально обстежений та оглянутий. Я не ризикнула б спостерігати свою вагітність ніде, крім як у таких фахівців. Окрема подяка прекрасному лікарю-мамологу – Габелко Юлії Андріївні. І, звичайно, не можу окремо не відзначити професіоналізм Грицько Віктора Степановича і хочу сказати, Дякую за просто-таки святкові пологи.

Олена
24 січня 2017 р. 09:48
Відгуки
Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті