Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

ISIDA, спасибі за братика!

ISIDA, спасибі за братика!

Від родини Тарасенко Наталії
28 листопада 2015 р. 14:43
Інші відгуки про цю клініку

Ви ЯНГОЛИ!

Ви там усі, як ЯНГОЛИ! Найкращі фахівці!

Малинская Юлия
10 березня 2015 р. 08:59

Велика подяка клініці ISIDA за прекрасного онука!

Велика подяка клініці ISIDA за прекрасного онука! Дякую за турботу і догляд. Ми дуже задоволені професійними лікарями та турботливим персоналом. Обов'язково прийду за другим ще!

Від сім’ї Кочури Ольги
07 червня 2016 р. 09:34

Завдяки клініці ISIDA, мої пологи пройшли швидко і професійно з боку персоналу.

Завдяки клініці ISIDA, мої пологи пройшли швидко і професійно з боку персоналу. Окреме спасибі Грицько В.С. за оперативність і професіоналізм. Всім рекомендую тільки цю клініку. Із задоволенням приїдемо ще за одним малюком!

Баканова Яна
08 грудня 2015 р. 09:33

Дякую за такий теплий прийом!

Дякую за такий теплий прийом! Все просто відмінно і ми всім залишилися задоволені. Щасливих Вам батьків і багато здорових діток! Ви молодці! Прийдемо за третім!

Тимофєєва Дарина
16 липня 2016 р. 14:20

Величезне спасибі клініці ISIDA, і особливо – лікарям!

Величезне спасибі клініці ISIDA, і особливо – лікарям Шияновій Світлані Володимирівні й Зінченку Віктору Михайловичу, а також Шипіловій Наталії Миколаївні, Іванюті Олені Веніамінівні, Чечельницькому Олегу Євгеновичу, які дали нам можливість стати щасливими батьками чудесного синочка! Ми вдячні всьому персоналу клініки за професіоналізм та підтримку протягом нелегкого, майже трирічного, шляху до нашої мрії! ISIDA – найвищий знак якості медичного обслуговування! Бажаємо подальшого розвитку та процвітання, ви не просто даруєте надію, ви допомагаєте здійснити мрію! З повагою, Юрій і Ольга, Київ.

Ольга
30 вересня 2014 р. 13:25

Від нашої сім’ї щиро дякуємо Дрозд Оксані Олександрівні

Від нашої сім’ї щиро дякуємо Дрозд Оксані Олександрівні за професійний супровід під час вагітності та прийняття пологів. Вона вела нашу вагітність уважно й відповідально, завжди знаходила слова підтримки та дарувала впевненість. Під час пологів Оксана Олександрівна проявила високий професіоналізм, турботу й розуміння, завдяки чому цей важливий момент пройшов спокійно та з довірою. Ми безмежно вдячні їй за чуйність, людяність і відданість своїй справі.

Михайло
05 вересня 2025 р. 22:18

Дякую клініці ISIDA і всьому персоналу за сина!

Дякую клініці ISIDA і всьому персоналу за сина! Ви – великі молодці і суперпрофесіонали. Будемо рекомендувати друзям і близьким. Успіхів Вам і розвитку!

Владимиренко Марина та Олег
30 листопада 2015 р. 14:32

Спасибі величезне за онучку!

Спасибі величезне за онучку! Удачі Вам, процвітання і щасливих дітей для щасливих батьків. Щаслива бабуся.

Від родини Ставицької Олени
24 лютого 2016 р. 14:41
Відгуки
Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Статті