Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Непомірно і від щирого серця я висловлюю всім лікарям ISIDA величезну подяку, за мого сина.

Непомірно і від щирого серця я висловлюю всім лікарям ISIDA величезну подяку за нас, за мого сина! Ви найкращі!!!

Легких Олена
05 червня 2016 р. 14:45
Інші відгуки про цю клініку

Ви стільки добра і щастя даруєте!

Велике Вам спасибі! Дай Бог Вам міцного здоров'я! Творіть і далі, Ви стільки добра і щастя даруєте! Дякую за доцю, за найбезцінніший подарунок у житті. Прийдемо до Вас за синочком!

Лозина Наталя
27 липня 2016 р. 12:47

Дуже задоволені прийомом в клініці.

Дуже задоволені прийомом в клініці. Приємні і ввічливі співробітники. Робили УЗД на 32 тижні вагітності – задоволені.

Ірина Шинкарук
17 березня 2016 р. 13:54

ISIDA подарувала нам головне диво нашого життя.

Дякуємо Ісіді за те, що вони подарували нам донечку, дбали про нашу дитину всі 9 місяців і допомогли їй з'явитися на світ.

ISIDA подарувала нам головне диво нашого життя. Складно висловити всю нашу подяку дивовижним професіоналам і співробітникам клініки.

Ми повернемося скоро за другим. Спасибі, ISIDA!

Литвиненко Діна
17 січня 2016 р. 10:05

Дуже задоволена!

Спостерігала вагітність у Янюти Саар Мустафаївної, дуже задоволена! Її спокій переміг мою паніку і тривогу, відповіді на питання в будь-який час додали такої необхідної впевненості. Велике спасибі Саар, лікарям та молодшому медичному персоналу пологового відділення за нашу прекрасну дівчинку Уляну.

Марина
18 травня 2016 р. 07:49

Усе чудово

Усе чудово

Прокипчук Мария
05 вересня 2015 р. 17:55

Це лікар від Бога

Велике спасибі Паламарчук Аліні Миколаївні – це лікар від Бога. До нашої 18 річниці весілля Аліна Миколаївна подарувала нам довгоочікувану вагітність. Клініка ISIDA – це найкраща клініка, де збуваються нездійсненні мрії! В інших клініках 5 спроб ЕКЗ були невдалими. У чарівниці Аліни Миколаївни вийшло з першого разу. Дякую! Дай Бог Вам здоров’я!

Тетяна
28 вересня 2014 р. 10:13

Дорога, кохана ISIDA! Спасибі, що ви є! Завдяки Вам, в липні народилися наші улюблені дітки.

Дорога, кохана ISIDA! Спасибі, що ви є! Завдяки Вам, в липні народилися наші улюблені дітки – дочка і син. Ми безмежно вдячні Паламарчук Аліні Миколаївні (найніжніший і душевний лікар) – її професіоналізм дозволив здійснитися нашій мрії з першої спроби!)). Спостерігали вагітність в ISIDA на Лівобережній, у Морозової Оксани Тимофіївни. Спасибі їй велике за те, що наші 9 місяців пройшли легко, без стресів і збережень. Оксана Тимофіївна – велика розумниця і суперпрофесіонал. Кожен похід в ISIDA на Лівобережній був приємною подією. А пологи в ISIDA – це те, що хочеться побажати кожній вагітній жінці. Концентрація турботи, затишку, доброзичливості, повна відсутність страху і невпевненості. Не було жодного моменту, до якого можна було б причепитися. Звичайно, подальше спостереження наших діток ми могли довірити тільки ISIDA і дуже цьому раді)). Величезне спасибі всьому колективу клініки, ми Вас дуже любимо і бажаємо благополуччя, розвитку і багато-багато вдячних пацієнтів)).

Дарья
03 жовтня 2016 р. 10:10

Пишу з величезною вдячністю моїм лікарям Берестовому Олегу Олександровичу та Зінченку Віктору Михайловичу

Пишу з величезною вдячністю моїм лікарям Берестовому Олегу Олександровичу та Зінченку Віктору Михайловичу, завдяки яким у травні цього року на світ з’явився мій синок Володимир! Їх високий професіоналізм подарував мені сина з першої спроби та з підсадки одного ембріончика! Шановні лікарі! Ви даруєте людям щастя своєю працею! Дякую Вам і подальших успіхів у Вашій професійній діяльності!

Оксана
29 серпня 2014 р. 10:15
Відгуки
Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Статті