Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Велике людське спасибі

Дорогий шановний персонал клініки ISIDA, а особливо ті, хто брав участь, коли наша Іриночка народжувала, велике людське спасибі. Дякуємо за вашу доброту, професійність, людяність. Нехай благословляє Вас усіх Господь, щедро одарює своїми благословіннями. Добра, любові, миру бажаємо Максимовій Вікторії Віталіївні, добрій, чуйній людині з великої літери. Будьте щасливі!!!

Сім'я Клименчук Ірини
02 березня 2015 р. 08:28
Інші відгуки про цю клініку

Поспішаю теж поділитися своїми враженнями!

Добрий день усім!

Поспішаю теж поділитися своїми враженнями від клініки ISIDA. Враховуючи досвід, повірте, мені є з чим порівняти, хоча й перші пологи проходили в 5 пологовому будинку за домовленістю, залишилося мало приємних моментів, чого НЕМОЖЛИВО сказати про ISIDA. Впевнена, що це найідеальніші умови для матусь. Чуйний і завжди готовий прийти на допомогу персонал, харчування на 10+ (все здорове й завжди смачне та свіже), професійна допомога фахівців і новітнє обладнання.

З початку листопада перебуваю в цьому пологовому будинку через загрозу передчасних пологів і жодного разу не пошкодувала про таку турботу, навіть полегшила чоловікові життя. Так як тут все необхідне є, і я під надійним наглядом лікарів, тоді коли він (чоловік) зі спокійним серцем зайнятий другорядними питаннями. У нас є ще діти та батьки, про яких теж треба піклуватися. Термін пологів на кінець листопада та початок грудня, якщо доношу. Мій лікар, Дудка Сергій Васильович, уважний і великий професіонал у своїй справі, докладно, без метушні, розповів про наслідки, так би мовити, підготував інформаційно про мою вагітність і пологи, де до плюсів можуть додатися й мінуси, що я адекватно сприйняла з чоловіком і прийняла оптимальне рішення, як народжувати, щоб малюку не нашкодити. Дякую всім людям, що працюють в ISIDA, за їхню працю та ставлення. І, звичайно, моєму чоловікові, який зробив усе можливе, щоб я від цього чарівного задоволення чекання сина отримала максимум позитивних емоцій!

Усім ще раз величезне спасибі!

Eva
05 листопада 2011 р. 11:21

Хочу висловити величезну подяку Шиянової Світлані Володимирівні

Хочу висловити величезну подяку Шиянової Світлані Володимирівні. Дуже професійний, дуже уважний, співчутливий лікар. На жаль моя перша спроба виявилася невдалою. Але я щиро вірю, що Світлана Володимирівна та персонал клініки зробили все можливе, щоб все вдалося. Є щось ще ... Воля Божа, якщо хочете. І в ці 2 тижні очікування тільки від неї все залежить. Я, звичайно, дуже засмучена. Але знаю, що не менше засмучена мій лікар. Життя це не завжди те, чого ми хочемо. Я обов'язково піду на другу спробу. І хто знає ... може вдруге ми зі Світланою Володимирівною будемо плакати від щастя) Ще раз хочу висловити щиру подяку Світлані Володимирівні. А Вам, мої дорогі дівчинки, хочу побажати - не опускайте руки.

Наталья
20 серпня 2019 р. 07:05

ISIDA, велике спасибі .

ISIDA, велике спасибі за високий професіоналізм, за чуйне ставлення та комфорт!

Від родини Жукової Наталії
13 серпня 2016 р. 09:44

У нас не виходило завагітніти 10 років.

Хочемо висловити велику подяку Турбаніст Світлані Вікторівні. Це лікар з великої літери. У нас не виходило завагітніти 10 років. Завдяки Світлані Вікторівні у нас з'явився сенс життя. Наш синочок Микитка. Спасибі Вам велике за ваш професіоналізм.

Валентина
29 квітня 2019 р. 17:12

Хочеться й надалі бути клієнтами клініки ISIDA

Добрий день, шановний Вікторе Петровичу! Хочу висловити Вам подяку за діяльність клініки ISIDA! Завдяки Вашій роботі та професійному колективу, в нашій родині є улюблений син-первісток! Найулюбленіше наше відділення – б-р Івана Лепсе, 65! Не знаю, чи пов’язане це з тим, що керівництво клініки розташувалося саме в цьому корпусі, але тут якось особливо затишно! Саме тут – найпривітніші фахівці, що зустрічають на ресепшні з посмішкою та готові прийти на допомогу! Дуже задоволені професіоналізмом, турботою й увагою Гаєвської Олени Григорівни! Оскільки у нас перша дитина, то питань виникає дуже багато! Дякуємо, що для комфорту малюків надані ще й послуги вузьких фахівців! Хочеться й надалі бути клієнтами Клініки, і бути впевненими в комплексній підтримці здоров’я! З повагою, Лілія Кучерина.

Лилия
25 вересня 2015 р. 11:58

ISIDA – місце, де народжуються янголи!

ISIDA – місце, де народжуються янголи! Ця стійка асоціація ось вже котрий рік виникає в моїй голові при будь-якій згадці про клініку. Згадую своє перебування у вас, як чудову казку! Естетичне задоволення, психологічний комфорт і бажання пережити все це ще раз – ось ті відчуття, яких я зазнаю щоразу при відвідуванні ISIDA. Я народжувала у вас двічі, первістка Романа та дочку Ганнусю. Лікарі порадили зробити перерву в декілька років, щоб відновитися... Нарешті цей час минув, і я знову мрію про нашу зустріч!!!

Мария Середа
13 жовтня 2015 р. 14:55
Відгуки
Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Статті