Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Дякуємо найкращій клініці в Україні за здорову донечку.

Дякуємо найкращій клініці в Україні за здорову донечку, за добрий та привітний персонал, за море позитиву. Нехай у кожного з вас у житті буде стільки щастя, скільки тепер є у нас!

Кузив Галина
19 січня 2016 р. 10:33
Інші відгуки про цю клініку

Професіонал своєї справи.

Знаю Бондаренко Олександра Миколайовича більше 15 років. Дуже уважний, професіонал своєї справи. Лікар з великої букви. У моєї мами вчасно діагностував серйозний діагноз. Я спостерігала вагітність у нього, і продовжую спостерігається після пологів. Рекомендую!

Олександра
22 лютого 2018 р. 15:43

З упевненістю можу сказати це найкращий репродуктолог!

Хочу висловити величезну подяку Мороз Інні Володимирівні! Завдяки її професіоналізму у нас з'явилася довгоочікувана донечка, спасибі Вам величезне !!! З упевненістю можу сказати це найкращий репродуктолог!

Валентина
13 грудня 2020 р. 14:17

Грицько Віктор Степанович –диво-лікар!

Грицько Віктор Степанович –диво-лікар! Я і моя сім'я висловлюємо подяку Вам за Вашу роботу! За появу нашої донечки Ванесси) З такою операцією кесаревого розтину хочеться народжувати ще. У парі з лікарем анестезіологом Чечельницьким Олегом Євгеновичем операція проходила легко. Дякую всьому персоналу клініки ISIDA за приємне проведення часу.

Алла
03 грудня 2017 р. 08:34

Щасливе диво: наш шлях до батьківства

Кажуть щастя не купити! Помиляються) 30.03.2024 ми з чоловіком стали батьками чудового хлопчика. Наш шлях до батьківства тривав довжиною у 8 років. Уявляєте, 8 років лікувань, очікувань, розчарувань, надій. Я дякую долі, яка привела мене до клініки Isida, а саме до лікаря-репродуктолога Аліпової Н.Ф. Рік роботи, три спроби ЕКО і в нас вийшло. Здавалось все позаду, залишилось виносити і народити. Але, з моєю вдачею, кожен наступний етап став випробуванням. Я раділа і тішилась вагітністю, але стан мого здоровʼя погіршувався. Разом з лікарем акушером-гінекологом, гемостезіологом Фірсовою Н.О. ми пройшли цей шлях і завдяки професіоналізму лікаря я доносила дитинку. Дякую Вам за пильність. Цей день настав. Пологи. Ми не обирали лікаря з яким будемо народжувати, адже не сумнівались в жодному спеціалісті, який працює в клініці. Народжували ми з акушерами-гінекологами Зінченком В.В. та Кройтарем О.А. І тут також все пішло не так як гадалось і мої природні пологи переросли в кесарів розтин. Дякую за чуйність і правильно прийняті рішення. P.S. ( окрема вдячність за шов- ідеальний) Я не перестаю дякувати всім причетним до появи нашого синочка на цей світ, я безмежно вдячна кожному з вас. Турбота, яку отримуєш після пологів- це дуже цінно ! І саме в Isidi все з комфортом. Вдячні всьому персоналу.

Карина
06 квітня 2024 р. 22:55

Материнство – це особливий вид щастя.

Материнство – це особливий вид щастя. І, мабуть, немає щастя більшого, ніж усвідомлення того, що тепер – ти мама. Центр Всесвіту для однієї крихітної людинки, якій потрібна твоя ніжність і любов. Три місяці тому я вперше стала мамою прекрасного хлопчика. Ми із чоловіком жили мріями про нього два роки. Тому наша зустріч була запланованою і довгоочікуваною. Відбулася вона в ISIDA, за що я дуже вдячна долі. Також тут ми проходили спостереження під час вагітності та курси підготовки до пологів. Завдяки ISIDA я почувалася захищеною від першого УЗД плоду, яке підтвердило вагітність, до першої зустрічі із синочком. Веденням моєї вагітності займалася лікар-репродуктолог Турбаніст Світлана Вікторівна, і за це я хочу їй подякувати від усього серця. На певному етапі у мене з’явилася загроза викидню… Важко пояснити словами, що я тоді відчувала, бо це щось значно більше, ніж просто страх. Але Світлана Вікторівна зберегла життя нашому малюку і знайшла потрібні слова, які мене тоді дійсно заспокоїли. Вона стала для мене не просто лікарем, а й хорошим другом. Дату пологів я знала завчасно, оскільки у мене мав бути планований кесарів розтин. Але наш синочок вирішив з’явитися на світ днем раніше. Тому пологи у мене приймала черговий лікар акушер-гінеколог Іванюта Олена Веніамінівна. Я дуже хвилювалася, що все пішло не за планом, але пологи відбулися швидко і легко. Завдячуючи Олені Веніамінівні вже через годину після початку пологів я тримала на руках свого синочка. Тож я б хотіла щиро подякувати їй, а також анестезіологу Чечельницькому Олегу Євгеновичу. Під час пологів він тримав мене за руку і тихенько нашіптував, що відбувається навколо. Його підтримка допомогла мені заспокоїтися, що, повірте, вкрай важко зробити, коли ти народжуєш. А ще завдяки йому у нас є неймовірно зворушливе фото нашого синочка, яке він зробив на телефон чоловіка після закінчення пологів. Зізнаюся чесно, перші декілька днів у статусі матусі були для мене вкрай складними. Я боялася взяти синочка на руки, не знала, як заспокоїти його, коли він починав плакати. Зараз я розумію, що це нормальний процес, але тоді все сприймалося по-іншому. Я була в стані стресу, із якого мені допомогла вийти лікар-гінеколог Кущ Алла Василівна. Вона, як та фея-чарівниця, прийшла і заспокоїла мене. Її підтримка та небайдужість допомогли мені відчути радість материнства, відкинувши всі страхи. І за це я їй щиро вдячна. А загалом я би хотіла подякувати всім, хто працює в ISIDA, починаючи від лікарів і закінчуючи прибиральницями. Бо цим людям небайдуже, якщо тобі зле чи боляче. Вони помічають важливі деталі, підтримують, заспокоюють, огортають любов’ю… Таке ставлення у поєднанні із неймовірним професіоналізмом – безцінне. Я переконалася в цьому особисто! Переконайтеся і ви!

Наталья
09 жовтня 2019 р. 19:02

ISIDA, я рада, що обрала саме Вас!

ISIDA, я рада, що обрала саме Вас! Без Вас у мене нічого б не вийшло! Спасибі всьому персоналу, лікарям, за прекрасне, тепле ставлення. І за нашу доньку! Мені йти від Вас не хочеться, тоді доведеться повернутися :-)

Миколаєць Вікторія
15 серпня 2016 р. 09:40

Чудовий лікар, чудовий батько!

Грицько Віктор Степанович – чудовий лікар, чудовий батько, один з моїх улюблених лікарів, що допоміг народитися моїй донечці та був дуже уважний після пологів упродовж мого перебування в клініці.

Світлана Татаренко
13 березня 2015 р. 11:04
Відгуки
Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті