Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Дуже рада, що звернулася по нагляд за вагітністю саме до клініки ISIDA!

Дуже рада, що звернулася по нагляд за вагітністю саме до клініки ISIDA! Порадували якість наданих послуг та уважне ставлення персоналу. Особливу подяку хочу висловити Ірині Миколаївні Вільзі. Завдяки її турботливому ставленню, вагітність пройшла дуже легко, щасливо та спокійно! Коли захочемо ще збільшити нашу родину – знову прийдемо до Вас! Також приємним було ставлення та спілкування з медсестрами, дівчатами, що усміхнено зустрічають завжди при відвідуванні та готові допомогти у будь-якій ситуації. А також окрема подяка Богдані Бабіненко, яка своєю турботою й уважністю створює позитивний настрій та додає впевненості усім пацієнткам. Дякую і до зустрічі!

Дікалова Аліса Ігорівна
19 січня 2015 р. 12:27
Інші відгуки про цю клініку

ISIDA, дякую за спокійні та приємні 9 місяців!

ISIDA, дякую за спокійні та приємні 9 місяців! Кожен похід у клініку був на радість. Завжди тебе зустрічають з посмішкою, завжди й усі готові допомогти, підказати. Я можу сміливо рекомендувати ISIDA, дуже задоволені. Лікарі уважні та скрупульозні, поки не переконаються, що немає загрози для мами та дитини – не відстануть. Завдяки цьому в мене були легкі, природні пологи. Спостерігалася у Бачигіної О. В., їй персональне спасибі. ISIDA, ще раз дякую! Тепер я знаю, де буду спостерігати наступну вагітність. Ліля

Лиля
09 січня 2015 р. 09:38

Дозвольте висловити моє щире почуття...

Шановний Рогозинський Валентин Олександрович! Дозвольте висловити моє щире почуття сердечної подяки за Ваший високий лікарський професіоналізм і душевні людські якості.Чуйне, людяне відношення до пацієнта з боку всього обслуговуючого персоналу.Чистота та стерильність у побуті, а саме найголовніше, турбота...В моєї доньки встановили діагноз:"Вкорочення правої нижньої кінцівки до трьох см.Операція проходила по новій технології. Двічі виконано маленькі розрізи по передньо-медіальній поверхні нижньої третини лівого стегна до 4 см., і встановлені дві 8- подібними пластини та 4-ма гвинтами,та накладені косметичні шви.Після цього ногу не було загіпсовано.Дитина мала змогу вільно пересуватися, і не довго знаходитися на лікарняному ліжку.Післяопераційний період перебігав без ускладнень.Рана загоїлась.Хочеться побажати лікарям успіхів у їхній не легкій праці,а людям не боятися звертатися із своїми проблемами до таких професіоналів, адже вони можуть допомогти красиво і малоінвазійно!!!

Олена
25 березня 2019 р. 18:06

Подається інформація легко, зрозуміло і з прикладами.

Велика подяка Степановій Тетяні Вікторівні, за захоплюючий і корисний курс "Грудного вигодовування". Дуже-дуже багато корисної інформації, від появи молока і його корисних властивостей, до харчування мами. Все перераховувати не буду. Подається інформація легко, зрозуміло і з прикладами. Спасибі їй велике, за уважність, отримані знання, та приємне спілкування. Усім майбутнім мамам раджу пройти цей курс. PS: на перше заняття важливо взяти чоловіка, особисто я пошкодувала, що не взяла.

Тетяна
12 вересня 2018 р. 10:09

Комфорт, увага, професіоналізм, турбота, людське ставлення

Хочу висловити величезну подяку за ведення вагітності зав. відділенням ISIDA Оболонь Вільзі Ірині Миколаївні! Комфорт, увага, професіоналізм, турбота, людське ставлення - це те, що ми отримали від цього лікаря. Дякуємо Вам за все!!! Тільки приємні спогади!!!

Ліна
18 жовтня 2016 р. 10:32

Добрий день!

Мене звуть Ірина, мені 30 років. Вже не перший рік ми з чоловіком боремося з проблемою безпліддя, в офіційному шлюбі ми 6 років, а результату жодного. Зверталися до багатьох лікарів нашого міста (Житомир), але жоден нам не допоміг, навіть не змогли встановити точний діагноз. Робили аналізи на гормони, овуляцію, УЗД, де результат був позитивний, але спермограма була незадовільна. Не прописавши ніякого курсу лікування, зробили інсемінацію – безрезультатно. Не знаємо, до кого звертатися. Просимо вашої допомоги, оскільки ви наша остання надія. Заздалегідь дякую!

ирина
21 серпня 2014 р. 07:03

Хочу висловити подяку психологу клініки Романченко Наталії.

Хочу висловити подяку психологу клініки Ісіда Романченко Наталії. Були у Наталії на експрес курсах "В очікуванні зустрічі" та "Привіт, малюк". Курси були дуже пізнавальними. Після курсу отримали практичні та теоретичні знання по підготовці до пологів та до перших місяців життя малюка. З'явилась ясність в питаннях які турбували, всі страхи та переживання зникли. Тому дуже рекомендую майбутнім батькам обов'язково відвідати експрес курси по батьківству, адже зі знаннями вже почуваєшся набагато впевненіше.

Світлана
20 листопада 2023 р. 22:03

Хочу висловити величезну подяку лікарю Червак Наталії Миколаївні

Хочу висловити величезну подяку лікарю Червак Наталії Миколаївні. Вона спостерігала за моєю вагітністю в ISIDA. Завжди дуже уважна, чуйна та добра людина, а найголовніше – професіонал своєї справи! Консультувала мене по телефону в будь-який час, прийоми до неї у мене асоціюються тільки з позитивними емоціями! Більше б таких лікарів, і може тоді люди перестануть боятися ходити до клінік. Ще раз дуже вдячна Вам, Наталіє Миколаївно!

Анна Якименская
29 серпня 2015 р. 10:41

В'юнник М. М. – прекрасний лікар!

В'юнник Микола Миколайович – прекрасний лікар, спостерігаю вже 3-го малюка у лікаря з 2012 року. Завжди ввічливий і чемний, пояснить, розповість, покаже, а треба і заспокоїть. Дякую Вам велике! Сподіваюся ви ще довго будете радувати пацієнток ISIDA своєю присутністю.

Олена
29 грудня 2017 р. 21:00

Хочу висловити свою подяку доктору Червак Наталії Миколаївні.

Хочу висловити свою подяку доктору Червак Наталії Миколаївні. Можу сказати, що це Професіонал з великої літери. Протягом всього періоду спостереження вагітності доктор була не просто уважною, Наталя Миколаївна щиро переживала, на зв'язок виходила 24 години на добу, тримала на контролі ситуацію і комунікувала з лікарем, у якого я планувала народжувати. Одним словом, СПАСИБІ, Наталя Миколаївна, за те, що Ви така. Дуже хочеться, щоб все матусі мали можливість відчути таку турботу і рівень сервісу як в клініці ISIDA, хочеться щоб рівень державного забезпечення або наявність будь-яких партнерських програм з даною клінікою дав можливість багатьом жінкам прийняти правильне рішення в потрібний момент – рішення народжувати і не боятися стати мамою.

Стемповська Марія
12 жовтня 2016 р. 07:36
Відгуки
Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті