Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Я вам дуже вдячна!!!

Милі лікарі і акушерки!!! Дуже Вам дякую, що в цей щасливий момент Ви мені дуже допомогли. Я вам дуже вдячна!!! Дякую!

Данилович Вікторія
15 серпня 2016 р. 09:38
Інші відгуки про цю клініку

Професіоналізм, увага та турбота

Професіоналізм, увага та турбота! Супровід вагітності та пологи у клініці з доктором Фірсовою – позитивний досвід, увага та професіоналізм доктора. Робота з клієнтами (страхові випадки) - Анастасія Карабута - професіоналізм та 24/7 готовність допомогти/вирішити питання.

Тетяна
09 вересня 2021 р. 08:56

Ми найщасливіші!!!

Спасибі величезне всьому персоналу клініки, а особливо Хажиленко Ксенії Георгіївні за наше щастя. Ми найщасливіші!!!

Билинок Анна
13 березня 2015 р. 09:19

Материнство – це особливий вид щастя.

Материнство – це особливий вид щастя. І, мабуть, немає щастя більшого, ніж усвідомлення того, що тепер – ти мама. Центр Всесвіту для однієї крихітної людинки, якій потрібна твоя ніжність і любов. Три місяці тому я вперше стала мамою прекрасного хлопчика. Ми із чоловіком жили мріями про нього два роки. Тому наша зустріч була запланованою і довгоочікуваною. Відбулася вона в ISIDA, за що я дуже вдячна долі. Також тут ми проходили спостереження під час вагітності та курси підготовки до пологів. Завдяки ISIDA я почувалася захищеною від першого УЗД плоду, яке підтвердило вагітність, до першої зустрічі із синочком. Веденням моєї вагітності займалася лікар-репродуктолог Турбаніст Світлана Вікторівна, і за це я хочу їй подякувати від усього серця. На певному етапі у мене з’явилася загроза викидню… Важко пояснити словами, що я тоді відчувала, бо це щось значно більше, ніж просто страх. Але Світлана Вікторівна зберегла життя нашому малюку і знайшла потрібні слова, які мене тоді дійсно заспокоїли. Вона стала для мене не просто лікарем, а й хорошим другом. Дату пологів я знала завчасно, оскільки у мене мав бути планований кесарів розтин. Але наш синочок вирішив з’явитися на світ днем раніше. Тому пологи у мене приймала черговий лікар акушер-гінеколог Іванюта Олена Веніамінівна. Я дуже хвилювалася, що все пішло не за планом, але пологи відбулися швидко і легко. Завдячуючи Олені Веніамінівні вже через годину після початку пологів я тримала на руках свого синочка. Тож я б хотіла щиро подякувати їй, а також анестезіологу Чечельницькому Олегу Євгеновичу. Під час пологів він тримав мене за руку і тихенько нашіптував, що відбувається навколо. Його підтримка допомогла мені заспокоїтися, що, повірте, вкрай важко зробити, коли ти народжуєш. А ще завдяки йому у нас є неймовірно зворушливе фото нашого синочка, яке він зробив на телефон чоловіка після закінчення пологів. Зізнаюся чесно, перші декілька днів у статусі матусі були для мене вкрай складними. Я боялася взяти синочка на руки, не знала, як заспокоїти його, коли він починав плакати. Зараз я розумію, що це нормальний процес, але тоді все сприймалося по-іншому. Я була в стані стресу, із якого мені допомогла вийти лікар-гінеколог Кущ Алла Василівна. Вона, як та фея-чарівниця, прийшла і заспокоїла мене. Її підтримка та небайдужість допомогли мені відчути радість материнства, відкинувши всі страхи. І за це я їй щиро вдячна. А загалом я би хотіла подякувати всім, хто працює в ISIDA, починаючи від лікарів і закінчуючи прибиральницями. Бо цим людям небайдуже, якщо тобі зле чи боляче. Вони помічають важливі деталі, підтримують, заспокоюють, огортають любов’ю… Таке ставлення у поєднанні із неймовірним професіоналізмом – безцінне. Я переконалася в цьому особисто! Переконайтеся і ви!

Наталья
09 жовтня 2019 р. 19:02

Велике дякую Шияновій Світлані Володимирівні

Величезне спасибі Шияновій Світлані Володимирівні та Зінченку Віктору Михайловичу за подароване щастя бути батьками: в липні 2014 р. завдяки вам на світ з’явився наш довгоочікуваний синочок. Бажаю вам успіхів у такій благій справі та процвітання клініці ISIDA!

Татьяна
15 листопада 2014 р. 18:47

Неможливе – можливо!

Неможливе – можливо! Напередодні Різдва хочу подякувати колективу клініки "ІСІДА" і побажати всім Щастя! Бажаю, щоб Ваші руки були завжди теплими, щоб зігріти світ пацієнтів. Бажаю всім ніколи не втрачати віру і вірити в диво. Адже мрії збуваються, чи не так? Для мене в цій клініці, завдяки майстерності лікаря Світлани Вікторівни Турбаніст, неможливе стало можливим! Головним було повірити в себе і довіритися лікарям. Дуже важливо, щоб лікар був і фахівцем, і став другом. Так сталося в моєму житті, що у вересні 2014 я втратила єдиного сина. Сенсом життя для мене завжди були діти – головне покликання жінки. У Серпені 2015 я прийшла в клініку "Ісіда" і відразу зрозуміла, що тут у мене все вийде! І ось в пам'ять про сина в листопаді 2016 клініці "Ісіда" на світ з'явилися дві крихітки - Герман та Єлизавета, два сонечка, які наповнили моє життя сенсом, привнесли в нього яскраві фарби. Я завжди говорила, що діти - це творчість, а материнство - це покликання. І, народивши двійню янголят, я не змінила свою думку. Спостерігаючи за тим, як мирно сплять мої янголята, як вони мило позіхають, як дивляться на мене своїми великими очима, моя душа наповнюється безмежним щастям! Генеральному директору МЦ ТОВ "Isida - IVF" Віктору Петровичу Козіну; репродуктологу Світлані Вікторівні Турбаніст; акушерам-гінекологам – Сергію Вікторовичу Мухіну, хто вів спостереження вагітності, Зінченко Віталію Вікторовичу, хто вів мене і довів до пологового відділення, Олені Веніамінівні Іванюті, хто майстерно зробив мені кесарів розтин; анестезіологу Олені Валентинівні Смирновій, неонатологу Олені Володимирівні Хілобок - Яковенко. Високий професіоналізм лікарів плюс їх розуміння і душевність – результат очевидний: народження прекрасних і здорових дітей! Початок нового життя.....

З повагою, Тетяна.

Тетяна
05 січня 2017 р. 21:14

Хочу подякувати кращому лікарю

20 травня о 4.10 ранку у нас народилася донечка и я хочу подякувати кращому лікарю, Баннікову Володимиру Івановичу! Велике Вам спасибі за все, за Ваше ставлення, за турботу, за професіоналізм, за спокій та підтримку. Народжували з Вами вже вдруге, і я дуже щаслива, що є такі лікарі, як Ви! Дякую!!!

Надія
28 травня 2023 р. 15:33
Відгуки
Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті