Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Велике дякую всьому персоналу! Все було кваліфіковано!

Велике дякую всьому персоналу! Все було кваліфіковано! Супер! Процвітання Вашій клініці!

Моісеєва Таміла
11 червня 2016 р. 09:41
Інші відгуки про цю клініку

Дякую Ісіді за те все, що сталося зі мною – я стала бабусею!

Дякую Ісіді за те все, що сталося зі мною – я стала бабусею! Ви дуже допомогли турботою та доглядом нашим дітям. Наша онучка побачила цей світ в добром і щасливому оточенні чудових фахівців, відчула комфорт і доброзичливість у поєднанні з високим професіоналізмом. Це того варто!

Від родини Мусич Софії
26 березня 2016 р. 14:39

Паламарчук А. М. – ми дякуємо Богові, за зустріч з Вами.

Завдяки чудовому лікарю Паламарчук Аліні Миколаївні, здійснилася наша мрія, 1 грудня 2016 народилася наша довгоочікувана донечка, Женечка-2800 кг 49 см. Дякую Вам величезне, Аліна Миколаївна – ми дякуємо Богові, за зустріч з Вами, за наше щастя !!!!! !

Попова Светлана
03 січня 2017 р. 09:58

Людське спасибі кожному співробітнику ISIDA.

Людське спасибі кожному співробітнику ISIDA. Особливо Грицько Віктору Степановичу і Данилківу Олегу Омеляновичу. Ми просто щасливі. Бог Вам на допомогу!

От семьи Статилко Ольги
26 травня 2016 р. 08:21

ISIDA – це клініка, де здійснилася моя найзаповітніша мрія!

ISIDA – це клініка, де здійснилася моя найзаповітніша мрія! Саме тут я стала мамою двох чарівних донечок, саме тут я пройшла шлях від ЕКЗ до народження своїх малюків. Висловлюю величезну подяку персоналу клініки за професіоналізм, чуйність, підтримку, а головне – за три врятовані життя! Тут працюють люди з щирою душею і великим серцем!

Ірина
13 жовтня 2017 р. 19:48

Поспішаю теж поділитися своїми враженнями!

Добрий день усім!

Поспішаю теж поділитися своїми враженнями від клініки ISIDA. Враховуючи досвід, повірте, мені є з чим порівняти, хоча й перші пологи проходили в 5 пологовому будинку за домовленістю, залишилося мало приємних моментів, чого НЕМОЖЛИВО сказати про ISIDA. Впевнена, що це найідеальніші умови для матусь. Чуйний і завжди готовий прийти на допомогу персонал, харчування на 10+ (все здорове й завжди смачне та свіже), професійна допомога фахівців і новітнє обладнання.

З початку листопада перебуваю в цьому пологовому будинку через загрозу передчасних пологів і жодного разу не пошкодувала про таку турботу, навіть полегшила чоловікові життя. Так як тут все необхідне є, і я під надійним наглядом лікарів, тоді коли він (чоловік) зі спокійним серцем зайнятий другорядними питаннями. У нас є ще діти та батьки, про яких теж треба піклуватися. Термін пологів на кінець листопада та початок грудня, якщо доношу. Мій лікар, Дудка Сергій Васильович, уважний і великий професіонал у своїй справі, докладно, без метушні, розповів про наслідки, так би мовити, підготував інформаційно про мою вагітність і пологи, де до плюсів можуть додатися й мінуси, що я адекватно сприйняла з чоловіком і прийняла оптимальне рішення, як народжувати, щоб малюку не нашкодити. Дякую всім людям, що працюють в ISIDA, за їхню працю та ставлення. І, звичайно, моєму чоловікові, який зробив усе можливе, щоб я від цього чарівного задоволення чекання сина отримала максимум позитивних емоцій!

Усім ще раз величезне спасибі!

Eva
05 листопада 2011 р. 11:21

Дякую за перші позитивні дні материнства.

Хочу залишити свій мегапозитивний відгук. ПОСЛУГИ, СЕРВІС, ЛІКАРНЯ варті всіх грошей, що платиш. Був кесарів розтин. Турбота, ставлення та якісний сервіс допомогли пережити це легко. Була дуже здивована якістю та турботою персоналу, було відчуття, що їм не все одно, і це допомагало. Величезне спасибі лікареві Грицьку Віктору Степановичу, він з максимальним розумінням ставився до моєї внутрішньої недовіри та побоювань. Про лікарів і персонал я б оди склала, якби був талант, був навіть страх залишати лікарню, так як у лікарні можна запитати, подзвонити, прийдуть і допоможуть, а вдома – сама. Але домівка є домівка, виписалися, замовили святкову виписку, оформили свідоцтво про народження, перебуваючи ще в лікарні (ще один плюс, відсутність спілкування з державною службою з цього питання) і все що можу сказати – МОЛОДЦІ! Спасибі вам величезне за малюка, за перші позитивні дні материнства.

Єдине, що можна було б поліпшити, а у випадку з ISIDA це немає межі досконалості, посилити Інтернет, подумати про зволоження повітря. Також радила б залишити можливість обрати лікаря. При всьому моєму позитиві, без нього я б не пішла в ISIDA, оскільки для мене дуже важливий емоційний контакт з лікарем. Все інше на 5 ++++++++.

ОКСАНА
15 лютого 2015 р. 13:18
Відгуки
Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Статті