Головний ревізор країни Ольга Фреймут рік тому стала мамою вдруге, а у червні 2017 гоку – втретє – і ділиться своєю радістю з нашими читачами.
Доброго дня! Перше УЗД у 12 тижнів – показання в нормі. Друге в 18 тижнів – усі показники в нормі, тільки написали мені УЗД маркер МПІ. Перший скринінг був у нормі, але другий поганий, тому направили на третє УЗД в 21 тиждень. Робили біопсію плаценти і брали пуповинну кров, а також робили УЗД, поставили діагноз: «ВВС: ДМШП??? ГЕФ у правому шлуночка серця, Атрезія стравоходу з фістулою??? Двобічна пієлоектазія». Результати біопсії ще чекаємо. Скажіть, наскільки це погано?! Чи може щось змінитися до 31 тижня? У родичів жодних патологій немає. Дякую.
11 лютого 2015 р.Доброго дня! Не зовсім зрозуміло, чому робили і біопсію плаценти, і кордоцентез. По-перше, усі діагнози – зі знаком питання (якщо я правильно Вас зрозуміла). Це означає, що лікар не був на 100 % упевнений під час огляду. Такі ситуації зустрічаються і можуть не підтверджуватися при повторному огляді в більш пізньому терміні. Якщо все ж ці зміни мають місце і не поєднуватимуться з хромосомною патологією (результат каріотипу плода), то найістотніше значення має атрезія стравоходу. Цей порок розвитку можна усунути шляхом операції після пологів. Виживаність при ізольованій атрезії стравоходу становить 90-100 %, при важких поєднаних аномаліях – 30-50 %. При підтвердженні діагнозу необхідна консультація дитячого хірурга під час вагітності. Ваші дії: 1) По можливості спокійно дочекатися результатів інвазивної процедури. 2) При нормальному каріотипі зробити планове УЗД у 30-32 тижні. Успіху та віри в найкраще!
20 лютого 2015 р.Зв'яжіться з нами за телефонами