Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Профілактика Жіночого Здоров'я

Відвідати жіночу консультацію Ісіда у Києві чи Ужгороді та обстежитися у гінеколога слід мінімум раз на рік. ⭐ Профілактика жіночого здоров'я. ⭐ Комфортний прийом у гінеколога.

Програми, пов'язані з лікуванням дитини Ціни на комплекс послуг з педіатрії

Жіноче здоров'я – це основа, платформа для побудови гармонійних відносин, взаєморозуміння, благополуччя у сім'ї. Його потрібно берегти. Регулярні візити до лікаря-гінеколога допоможуть Вам у досягненні цієї мети.

Відвідати жіночу консультацію Ісіда у Києві чи Ужгороді та обстежитися у гінеколога слід мінімум раз на рік. Якщо вас нічого не турбує, це ще не означає, що ви абсолютно здорові. Деякі хвороби можуть починатися і протікати абсолютно непомітно і безсимптомно, тільки вчасно діагностувавши їх, можна зберегти час, гроші і найцінніше – здоров'я. Для того, щоб переконатися у відсутності безсимптомних захворювань необхідні щорічні огляди у гінеколога.

Візит до гінеколога

Перший візит до гінеколога ми рекомендуємо дівчаткам вже у віці 10-12 років, і особливо, при початку менструацій. Це дуже важливий період в житті дівчинки. Перші візити до гінеколога допоможуть уникнути безлічі проблем зі здоров'ям у майбутньому.

Для дівчат у віці 18-25 років актуальним питанням є правильний підбір контрацепції. Для того щоб ці препарати не тільки не шкодили здоров'ю, а й приносили користь, підбирати контрацептиви потрібно обов'язково з лікарем після ретельного обстеження.

У цьому віці частою проблемою є різні запальні захворювання.

Ознаки запальних захворювань у гінекології

Ознаками таких хвороб можуть бути:

 • Поява незвичайних виділень;
 • Зміна запаху, кольору або консистенції виділень;
 • Висипання на шкірі вульви;
 • Відчуття сверблячки, або сухості.

При появі будь-яких тривожних симптомів ні в якому разі не варто займатися самолікуванням. При своєчасному виявленні і правильної раціональної терапії – проблему вдасться вирішити досить швидко. Але якщо хвороба запущена, або переведена в хронічну форму – з її наслідками боротися буде значно складніше.

У віці 30-45 років частіше, ніж у 20-ти річних дівчат, виникають різні захворювання шийки матки. Для їх виявлення необхідні спеціальні обстеженьня та аналізи.

Після 45 років обсяг обстежень необхідних для оцінки стану здоров'я включає в себе: консультацію гінеколога, мамолога, терапевта і ЕКГ.

Комфортний прийом у гінеколога клініки Ісіда

Під час консультації наш лікар:

 • Проведе бесіду і дасть відповіді на всі Ваші запитання;
 • Проведе гінекологічний огляд, використовуючи новітню медичну техніку та обладнання;
 • Зробить УЗД;
 • Візьме всі необхідні аналізи;
 • При необхідності, призначить лікування, згідно сучасним медичним стандартам.

Уникайте перевтоми і надмірних стресових ситуацій. Слідкуйте за собою. У разі виникнення навіть незначних скарг – обов'язково звертайтеся за кваліфікованою медичною допомогою. Саме раннє виявлення проблеми є гарантією її успішного вирішення.

Кожен з лікарів нашої клініки готовий стати Вашим вірним другом і допомогти у вирішенні найрізноманітніших проблем з жіночим здоров'ям.

Форум на тему: Профілактика Жіночого Здоров'я - Відповіді лікарів на запитання

Процедура жіночої стерилізації

Юлія

Запитання:

Доброго дня. Мене цікавить чи є у клініці спеціаліст з проведення жіночої стерилізації (перевʼязування маткових труб)? Про себе: 35+, є діти, більше не планую народжувати. До кого можна звернутись (якщо така послуга є)? Дякую

14 листопада 2023 р.

Відповідь:

Добрий день. Так, такі операції проводимо. Докладну інформацію ви отримаєте під час консультації. Просимо записатися за телефоном: 0 800 35 92 87

14 листопада 2023 р.

Почалося сильне запалення

Наталья

Запитання:

Добрий день. У дівчинки (15р.) статевого життя не мала,почалося сильне запалення статевого органу,звернулися в лікарню (в Чехії) призначили Jenamazol 20mg/g(vaginální krém clotrimazolum) мазати двічі на день (зранку та перед сном) стан різко погіршився, наступного ж дня в 12:00 поїхали до лікарні(це був понеділок). Лікарі взяли з піхви мазок, призначили іншу мазь MacmirorComplex(nifuratelum/nystatinum)30g та Rosalgin(порошок для підмивання) і в п'ятницю назначили контрольний прийом. Ситуація, за тиждень лікування,змінилася лише тим, що додався страшенний біль в горлі, неможливо ковтати. В п'ятницю в лікарні нам призначили марганцовку для підмивання і Herpesin400mg таблетки кожні 4години і коли я сказала,що в горлі з'явилася та сама "картина" сказали, що горло вони не лікують бо вони "відділення гінекології в лікарні" Діагноз вони пишуть: akutní vulvitida, akutní kolpitida(vaginitis acuta), а аналіз лабораторний, я так розумію - mykoticka vulvitida Я не знаю,що робити в аптеці взяла від горла Orofar Мене бере жах з того лікування, бо дитині не стає легше

11 листопада 2023 р.

Відповідь:

Добрий вечір. Ймовірно, йдеться про таке захворювання як звичайний, а не герпес генітальний. Проте підтвердити або спростувати той чи інший діагноз та призначити лікування без огляду і аналізів неможливо.

11 листопада 2023 р.

Що робити з цим і як лікувати?

Яна

Запитання:

Доброго дня, виявила в області статевих губ почервоніння, свербіж і утворення гною, що робити з цим і як лікувати? чи можливо вилікувати це вдома?

21 жовтня 2023 р.

Відповідь:

Добрий день. Самостійно - ні. Тільки після огляду та консультації лікаря-акушера- гінеколога.

22 жовтня 2023 р.
Відгуки пацієнтів про профілактику жіночого здоров'я

Я хочу сказати спасибі всім тим лікарям і медсестрам, з якими я зустрічалася!

Моєму синові днями виповнюється рік. Я хочу сказати спасибі всім тим лікарям і медсестрам, з якими я зустрічалася. Від медсестричок до профільних фахівців. Завдяки їм моя вагітність, пологи і перший рік малюка були спокійними, щасливими і комфортним. Особливо Гончару Костянтину Володимировичу і Гаврилюк Лесі Олексіївні - вони вели мою вагітність. Завдяки їм кожне відвідування було легким і невимушеним. Майшмаз Ірині Станіславівні та її команді. Вона настільки допомагала мені під час пологів, що було зовсім не страшно. Я відчувала справжню людську теплоту і підтримку. Зараз мій малюк, теж, спостерігається в Ісіді на Печерську, в Іллі Валерійовича Яручика. Якщо раптом зважуся на другу дитину, то питання вибору клініки навіть не стоїть))))

Ольга
15 липня 2020 р. 21:35

Прекрасні люди працюють в клініці - лікарі, медсестри, працівники кухні. Всім міцного здоров'я, терпіння і витримки. Допомагайте, рятуйте! Спасибі, що ви є!

Найцінніше - це здоров'я, але, на жаль, воно похитнулося (мені 63 роки). Звернулася в клініку Ісіда для проведення двох операцій - лапароскопії матки і придатків та кольпоперінеолеваторопластики. Операції були проведені успішно. Отримала адекватну анестезію і легко вийшла з неї. Особлива подяка лікарю-анестезіологу Чечельницькому Олегу Євгеновичу - лікарю високої кваліфікації, ввічливому і уважному фахівцю своєї справи. Хочу вклонитися до землі і подякувати своєму оперуючому лікарю - завідувачу відділення к.м.н. Полуяновій Оксані Михайлівні. Це лікар з великої літери, лікар від Бога! Таких лікарів би побільше і світ би був добрішим.. Цікавилася моїм самопочуттям, підтримувала, давала поради. Мила, уважна, з чистим і добрим поглядом та посмішкою. Прекрасні люди працюють в клініці - лікарі, медсестри, працівники кухні. Особливо дякую медсестерам реанімаційного відділення: Досяк Оксані, Биковій Інні, Зеленовій Надії і ін. Всім міцного здоров'я, терпіння і витримки. Допомагайте, рятуйте! Спасибі, що ви є!

Тамара
10 липня 2020 р. 19:41

Чудовий і уважний лікар!

Хочу висловити своє захоплення і сказати величезне дякую дивовижному лікарю – Янюті Саар Мустафаївні! Мені пощастило як спостерігати у неї вагітність, так і народжувати. Вона чудовий, уважний лікар, з яким нічого не страшно і завжди спокійно. Дуже і дуже уважна, реагує завжди на все, навіть найнезначніші скарги. Завжди підтримує і заспокоює. Процес пологів згадую як казку. Після перших пологів шалено боялася народжувати і весь час просила і сподівалася на кесарів розтин, але Саар Мустафаївна своєю впевненістю і спокоєм переконала мене в тому, що я впораюся і все буде добре. І дійсно – вона провела практично безболісні, легкі пологи, незважаючи на досить великий плід. Окреме велике дякую акушерці Людмилі. Жодного разу не пошкодувала про те, що довірилася клініці ISIDA. Всім рекомендую!

Світлана
19 липня 2017 р. 07:59

Наші спеціалісти
Клініки, в яких доступний напрямок
Статті