Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Пренатальна діагностика

Кожна жінка хоче народити повноцінну, здорову дитину. Тому під час вагітності важливо стежити не тільки за загальним станом здоров'я матері, але ще і за розвитком плоду. У цьому може допомогти якісна пренатальна діагностика в Києві. З її допомогою можна діагностувати вроджені вади розвитку плоду, хромосомні і спадкові захворювання дитини.

Методи пренатальної діагностики

Пренатальна діагностика - це комплексне обстеження, за допомогою якого можна виявити найбільш поширені хромосомні аномалії, які призводять до виникнення вад розвитку плоду, затримки психомоторного розвитку та соціальної дезадаптації дитини.

До інвазивної пренатальної діагностики відносять методи, які передбачають втручання в порожнину матки з метою отримання зразка тканини або навколоплідної рідини. До них відносяться:

 1. Біопсія хоріону. Зразок тканини для генетичної діагностики отримують пункційним шляхом. Можна проводити на ранніх термінах вагітності.
 2. Амніоцентез. Це забір навколоплідних вод для діагностики хромосомної патології у плоду. Метод можна оптимально використовувати на терміні вагітності 16-20 тижнів.
 3. Кордоцентез. Методика дослідження пуповинної крові плоду. Зазвичай проводиться паралельно з амніоцентезом.

Інвазивні діагностики призначають з метою уточнення хромосомної патології або її виключення. Рішення про проведення таких маніпуляцій приймає лікар в індивідуальному порядку.

Найпоширенішим методом неінвазивної пренатальної діагностики є ультразвукове дослідження. Це найбільш безпечний, доступний і швидкий метод дослідження. Його проводять в плановому порядку в такі терміни:

 1. 11-13 тиждень. Визначають термін вагітності, візуалізацію носової кістки, величину шийної складки і верхньої щелепи. На цьому ж терміні вагітності жінці проводять дослідження таких маркерів крові як асоційований з вагітністю протеїн А і бета хоріогонадотропін (ХГЧ).
 2. 16-18 тиждень. Додатково досліджують біпаріетальний розмір голівки плоду. А також визначають рівень альфа фетопротеїну, ХГЧ і некон’югований естріол.
 3. 19-22 тиждень. Проводять заключне дослідження з більш детальною діагностикою анатомічних структур плодe. Це дозволяє остаточно виключити наявність можливих патологій розвитку дитини.
 4. 30-32 тиждень. Досліджують переважно функціональну складову плаценти, етапи росту дитини, її розташування.

У разі необхідності лікар може призначити додаткове дослідження. Пренатальна діагностика УЗД і біохімічне дослідження крові жінки допомагає припустити хромосомну патологію або ризик розвитку генетичних дефектів.

Щоб пренатальна діагностика вроджених вад розвитку плоду із застосуванням біохімічних досліджень була ефективною, використовуються спеціальні програми. Вони роблять розрахунок ризику народження дитини з аномалією розвитку. При цьому враховується вік вагітної, вага, наявність шкідливих звичок і супутні патології. Після співвідношення всіх даних можна скласти індивідуальний для кожної жінки графік, який відображає можливість розвитку різних патологій. Це допомагає визначитися з вибором методу корекції, а також з видом і сроком розродження.

Переваги клініки Ісіда

Кожна жінка може пройти весь діагностичний комплекс досліджень в клініці Ісіда. Ми пропонуємо:

 1. Обстеження за допомогою сучасної апаратури експертного класу.
 2. Точний, швидкий і якісний лабораторний моніторинг.
 3. Професійний колектив лікарів з великим досвідом роботи в області ультразвукової та пренатальної діагностики.
 4. Індивідуальний підхід до кожної вагітної з подальшим спостереженням.
 5. Консультації акушер-гінекологів та лікарів інших, суміжних спеціальностей.
 6. Комфортні умови і приємна, доброзичлива атмосфера в клініці.

Всі дослідження проводяться відповідно до європейських стандартів і національних протоколів. Додаткові методики пренатальної діагностики проводяться тільки за суворими показаннями.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в професіоналізмі і великому досвіді медичного персоналу, надійності лабораторних і клінічних досліджень, а також в тому, що отримаєте медичну допомогу в повному обсязі.

Наші спеціалісти
Клініки, в яких доступний напрямок
Статті
Новини, заходи