Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Оперативна гінекологія + Гістероскопія

Кожна жінка побоюється хірургічних втручань, вважаючи, що будь-яка операція – це ризик. На щастя, ми живемо в час, коли медицина навчилася проводити операції безпечно і якісно.

Залежно від кожної конкретної ситуації, операції можуть виконуватися як класичними методами, так і сучасними ендоскопічними технологіями – шляхом лапароскопії і гістерорезектоскопії. Малоінвазивні методи передбачають мінімальне втручання в організм, що, в свою чергу, означає швидке і більш легке одужання.

Головною метою всіх хірургів в нашій клініці є досягнення максимального ефекту від операції з мінімальною травматизацією здорових органів і тканин.

Завдяки такому органозберігаючоому лікуванню відбувається швидка реабілітація, повернення до звичайного повсякденного життя. І найголовніше – залишається можливість народжувати дітей.

У клініці проводиться хірургічне лікування:

 1. Доброякісних утворень.
 2. Злоякісних утворень.
 3. Вагітностей з патологіями.
 4. Патологій шийки матки.
 5. Захворювань молочної залози.
 6. Аномалій розвитку статевих органів.
 7. Нетримання сечі.

У нашій клініці працюють лікарі з колосальним досвідом роботи. Операційні нашої клініки відповідають світовим стандартам, вони оснащені обладнанням провідних виробників Західної Європи, США і Японії. Спеціальні системи подачі стерильного повітря дозволяють уникнути розвитку гнійно-септичних ускладнень у жінок, що в свою чергу дає можливість відмовитися від застосування антибіотиків після операції.

Знеболювання

Існує кілька способів знеболювання під час гінекологічних операцій, кожен з яких має свої особливості і показання.

Вибір методу знеболення виробляє лікар залежно від безлічі показників: обсяг, складність, тривалість операції та стан здоров'я пацієнтки.

Перед операцією дуже важливо зберегти спокій і психологічний комфорт. Жінки, які оперуються в клініці ISIDA, перед операцією засинають у своїй палаті і після операції прокидаються в ній же. Таким чином, ми повністю виключаємо з оперативного втручання психологічний фактор стресу. І, звичайно, попереджуємо появу будь-яких дискомфортних відчуттів в післяопераційному періоді.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії клініки ISIDA оснащено новітнім сучасним обладнанням, технікою, моніторами, які здатні відображати основні параметри серцево-судинної і дихальної систем.

Відновлення

Післяопераційний період включає в себе відрізок часу від завершення операції до повного повернення до звичайного життя.

У нашій клініці цей період проходить відповідно до принципів хірургії швидкого відновлення (fast treck surgery). Це інноваційний підхід, який застосовується в різних сферах хірургії і дозволяє мінімізувати травматичний вплив операції і знизити ризик післяопераційних ускладнень.

Концепція ведення післяопераційного періоду за принципами fast track surgery – це:

 • Безпечне знеболювання.
 • Раннє відновлення звичайного харчування.
 • Рання фізична активізація.

Відсутність будь-яких неприємних чи больових відчуттів – це підстава для швидкого і комфортного відновлення після оперативного втручання. Лікарі-анестезіологи скрупульозно вираховують дози і кількості медикаментів, необхідних для знеболювання в кожному конкретному випадку.

Легку їжу (йогурт, наприклад) і воду пацієнтка може вживати в день операції, через декілька годин після її завершення. Це нормалізує роботу кишечника, зменшує кількість внутрішньовенних інфузій і значно скорочує час перебування в стаціонарі.

Також ми дотримуємося принципу ранньої фізичної активації. Ми рекомендуємо жінкам підніматися з ліжка вже через 6 годин після операції. За допомогою медперсоналу пацієнтка робить спочатку лише кілька кроків, але поступово навантаження збільшуються. Такий підхід дозволяє уникнути безлічі ускладнень післяопераційного періоду і скоротити його до мінімуму.

Персонал клініки зробить все можливе, щоб цей нелегкий період пройшов якомога легше, комфортніше, швидше.

Якщо вже так сталося, що Вам необхідно оперативне лікування, довірте своє здоров'я професіоналам. Оперативне лікування в нашій клініці надійне, безпечне, відповідне стандартам провідних клінік світу.

У чому суть гістероскопії

Гістероскопія - це малоінвазивна, мало травматичная операція, яка проводиться за допомогою ендоскопічного інструменту (гістероскопа) і відрізняється максимальною ефективністю і безпекою.

Це найкращий спосіб видалити міоми, поліпи, внутрішньоматкові спайки, анатомічні дефекти матки. Доступ до матки проводиться через піхву і у величезних розрізах на черевній стінці не має необхідності, що значно знижує ризик розвитку після операційних ускладнень.

Які гінекологічні захворювання потребують гістероскопії

 • Гіперплазія ендометрію та поліпи ендометрію.
 • Міоматозні вузли що ростуть в порожнині матки розмірами до 3 см в діаметрі.
 • Внутрішньоматкові перегородки.
 • Внутрвшньоматкові спайки.
 • Наявність сторонніх тіл в порожнині матки.
 • Порушення менструального циклу.
 • Маткові кровотечі.
 • Підготовка до гістероскопії

  Будь-яка специфічна підготовка до гістероскопії відсутня. Гістероскопію краще проводити на 7—10 день після закінчення менструації. Цей період циклу відрізняється меншою товщиною ендометрія і кращої видимістю. Підготовка до процедури гістероскопія (операція) передбачає в першу чергу здачу всіх необхідних аналізів. Вони дозволяють зробити оцінку стану здоров'я жінки, її готовність до операції, а також допомагають виявити приховану патологію.

  Які гістероскопії проводяться в ISIDA

  Діагностичну гістероскопію — візуальний огляд порожнини матки і цервікального каналу для виявлення можливої патології.

  Хірургічну — операція гістероскопія призначена для лікування внутрішньоматкової патології з мінімальним травмуванням тканин.

  Як проходить післяопераційний період

  Після операції «гістероскопія» ризик розвитку ускладнень дуже низький, реабілітація після гістероскопії мінімальна. Головне завдання пацієнтки в післяопераційному періоді — дотримуватися підготовлених рекомендацій лікаря і дотримуватися деяких обмежень(після операції жінці слід кілька днів утриматися від статевого життя, використання гігієнічних тампонів, вагінальних свічок, спринцювання, відвідування саун і прийняття ванн).

  Вартість операцій ≡ Оперативна Гінекологія ≡ Гістероскопія

  Діагностична гістероскопія - Ціна: 8480 грн

  Абляція ендометрію - Ціна: 11320 грн

  Поліпектомія - Ціна: 11320 грн

  Висічення внутрішньоматкової перетинки - Ціна: 12020 грн

  Висічення внутрішньоматкових сінехій - Ціна: 11200 грн

  Одномоментне видалення субмукозних та інтрамуральних фіброматозних вузлів до 3 см у діаметрі - Ціна: 12260 грн

  Ціни на операції в Києві - Лапароскопія

  Якщо Вам потрібна оперативна гінекологія або гістероскопія, то обов'язково запишіться на прийом до хорошого лікаря в клініці Isida за телефонами: 0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку), +38-044-455-88-11 (для міжнародних). Або задайте своє запитання щодо оперативної гінекології або гістероскопії на спеціально створеній для цього сторінці.

Форум на тему: Оперативна гінекологія + Гістероскопія - Відповіді лікарів на запитання

Виявили дермоїдну кісту: чи потрібна термінова операція?

Ірина

Запитання:

Добрий день. Доньці 16 років на УЗД виявили дермоїдну кісту у правому яєчнику. (43 * 40 * 44 мм) Гормони все в нормі. Пропонують хірургічне втручання, лапароскопію. Ваша думка, наскільки терміново нам потрібно робити операцію та які ризики її не робити? Дякую

06 вересня 2023 р.

Відповідь:

Добрий вечір. Якщо підтверджено діагноз «дермоїдна кіста», краще оперувати. Вона може збільшуватись і викликати ускладнення: розрив кісти або перекрути ніжки кісти. Даного типу кісти не зникають і не лікуються консервативним методом так, як функціональні (фолікулярна чи кіста жовтого тіла). Порушення балансу гормонів дермоїдні кісти не провокують. Тому на етапі, коли ще можливе лапароскопічне видалення, краще прооперувати. Видалення такої кісти є плановим втручанням, а не ургентним, якщо не виникли ускладнення. Оперувати потрібно, але можна деякий час почекати, проте краще не затягувати.

07 вересня 2023 р.

Будуть робити операцію з видалення матки, допоможіть зробити вибір

Анна

Запитання:

Добрий день. Мені будуть робити операцію з видалення матки, яєчники залишаються однозначно,а от за маткові труби - можуть видалити, а можна залишити, вирішувати мені.Допоможіть, будь ласка,зробити правильний вибір і зрозуміти,які дії будуть кращі для мене. Дякую за увагу.

25 липня 2023 р.

Відповідь:

Добрий день. Маткові труби виконують функцію доставки яйцеклітини, а потім ембріона в порожнину матки. Якщо проходить видалення матки, наявність чи відсутність труби дійсно не має ніякого значення. Здебiльшого їх видаляють разом з маткою з метою уникнення у подальшому запальних процесів в трубах.

26 липня 2023 р.

Лапароскопія при лівосторонньому гідросальпінксі

Таня

Запитання:

Доброго вечора! Мені 38 років, вторинне безпліддя. Діагноз: лівосторонній гідросальпінкс. Чи проводять у Вашій клініці лапароскопію, чи зможу завагітніти після цього природнім шляхом? Чи далеко знаходиться клініка від метро Чернігівська?

03 січня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Тетяно! Лапароскопія проводиться в клініці ISIDA в Києві та знаходиться за адресою: бульв. Лепсе, 65. На жаль, я не можу заочно відповісти на питання, чи відновиться функція маткової труби після лапароскопії, оскільки не бачила Ваші дослідження. Якщо гідросальпінкс невеликий і маткова труба ще не втратила своїх функціональних особливостей, то після лапароскопії цілком імовірно завагітніти. Якщо втратила, то можливо або знову гідросальпінкс, або позаматкова вагітність. Записатись до мене на прийом можна за номером: +38 (044) 455 88 11. Буду рада допомогти Вам!

05 січня 2015 р.
Відгуки пацієнтів про оперативну гінекологію

Хочу подякувати кращому лікарю

20 травня о 4.10 ранку у нас народилася донечка и я хочу подякувати кращому лікарю, Баннікову Володимиру Івановичу! Велике Вам спасибі за все, за Ваше ставлення, за турботу, за професіоналізм, за спокій та підтримку. Народжували з Вами вже вдруге, і я дуже щаслива, що є такі лікарі, як Ви! Дякую!!!

Надія
28 травня 2023 р. 15:33

У цього лікаря «золоті руки», це лікар від Бога!

Висловлюємо щиру подяку завідувачу відділу мамології, лікарю-мамологу, хірургу-онкологу – Миколі Володимировичу Міненко, за його високий професіоналізм, безцінниу працю, уважність, чуйність і доброту. У цього лікаря «золоті руки», це лікар від Бога! 16 років тому назад, він врятував нашу улюблену матусю. І зараз знову повернув її нам. Яке щастя, що є такі компетентні, впевнені в своїх діях, небайдужі люди, і працюють саме там, де вони найбільше потрібні. Спасибі за любов до своєї нелегкої щоденної праці, за співчуття, за готовність зробити все можливе і неможливе, за Ваше добре серце. Спасибі Вам, Лікарю!

Вікторія
09 вересня 2018 р. 08:17

Наші спеціалісти
Клініки, в яких доступний напрямок
Статті
Новини, заходи
Світлана Шиянова відвідала майстер-клас експерта світового рівня в області гістероскопії Стефано Бетоккі
Світлана Шиянова відвідала майстер-клас експерта світового рівня в області гістероскопії Стефано Бетоккі

Лікар-репродуктолог клініки ISIDA Шиянова Світлана Володимирівна відвідала майстер-клас із «офісної гістероскопії». Майстер-клас у рамках прекурсу до Ювілейної міжнародної конференції «Нове обличчя гінекологічної хірургії 2018» провів професор Стефано Бетоккі (Барі, Італія) – експерт світового рівня, жива історія ендоскопічної гінекології, автор методу «офісної гістероскопії».