Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Тест аналіз на безпліддя у жінок та чоловіків

Пройти тест аналіз на безпліддя у жінок та чоловіків у приватній клініці Isida. ⭐ Повна діагностика безпліддя від А до Я. ⭐ Доступна ціна + Сучасна перевірка на безпліддя у Києві чи Ужгороді.

Доступна ціна на первинну онлайн-консультацію до хорошого лікаря-репродуктолога зі знижкою 50%. Онлайн Консультація Репродуктолога

Безпліддя більше не є вироком – за останні кілька десятиліть медицина зробила прорив у допоміжних репродуктивних технологіях. Вони допомагають зачати і народити здорових дітей навіть в тих випадках, які до недавнього часу здавалися безнадійними. Так що, озброївшись знаннями і налаштувавшись на позитивний результат, почніть свій шлях до щасливого материнства і батьківства з виявлення причини безпліддя.

З чого починати діагностику та обстеження на безпліддя

Ви, напевно, не раз чули думку, що обстеження пари доцільно почати з чоловіка. Дійсно, діагностика чоловічого безпліддя – це найпростіший і найдешевший спосіб визначити причину безпліддя. Практично в половині випадків причиною неможливості завагітніти є безпліддя у чоловіка. Захворювання, які можуть бути причиною безпліддя у чоловіків, часто протікають безсимптомно і виявляються тільки в неможливості зачаття.

Тест аналіз на безпліддя

Тест аналіз на безпліддя у чоловіків

Перш за все, чоловікові потрібно зробити спермограму. Цей аналіз дозволяє визначити кількість сперматозоїдів (норма в 1 мл - 20 млн. і більше), їх рухливість і структуру. Щоб дізнатися причину незадовільної спермограми, лікар може призначити гормональні дослідження, аналізи на наявність інфекції або генетичні тести. Після проходження чоловіком курсу лікування у пари є шанс завагітніти природнім шляхом, не застосовуючи допоміжні репродуктивні технології.

Для діагностики чоловічого безпліддя необхідно знати склад фолікустімулюючого гормону (ФСГ), щоб визначитися з тактикою лікування.

Також необхідно перевірити:

 • Організм на інфекції;
 • Зробити ультразвукове обстеження калитки, щоб виявити порушення, які перешкоджають проходженню сперматозоїдів;
 • Провести генетичний скринінг, щоб визначити кількісні та якісні показники хромосом;
 • Зробити ДНК-Дагностика і Y-хромосоми;
 • ДНК-діагностику на наявність гена муковісцидозу (муковісцидоз – це спадкове захворювання, яке вражає залози внутрішньої секреції).

Тест аналіз на безпліддя у жінок

Якщо всі показники чоловіки в нормі, необхідно скрупульозно обстежити жінку. Їй призначають аналізи на гормони, УЗД порожнини матки, перевірку прохідності маткових труб та інші обстеження і аналізи. Повне обстеження жінки може тривати від місяця до півроку.

Обстеження жінки на безпліддя включає :

 • Аналіз крові на гормони;
 • Обстеження на інфекції;
 • Мазок на флору з цервікального каналу, з піхви;
 • Мазок (ПЛР-дослідження) на інфекції: хламідіоз, мікоплазмоз;
 • Цитологічне дослідження мазка з цервікального каналу і з поверхні шийки матки;
 • Загальноклінічні обстеження;
 • УЗД на 6-8 день циклу.

Всі необхідні тести та аналізи ви можете зробити в клініці ISIDA.

Після виявлення причини безпліддя у жінки лікар підбирає найбільш ефективний метод лікування.

Відео 2024 на тему: Репродуктологии та обстеження на безпліддя

Кому саме потрібен репродуктолог дивиться у інтерв'ю, на це питання відповідає лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, акушер-гінеколог, репродуктолог клініки Ісіда - Аліпова Наталія Федорівна.

Запис на прийом для тесту на безпліддя

Якщо Вам потрібно повне обстеження на безпліддя, то обов'язково запишіться на прийом до хорошого лікаря в клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером: +38-097-455-88-11

або заповніть заявку на сайті.

Також можливо задати своє запитання щодо тесту на безпліддя на спеціально створеній для цього сторінці.

Форум на тему: Обстеження на безпліддя - Відповіді лікарів на запитання

Діагностика та лікування безпліддя

Ксенія

Запитання:

Доброго дня, мене звати Ксенія. Мене цікавить діагностика та лікування безпліддя. Я хотіла б дізнатись скільки часу може зайняти єко та діагностика. Я з іншого міста. Цікавлюсь відділенням в Ужгороді. Також цікавить чи спілкуєтесь ви на англійській мові? Дякую

01 квітня 2024 р.

Відповідь:

Добрий день, Ксенія

Програма IVF складається з декількох етапів:

 1. Етап обстеження подружньої пари (за часом обстеження можуть тривати до 1,5 місяців).

 2. Програма IVF визначається за отриманими результатами обстежень і триває орієнтовно 2,5-4 тижні (залежить від того, якою саме буде ця програма).

 3. Діагностика ембріонів методом NGS- 21 день.

 4. Програма підготовки до ембріотрансферу (від 2,5 до 4,5 тижнів). Тривалість залежить від рекомендованого медичного протоколу.

Для співпраці з іноземними пацієнтами у нас є менеджери зі знанням англійської мови. Вони допоможуть у питаннях бронювання, трансферу, з перекладами медичних програм тощо.

Щодо моєї присутності - буду в Ужгороді наприкінці травня. Наразі точних дат не маю.

02 квітня 2024 р.

Які шанси настання вагітності при першій Внутрішньоматковій інсімінації ?

Ілона

Запитання:

Які шанси настання вагітності при першій Внутрішньоматковій інсімінації ?

09 жовтня 2023 р.

Відповідь:

За статистикою, ймовiрнiсть настання вагітності пiсля ВМІ становить не більше 16%.

10 жовтня 2023 р.

Вже 2 роки намагаємось завагітніти і нічого не виходить

Любов

Запитання:

Доброго дня.Минуло 13 років після першої вагітності, 3 роки тому видалили леймоміому матки. У чоловіка цукровий діабет. Вже 2 роки намагаємось завагітніти і нічого не виходить?

30 липня 2023 р.

Відповідь:

Добрий день. Першою ланкою обстеження є спермограма чоловіка, УЗД органів малого тазу та консультація репродуктолога.

31 липня 2023 р.

Яке пройти обстеження при плануванні вагітності?

Людмила

Запитання:

Доброго вечора, Яно Анатоліївно. Скажіть, будь ласка, яку програму або які обстеження мені потрібно пройти для підтвердження, що я здорова та можу мати дітей? Мені 36 років, і я без чоловіка. Дякую.

09 січня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Людмило. На сьогоднішній день у клініці є два пакети для жінок, які планують вагітність: «Планування вагітності» та «Планування вагітності за підвищених ризиків». Вони включають необхідний спектр аналізів і обстежень. На жаль, немає інформації про те, чи були у Вас вагітності та чим вони закінчилися. Чи немає спадкових захворювань у сім’ї або інших підозрілих (із погляду генетики) ситуацій. Остаточне рішення щодо обстежень рекомендую прийняти після консультації. Записатися можна на сайті клініки. Успіхів! Із повагою, Рубан Яна Анатоліївна.

13 січня 2015 р.
Відгуки пацієнтів про обстеження на безпліддя

І немає таких слів, щоб я могла описати всю любов і вдячність клініці за такого довгоочікуваного малюка!

Моєму щастю 2 місяці! 8 років, 3 завмерлі вагітності в досить пізніх термінах, мільйон лікарів, ще більше обстежень, досліджень, анестезій, медикаментів. Фінальна постановка діагнозу - системний червоний вовчак та вторинний антифосфоліпідний синдром + непрохідність труб. Кілька спроб ЕКО і ось ця довга дорога, на якій довелося воскрешати себе кожен невдалий раз, привела нас до Ксенії Георгіївни Хажиленко. Ми прийшли на консультацію, через деякий час ще на одну, з фінальним рішенням підсаджувати нашого ембріончика з заморозки. Ми так і не дочекалися другого дня місячних, з нами сталося маленьке диво і ми завагітніли знову самі. Ось такий чарівний лікар) і це правда! Ксенія Георгіївна передала нас в найнадійніші, уважні руки Фірсової Наталії Олександрівни. Цей лікар спеціалізується на таких складних випадках, як наш. Я була надзвичайно щаслива почути нарешті план дій, без надій, без обіцянок, але з знанням. І тоді я зрозуміла, що все буде добре. Шлях був нелегким і дорогим, але ми були під наглядом всього персоналу клініки. Про нас знали всі, за нас хвилювались усі, а ми з лікарем продовжували діяти за планом. І ось на 30-му тижні виявився, раптово, порок серця, але мене не кинули, а направили і особисто домовилися про відвідування дитячого лікаря-кардіолога, який на 33 тижні виявив справжню причину. Довелося терміново діяти і ми народилися через кесарів розтин. Наша вага 2210 г., зріст 47 см. В реанімації малюк пробув 10 днів і це все завдяки неймовірній роботі фей-неонатологів! Потрібно бачити як вони ласкаво спілкуються з кожною дитиною, як кожну вмовляють поїсти самостійно, як дбайливо доглядають. Я шалено щаслива, що мені зустрілися кращі лікарі, а повірте! у нас в країні я побувала у багатьох. І немає таких слів, щоб я могла описати всю любов і вдячність клініці за такого довгоочікуваного малюка!

Дарья
16 грудня 2019 р. 03:06

Довгоочікувані слова поздоровлення з вагітністю!

Хочу подякувати від усієї нашої родини Хажиленко Ксенії Георгіївнї! Ксенія Георгіївна, величезна Вам спасибі! Після семи років нескінченних відвідувань лікарів і здачі аналізів, трохи більше ніж за пів року після знайомство з Вами і клінікою Ісіда, наша сім'я нарешті почула довгоочікувані слова поздоровлення з вагітністю! Хотілося б і далі спостерігатися під Вашим наглядом. На жаль, через те що ми з Запоріжжя це дуже важко. Сподіваємося, що колись в нашому місті відкриється філія Ісіди... Ксенія Георгіївна, Вам здоров'я, щастя і терпіння в роботі! Важко уявити, як це емоційно важко витримати всі історії пацієнтів, до кожного знайти підхід і потрібний слова! Кар'єрного зростання Вам і нескінченних можливостей для підвищення кваліфікації! Клініці Ісіда хочеться побажати подальшого благополуччя і процвітання! Нехай ніколи не буде проблем з кваліфікованими кадрами і інвесторами! Ще раз дякую!

Альона
17 квітня 2019 р. 15:33

Величезна подяка за чуйне і хороше, добре ставлення до сімейних пар, які хочуть мати дітей, за радість, яку ви даруєте на все довге життя.

Величезна подяка за чуйне і хороше, добре ставлення до сімейних пар, які хочуть мати дітей, за радість, яку ви даруєте на все довге життя. Дякуємо!

Гергу Валентина Михайлівна - бабуся, Гергієв Олег Дем'янович - дідусь, Єлизавета Олегівна - тітка.

Від родини Анни Фоя
04 січня 2016 р. 15:51

Наші спеціалісти
Клініки, в яких доступний напрямок
Статті