Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Вийшов зимовий номер журналу ISIDA Happy Moments

03 січня 2017

Новітні наукові розробки та їх застосування в клініці ISIDA, практичні поради про жіноче здоров'я і здоров'я малюків, душевні розповіді успішних чоловіків про свій батьківській досвід, радість від довгоочікуваного народження дитини після десяти років очікування вагітності та досвід багатодітних мам, материнство яких не впливає на їх самореалізацію – читайте про це в нашому зимовому номері журналу ISIDA Happy Moments.

Успішна жінка – успішна у всьому. Клініка ISIDA і пацієнтка клініки Олена Кравець, мама трьох дітей, успішна телеведуча і засновниця ONE SIZE by Lena Kravets виступили ініціаторами проекту «Вагітність – це красиво і модно». Читайте про те, як Олені вдається поєднувати свою вагітність з роботою, обов'язками мами і дружини.

ISIDA – ініціатор соціального проекту для чоловіків-пап. Конференція справжніх тат зруйнувала стереотипи про те, що народження дитини не здатне викликати сльози на очах і трепет в серці у справжнього чоловіка. Про свій досвід батьківства, відкриття і потрясіння розповіли 10 успішних чоловіків, серед яких і Віктор Козін – генеральний директор клініки ISIDA.

Найвищі стандарти. Восени 2016 року ISIDA стала першою в Україні клінікою, яка отримала Повний сертифікат про відповідність стандартам QHA Trent – незалежної британської комісії, котра працює в сфері акредитації медичних установ. Про практичне значення цього важливого кроку розповідає генеральний директор клініки Віктор Козін.

Тепер ми – повноцінна сім'я! У клініці ISIDA народився 10-тисячний малюк! Його батьки Тетяна Вторук і Дмитро Мартиненко діляться своєю радістю: вони чекали цього десять років, пройшли через шість невдалих спроб ЕКЗ.

У ISIDА – величезні перспективи! У цьому переконана Юлія Кремінська, молекулярний біолог, доктор філософії (PhD), ембріолог клініки ISIDA, фахівець, який має досвід співпраці з провідними науковими і практичними центрами України і світу. Вона дає дуже високу оцінку науковому рівню клініки ISIDA.

Делікатне питання. За даними ВООЗ, близько мільйона чоловік щодня заражаються інфекціями, що передаються статевим шляхом. Наталя Аліпова, лікар акушер-гінеколог клініки ISIDA, розповідає про симптоми зараження і розвіює небезпечні помилки.

Турбота і захист. Експерт Юлія Габелко, онколог-мамолог клініки ISIDA розповідає про те, як розпізнати симптоми мастопатії, про методи діагностики і лікування цього захворювання.

Посилити обережність. Передлежання плаценти зустрічається лише в 0,2-0,9% випадках вагітності, але це – справжня загроза для жінки та дитини. Про те, як уберегти свою вагітність від цієї небезпеки, розповідає Марина Похитун, акушер-гінеколог клініки ISIDA.

Все під контролем. Світлана Дікуссарова, головний лікар клініки ISIDA вважає, що секрет успіху клініки – у злагодженій роботі усієї команди.

Правда про дисплазію. Про достовірні методи діагностики у малюків дисплазії, а також про диференційований підхід до вибору методики лікування розповідає Валентин Рогозінський, дитячий ортопед клініки ISIDA.

Міцна основа. Хто з батьків не мріє про те, щоб їх малюк ніколи не хворів? Олена Гаєвська, педіатр клініки ISIDA, не обіцяє дати чарівну пігулку для богатирського здоров'я малюка. Але дає цілий ряд правил на кожен день, які допоможуть дитині витримувати атаки вірусів і бактерій.

Лікування казкою. Про тонкощі казкотерапії читайте в матеріалі з Оксаною Шпортько, письменницею, автором казок для дітей і дорослих, казкотерапевтом.

Рух на благо. Вагітність – не привід припиняти заняття спортом. Навпаки: дві смужки на тесті – сигнал про те, що своїй фізичній формі треба приділити максимум уваги. Але що вибрати – аква-тренування, йогу, гімнастику? Читайте про це в нашому журналі!