Фахівці клініки ISIDA взяли активну участь у проведенні тренінгу, організованого Фондом народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine в рамках традиційної акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства». Клініка ISIDA не могла не підтримати цієї ініціативи, адже вся наша понад 26-річна історія роботи присвячена збереженню жіночого здоров'я.
Щорічно в Україні в результаті домашнього насильства гинуть приблизно 600 осіб. Це жахлива цифра, що збільшується в багато разів, якщо врахувати, що за кожним обірваним життям стоять скалічені долі близьких жертви насильства – дітей, батьків... Тому співробітники клініки з готовністю відгукнулися на пропозицію взяти участь у традиційній акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства». Зокрема, співробітники клініки стануть лекторами на тренінгу, головна мета якого – дати учасникам максимум інформації про всі види та небезпеки домашнього насильства, показати механізм профілактики і протидії цій проблемі. Особлива тема тренінгу – особливості консультування постраждалих від гендерного насильства, а також консультування з питань зміни поведінки як чинника профілактики насильства.
«16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» – традиційна всесвітня акція, що відбувається щорічно з 25 листопада, Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, до 10 грудня – Дня прав людини. Мета акції – привернути увагу суспільства до домашнього насильства над жінками та дівчатами, продемонструвати масштаби проблеми та розповісти про методи протидії їй.
Учасниками «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» щорічно у всьому світі стають сотні тисяч небайдужих людей, які добре розуміють усі небезпеки гендерного насильства в сім'ї та готові протиставити цій проблемі свою волю та свій професіоналізм. Серед цих людей – і фахівці клініки ISIDA.
Задайте своє запитання
Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:
0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),
+38-044-455-88-11 (для міжнародних),
через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11
Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.