Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Народжений бути щасливим

08 лютого 2023

Невеликий зріст, привітна усмішка, відкритий погляд, м’яка тональність розмови…

Якби я зустріла цього 27-річного молодого хлопця на вулиці, навряд чи ідентифікувала б його як пілота винищувача МіГ-29, капiтана Повітряних сил Збройних сил України, Героя України.

Але що таке літак-винищувач? Звичайнісінька іграшка проти невтомного маленького всесвіту вагою 3 кг 240 грамiв й завдовжки 52 см, який, маючи 1 день від народження, вже проявляє характер, висловлює невдоволення чи втіху, відчуває спокій у впевнених батькових долонях, тепло та захист маминих обіймів…

Зустрічаємось із Катериною та Андрієм Герусами у післяпологовому відділенні ISIDA clinic.

В’ячеслав Андрiйович (той, що з характером) солодко спить у матусі на ручках. Тож маю змогу трохи поспілкуватися з його батьками.

НАРОДЖЕНИЙ ПІД ЧАС ВІЙНИ

-Чи страшно народжувати під час війни? -Та ні,- відповідає Катерина. - Протягом вагітності думки були про те, щоб малюк народився без ускладнень і був здоровим. А зараз переконана: наш тато зробить усе, щоб синок зростав у мирнiй країні пiд чистим небом. Небо - таткова стихiя.

-Чи страшно там? - запитую у Андрія. -Страшно. Хто ж не боїться? Але тільки до того, як побачив здалеку свій літак. Далі - забуваєш про все і концентруєшся на одному: є ворог - і його треба знищити.

-Тоді так. Де страшніше: перед кабіною пілота чи на пологах? - допитуюсь я (прим. у Андрія та Катерини були партнерські пологи). -Звісно, на пологах, - одразу відповідає і усміхається.

Тут батьки Cлавіка починають жартома з'ясовувати, що бачив (чи не бачив?), хотів чи не хотів бачити Андрій, поки знаходився у пологовiй залi. Та нехай це залишиться поза кадром.

ПАРТНЕРСЬКІ ПОЛОГИ

-Самостійно народжували? - запитую у Каті (прим. фізіологічні пологи, епідуральна анестезія). -Так! - відповідає. - А поруч була ціла команда: лікарі - акушери-гінекологи: В.В.Зінченко, Б.В. Карашевський, анестезіолог - приємна спокійна жінка (прим. О.Б.Стаценко). Багато медичного персоналу - і всі допомагали та підтримували. А один раз, для справи, звісно, навіть трохи підвищили на мене голос (усміхається). -Отож! Неправильно тужилася! - додає Андрій. - Але я все пояснив!

ISIDA clinic надає перевагу партнерським пологам. Чоловік перебуває разом з дружиною. Він нагадує, як дихати під час переймiв, допомагає у пересуванні, зміні пози, робить масаж тощо; підтримує психологічно, комунікує з лікарями. Це дає можливість подружжю краще відчути й зрозуміти одне одного, тримати емоційний баланс.

ШКОЛА МАЙБУТНІХ БАТЬКІВ І ШКОЛА ЖИТТЯ

-Ви ходили до нашої Школи майбутніх батьків? - цікавлюсь у Андрія. -Нi, звичайно. Яка школа… Але не подумайте, це не антиреклама. Просто у нас особливі обставини. На навчання, на жаль, не було часу. Поки Катя спостерігалася у вас, я, розумієте… Але на перше УЗД все-таки вдалося потрапити.

Добре, що є сучасні методи діагностики, завдяки яким відстань - не завада. I можна бачити кожний етап розвитку своєї дитини.

-А на пологи вiдпустили? -Тут без варіантів. Попросив, щоб мене пiдстрахували, все-таки дружина народжує. До речi, вперше. Теж своєрідна школа.

ЧОМУ ISIDA?

Питання, яке варто було б поставити на початку нашої розмови, але iншi речі виявилися для мене важливішими.

Катерина:

-Розділю свою відповідь на ДО та ПICЛЯ

ДО

Читали відгуки, знаємо, що багато медійних особистостей у вас народжувало, сподобалась лікарка, яка спостерігала вагітність (прим. В.В.Рахубінська).

До того ж, розуміли, що приватна клініка - це гарантована якість надання послуг, відповідний рівень медичного обслуговування, хороше обладнання.

Не вирішальним, але важливим фактором стали знижки, які надаються у вас дружинам військовослужбовців. Коли ми писали заяву, розуміли, що кожному військовому суттєво зменшити вартість просто нереально. Рентабельність і таке інше…

Андрій:

 • Але для себе вирішили: як би там не було, народжуватимемо в ISIDA clinic.

Катерина:

-Саме так. Згодом під час написання заяви я зазначила, що Андрій має високу державну нагороду. Але про розмір знижки не знала. Тож коли нам повідомили, що пологи будуть безоплатними, ми направду були здивовані. Надзвичайно приємно. Щиро вдячні за це.

ПІСЛЯ

-Щодо ПICЛЯ, - продовжує жінка, - безсумнівно, треба сказати про лікарів. Вони дійсно Професіонали. До того ж, вразило ставлення усього медичного та немедичного персоналу, який переймався будь-якою проблемою, проханням чи потребою. Суттєвою перевагою також, на мою думку, є харчування - багато, різноманітно й смачно! Ну і, звісно, комфортні умови перебування: дуже задоволені своєю палатою.

Ми щиро вдячні ISIDA clinic за турботу про нас і нашого синочка. Бажаємо, щоб якомога більше діточок народжувалося у ваших стінах на радість батькам та рідній країні.

Андрій:

-До речі, треба ISIDA clinic відзначити подякою “За сприяння народженню майбутніх козаків та берегинь” чи щось таке…Подумаємо, як це зробити (усміхається).

Наша розмова тривала б ще, але тут своє вагоме слово мовив В’ячеслав Андрійович. Він захотів їсти. І повідомив про це претензійно й голосно.

Тож мені нічого не лишилося, як подякувати батькам за розмову і негайно піти.

Це й не дивно: увага матусі до своєї крихітки має бути всеосяжною, безмежною, беззаперечною, а відгук на її потреби - миттєвим. Нема чого i додати.

Герус В’ячеслав Андрійович народився в ISIDA clinic 26 січня 2023 року.

Щиро віримо, що він, як і сотні тисяч інших маленьких українців, буде щасливий на нашій прекрасній, вільній та квітучій землі.

53