Наприкінці лютого 2017 року в місті Малєв, Данія, пройшов практичний семінар для фахівців, які працюють у сфері допоміжних репродуктивних технологій (Workshop at ORIGIO (hands-on training in Vitrification) Malov, Denmark), зокрема в області вітрифікації.
Організатором семінару виступила компанія ORIGIO – загальновизнаний лідер в області інноваційних допоміжних репродуктивних технологій. Навчання проходило під керівництвом Стівена Флемінга (Steven Fleming) – почесного члена-кореспондента Університету Сіднея, наукового консультанта ORIGIO.
Клініку ISIDA на семінарі в Данії гідно представила Короткевич Наталія Валеріївна – кандидат біологічних наук, співавтор понад 40 наукових публікацій в українських і міжнародних журналах, член FEBS.
Наталія Валеріївна – учасник понад 10 конференцій (зокрема FEBS Congress, Parnas conference), а також міжнародних тренінгів із мікроскопії (Угорщина, 2014 року). Вітрифікація – це інноваційний метод ультрашвидкої кріоконсервації яйцеклітини, який уперше був успішно застосований у клініці ISIDA ще в 2009 р. У травні 2010 року вперше в Україні після використання кріоконсервованих яйцеклітин на світ з'явилася здорова дівчинка.
Відтоді методи вітрифікації постійно удосконалюються: вчені пропонують нове обладнання, нові реагенти, нові методики. Тому фахівці клініки ISIDA постійно беруть участь у наукових конгресах, симпозіумах і ворк-шопах, метою яких є підвищення їхньої кваліфікації в сфері допоміжних репродуктивних технологій.
Компанія ORIGIO, що організувала Workshop at ORIGIO, користується всесвітньою популярністю. Представництва цієї компанії зареєстровані в 13 країнах світу. Незмінно висока якість продукції і високий рівень навчальних програм давно вже стали «візитівкою» цієї компанії. А навчання на організованих ORIGIO ворк-шопах стає важливою віхою в професійному житті кожного лікаря, який спеціалізується на допоміжних репродуктивних технологіях.
Керівником Workshop at ORIGIO, учасником якого від клініки ISIDA стала біолог Наталія Короткевич, був Стівен Флемінг (Steven Fleming), почесний член-кореспондент Університету Сіднея, науковий консультант ORIGIO.
У різні роки свого життя Стівен Флемінг був засновником і директором із наукових досліджень Assisted Conception (Австралія), старшим науковим співробітником Університету Квінсленда. Він працював у North Shore Hospital у Сіднеї, Університеті Ноттінгема в Великій Британії, був науковим директором Westmead Fertility Centre в Сіднеї і старшим запрошеним лектором з акушерства і гінекології в Університеті Сіднея.
У науковому доробку лікаря Стівена Флемінга кілька книжок, глав у книгах і публікацій у рецензованих журналах. Область наукових інтересів лікаря Флемінга охоплює кріоконсервацію, фізіологію ендометрію, ендометріоз, механізми дозрівання ооцитів та інші питання.
«Пройти ворк-шоп під керівництвом лікаря Флемінга – честь для будь-якого репродуктолога, – каже Наталя Короткевич. – І немає сумнівів у тому, що ті інноваційні методи вітрифікації, яким було присвячено цей захід, принесуть щастя десяткам і сотням жінок, які через низку обставин потребують кріоконсервації власних клітин.
Онкологічні захворювання та пов'язана з цим необхідність проходження хіміотерапії, різні захворювання, лікування яких проходить із використанням радіотерапії, а також особисте бажання жінки відкласти вагітність на «після 40» – ці та багато інших обставин можуть зажадати застосування методів вітрифікації. Завдяки участі в подібних заходах лікаря клініки ISIDA завжди в курсі останніх досягнень у сфері вітрифікації. Ми завжди готові допомогти жінці в її прагненні зберегти свій репродукційний потенціал і володіємо всім необхідним, щоб робити це на найвищому, згідно з міжнародними стандартами, рівні».
До речі, в листопаді 2016 року в Амстердамі відбувся щорічний 24-й Конгрес із контраверсій в акушерстві, гінекології та безплідді, на якому широко обговорювали питання про необхідність введення в практику обов'язкової кріоконсервації власних яйцеклітин усім дівчатам до 30 років.
Задайте своє запитання
Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:
0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),
+38-044-455-88-11 (для міжнародних),
через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11
Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.