Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

З чого почати

Безкоштовна консультація репродуктолога Записатися

10 кроків на шляху до мрії

1 . Запис на консультацію

Зателефонуйте або напишіть координатору – він буде вашим першим вірним помічником на шляху до вагітності та народження дитини, про яку ви мріяли. Координатори завжди готові дати відповіді на всі ваші запитання, що стосуються організації лікування та необхідних аналізів. Вони вислухають, нагадають, попередять, підтримають. Координатор вислухає вас і запропонує вибрати час для першої консультації з лікарем-репродуктологом.

Важливо знати, що прийом лікаря, як правило, призначається на першу половину менструального циклу (6-11 день). На першу консультацію постарайтеся прийти з чоловіком, його роль в процесі планування дитини дуже зважлива.

2 . Підготовка до першої консультації

На першу консультацію обов'язково візьміть всі актуальні результати аналізів і обстежень. Ви можете показати лікарю аналізи, зроблені в інших клініках, головне, щоб вони були дійсними. Якщо ж раніше ви не обстежувалися, всі необхідні аналізи ви можете зробити в клініці ISIDA. Результати аналізів допоможуть лікарю швидше поставити діагноз і запропонувати конкретний метод лікування, а значить – наблизити вас до мети. З питаннями щодо будь-якої необхідної вам інформації щодо аналізів і підготовки до консультації, будь ласка, звертайтеся до вашого координатора.

3 . Перша консультація

У цей день ви познайомитеся з клінікою ISIDA і вашим лікарем. У призначений координатором час вас буде чекати лікар. У клініці вас зустрінуть, потурбуються про ваш комфорт і допоможуть зорієнтуватися.

Найчастіше перша консультація триває не більше 1 години. Ваш лікар вислухає вас, розпитає про попередній досвід лікування, проведе УЗД. Якщо додаткові обстеження не знадобляться, лікар вже під час першої консультації зможе поставити діагноз і буде готовий обговорити з вами методи лікування.

4 . Діагностика причини неплідності

Для визначення причини непліддя потрібно ретельно обстежити майбутніх батьків. Пошук причини неможливості зачати дитину ми завжди рекомендуємо починати з чоловіка. Це мене складний, болючий і витратний спосіб в порівнянні з обстеженням жінки. Якщо показники чоловіки в порядку, лікарі призначають обстеження жінці.

Диагностика

5 . Лікування

Залежно від результатів обстеження, лікар може запропонувати індивідуальну програму лікування за допомогою медикаментів, процедур або допоміжних репродуктивних технологій. Після призначення програми лікар дасть відповіді на всі медичні, організаційні та фінансові питання, щоб ви могли прийняти усвідомлене рішення про подальші кроки на шляху до народження дитини.

6 . Оплата програми

Кожен пацієнт клініки потребує індивідуального підходу до свого здоров'я. Тому і ціна кожної програми лікування буде індивідуальною. Для зручності пацієнтів ми об'єднали наші послуги в комплексні програми, що включають все необхідне для настання вагітності.

Ціна послуг зазвичай складається з вартості діагностики, процедур і досліджень, передового устаткування і, що важливо – включає в себе вартість необхідних медикаментів, які можуть становити значну частину загальної ціни.

У більшості випадків рішення є, навіть якщо ситуація виглядає складною фінансово. Ми працюємо над тим, щоб все вийшло з першого разу. У складних випадках потрібно кілька спроб. Ми пропонуємо дуже лояльні умови на другу, третю і кожну наступну спробу лікування тим же методом.

7 . Підготовка до запліднення

Програму підготовки до лікування визначає ваш лікар-репродуктолог. Дата початку лікування залежить від менструального циклу жінки і деяких інших чинників. Як правило, підготовка до входу в програму триває не більше 1 місяця. Успіх лікування, крім професіоналізму лікаря, багато в чому залежить від самих пацієнтів. Подумайте про те, що ви можете зробити для поліпшення свого здоров'я. Якщо потрібно, порадьтеся з лікарем.

8 . Лікування

Лікування проходить під постійним наглядом. Як правило, час лікування становить від 2-х до 6-ти тижнів. При цьому необхідність вашого відвідування клініки виникатиме приблизно 1-2 рази на тиждень – це необхідно для додаткових тестів і корекції дозування медикаментів. Враховуйте це при плануванні вашого часу, особливо, якщо ви живете в іншому місті.

ЭКО

9 . Результати

Два тижні після перенесення ембріонів, можливо, найважчий період для подружжя. Це час очікування - настане вагітність чи ні?

Звичайні тести можуть ввести вас в оману і помилково засмутити. Для найбільшої точності існує спеціальний аналіз, який вимірює вміст в крові гормону ХГЛ – хоріонічного гонадотропіну людини – через 10-14 днів після запліднення. Цей гормон синтезується тільки клітинами ембріона.

Тест входить в пакетну програму лікування. Результати ви дізнаєтесь в той же день. Через два тижні після тесту в будь-якому випадку проводиться УЗД.
Іноді для результату все ж потрібні декілька спроб. Якщо вам не вдалося завагітніти з першого разу – наберіться сил і терпіння. Шанси є. Поговоріть з вашим лікарем, він допоможе вам якнайкраще підготуватися до наступної спроби.

10 . Вагітність

Коли ви завагітніли, ви можете скористатися послугами жіночої консультації в філіях клініки ISIDA. А пологовим відділенням клініки ISIDA – в Києві.
Вагітність після застосування допоміжних репродуктивних технологій часто вимагає особливої ​​уваги. Лікарі клініки ISIDA великий досвід збереження і ведення таких вагітностей. Дуже важливою є комплексність клініки ISIDA.

Беременность

 • 1

  КРОК

  Запис на консультацію

  Запис на консультацію

  Зателефонуйте або напишіть координатору - він буде вашим першим вірним помічником на шляху до вагітності та народження дитини.

  • Координатори завжди готові дати відповіді на всі ваші запитання, що стосуються організації лікування та необхідних аналізів. Під час запису на прийом координатор погодить з Вами зручний час візиту в клініку. Важливо знати, що прийом лікаря, як правило, призначається на першу половину менструального циклу (6-11 день). На першу консультацію по можливості приїдьте з чоловіком, його роль в процесі планування дитини дуже важлива.

 • 2

  КРОК

  Перед візитом до лікаря

  Перед візитом до лікаря

  Підготуйтеся до першої консультації: зберіть укладення, результати аналізів, УЗД.

  • Приготуйте з собою на консультацію усі медичні висновки, які вважаєте корисними.Також Ви можете показати лікарю аналізи, зроблені в інших клініках, головне, щоб вони були дійсними на той момент. Якщо ж раніше ви не обстежувалися, всі необхідні дослідження ви можете зробити в клініці ISIDA. Результати аналізів допоможуть лікарю швидше поставити діагноз і запропонувати конкретний метод лікування, а значить - наблизити вас до мети. З питаннями щодо аналізів і підготовки до консультації, будь ласка, звертайтеся в контакт-центр.

 • 3

  КРОК

  Перша консультація

  Перша консультація

  Довіртеся нашим фахівцям. Під час першого візиту Вас зустрінуть і подбають про ваш комфорт.

  • У цей день Ви познайомитеся з клінікою ISIDA і вашим лікарем. Вас зустрінуть, потурбуються про ваш комфорт і допоможуть зорієнтуватися, проведуть до лікаря. Лікар вислухає вас, розпитає про попередній досвід лікування, проведе УЗД. Найчастіше перша консультація триває близбко однієї години. Якщо додаткові обстеження не знадобляться, лікар вже під час першої консультації зможе поставити діагноз і буде готовий обговорити з вами методи лікування.

 • 4

  КРОК

  Діагностика

  Діагностика

  Почніть пошук причини безпліддя з обстеження чоловіка.

  • Пошук причини неможливості зачати дитину ми завжди рекомендуємо починати з чоловіка. Це менш складний і витратний спосіб у порівнянні з обстеженням жінки. Якщо показники чоловіка в порядку, лікарі призначають обстеження жінці.

 • 5

  КРОК

  Призначення програми лікування

  Призначення програми лікування

  Дізнайтеся причину відсутності вагітності протягом тривалого часу.

  • Лікар детально розповість про найбільш ефективне у вашій ситуації рішення. Залежно від результатів обстеження, може бути запропонована програма лікування за допомогою медикаментів, процедур, або допоміжних репродуктивних технологій. Після призначення програми лікар дасть відповіді на всі медичні, організаційні та фінансові питання, щоб ви могли прийняти усвідомлене рішення про подальші кроки на шляху до народження дитини.

 • 6

  КРОК

  Підготовка до запліднення

  Підготовка до запліднення

  Пройдіть програму обстеження перед допоміжними репродуктивними технологіями.

  • Програму підготовки до лікування визначає ваш лікар-репродуктолог. Дата початку лікування залежить від менструального циклу жінки і деяких інших чинників. Як правило, підготовка до програми триває не більше 1 місяця. Успіх лікування, крім професіоналізму лікаря, багато в чому залежить від самих пацієнтів, від їх психологічного настрою.

 • 7

  КРОК

  Оплата програми

  Оплата програми

  Оберіть для себе найбільш зручний спосіб оплати. У нас доступна оплата частинами

  • Кожен пацієнт клініки потребує індивідуального підходу до свого здоров'я. Тому і вартість кожної програми може бути індивідуальною. Ціна послуг зазвичай складається з вартості діагностик, процедур і досліджень і, що важливо - включає в себе вартість необхідних медикаментів, які можуть становити значну частину загальної ціни.

 • 8

  КРОК

  Лікування

  Лікування

  Налаштуйтеся на позитивний результат.

  • Лікування проходить під постійним наглядом. Як правило, вся програма займає від 2-х до 6-ти тижнів. При цьому необхідність відвідування клініки виникатиме приблизно 1-2 рази на тиждень - це необхідно для додаткових тестів і корекції дозування медикаментів. Враховуйте це при плануванні вашого часу, особливо, якщо ви живете в іншому місті.

 • 9

  КРОК

  Результати

  Результати

  Дізнайтеся результат запліднення.

  • Два тижні після перенесення ембріонів, можливо, найважчий період для подружжя. Звичайні тести можуть ввести вас в оману, тому для найбільшої точності існує спеціальний аналіз, який вимірює вміст в крові гормону ХГЛ і проводиться через 10-14 днів після запліднення. Тест входить в пакетну програму лікування. Результати ви дізнаєтесь в той же день. Через два тижні після тесту в будь-якому випадку проводиться УЗД. Іноді для результату все ж потрібні декілька спроб. Якщо вам не вдалося завагітніти з першого разу - наберіться сил і терпіння. Шанси є. Поговоріть з вашим лікарем, він допоможе вам якнайкраще підготуватися до наступної спроби. Ми працюємо над тим, щоб все вийшло з першого разу. У складних випадках потрібно кілька спроб. Ми пропонуємо на медичну частину програми знижку 30% на другу спробу і 50% на третю і кожну наступну спробу лікування тим же методом.

 • 10

  КРОК

  Вагітність

  Вагітність

  Довіртеся під час очікування малюка лікарям амбулаторного відділення.

  • Вагітність після застосування допоміжних репродуктивних технологій часто вимагає особливої уваги. Лікарі клініки ISIDA мають великий досвід збереження і ведення таких вагітностей. Дуже важливою є комплексність послуг клініки ISIDA. Пам'ятайте: якщо ви скористалися однією з комплексних програм лікування безпліддя, для вас стає доступною спеціальна програма лояльності ISIDA friendly, що гарантує максимально комфортні умови оплати наступних послуг.

Комплексні програми

Спецпропозиція ISIDA mama – безкоштовна консультація перед постановкою на облік по вагітності

ISIDA mama – безкоштовна консультація перед постановкою на облік по вагітності

Чи можуть тут про мене подбати саме так, як мені це необхідно?
Чи матиме лікар до мене особливий підхід?
Чи буду я почувати себе комфортно під наглядом фахівців цього медичного закладу?
Познайомтесь з лікарем та проконсультуйтесь по програмах спостереження вагітності, щоб давати своєму малюку найкраще з перших днів після народження!

Оформити
Визначення ризиків онкопатології молочної залози і яєчників до 45 років

Визначення ризиків онкопатології молочної залози і яєчників до 45 років

Дбайливе ставлення до себе та свого жіночого здоров’я - MUST HAVE звичка сучасних жінок. Вона допомагає вчасно ставити запитання, які потребують уваги.
Пройти обстеження за рекомендацією лікаря або за власною ініціативою = подбати про свою жіночність.

11 320 грн Оформити