Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Щасливі історії

Запишіться на первинну онлайн-консультацію із хорошим лікарем-репродуктологом зі знижкою 50%. Онлайн Консультація Репродуктолога

Клініка ISIDA вже 25 років спеціалізується на лікуванні безпліддя. Перші діти, які народилися після курсу лікування в нашій клініці, вже закінчили університети, а деякі готуються до випускних іспитів, переживають першу закоханість, хтось робить перший крок, уперше вимовляє «мама» або прикладається до маминих грудей в пологовому залі. Їх – наших, «ісідівських» діток, – уже дуже багато. Більше 20 тисяч.

І кожна з цих 20 тисяч історій вагітності – це історія нашої клініки, незалежно від того, наскільки довгим було наше знайомство, наскільки складним був курс лікування. Адже буває, що для настання благополучної вагітності вистачає невеликого, але напрочуд точного, безпомилкового «поштовху» з боку медицини. Та деякі подружні пари приходять до клініки після багатьох років лікування й очікування, з діагнозами, які на перший погляд здаються безнадійними. Такі історії залишаються в пам'яті лікаря назавжди, на сторінках історії клініки ISIDA їм віддають особливі місця, а для сімей, які вже втомилися чекати та вірити, ці історії слугують джерелом нових сил, нової віри і – нових здійснених надій.

Щасливі історії пацієнтів

Тепер я знаю, де видають щастя

Тепер я знаю, де видають щастя :) Клініка Ісіда. У ній працюють справжні чарівники:) Я супроводжувала всю вагітність і народжувала у цьому чудовому місці, а тепер і донька спостерігається у педіатрії Ісіди. Простим мій випадок складно назвати, але саме завдяки високому професіоналізму персоналу, позитивному настрою та відношенню, бездоганній організації всіх процесів я зараз насолоджуюся кожною миттю з моїм янголятком:) За другим - тільки в Ісіду! Глибока подяка та низький уклін кожному лікарю, медсестрі, кожному співробітнику Ісіди! Валерія Веніяминівна Рахубінська супроводжувала мою вагітність в Ісіді на Печерську, у процесі пологів змінилося кілька бригад лікарів: Володимир Іванович Банніков, Віталій Вікторович Зінченко – безмежно вдячна вам за моє щастя!:)

Ольга
06 вересня 2021 р. 15:53

Щастя немає межі))

Щастя немає межі)) Велике дякую Садовому А.П. - Професіоналу своєї справи! Завдяки йому та його дару від Бога допомагати кожному і щиро співчувати, я скоро стану мамою... Передати словами свою подяку просто неможливо. Також, дякую Тамілі, його помічниці. Завжди на зв'язку допоможе, підтримає. Isida – це єдина клініка, яка змогла мені повноцінно допомогти та стати майбутньою матір'ю через 11 років проб, зміни клінік та лікарів практично всього міста Київ. Спасибі що ви є!

Дарина
05 березня 2021 р. 16:42

Дякую за щастя!!!

Дякую за щастя!!! Величезна подяка Левицькій Аллі Володимирівні, Грицько Віктору Степановичу, Чечельницькому Олегу Євгеновичу! Дай Бог Вам здоров'я!!! З повагою, Ліна

Ліна
26 жовтня 2016 р. 05:48
Комплексні програми
Спецпропозиція ISIDA mama – ведення вагітності за найвищими стандартами
ISIDA mama – ведення вагітності за найвищими стандартами
Спеціальна пропозиція «ISIDA mama» - для пацієнтів, які вперше звертаються у ISIDA Clinic отримають -90% на первинну 60-ти хвилинну консультацію лікаря-акушера-гінеколога та -90% на акушерське УЗД до 11 тижнів вагітності (тривалістю 15 хвилин).
 

 • Чи можуть тут про мене подбати саме так, як мені це необхідно? 
 • Чи матиме лікар до мене особливий підхід? 
 • Чи буду я почувати себе комфортно під наглядом фахівців цього медичного закладу?

Можна довго не вагатись, а спробувати та дізнатись напевне!

Познайомтесь з лікарем та проконсультуйтесь по програмах спостереження вагітності, щоб давати своєму малюку найкраще з перших днів після народження!

Знижка на 60-ти хвилинну консультацію з гінекологом у період з 05.12.2023 по 31.12.2024. Пропозиція діє, якщо Ви вперше звертаєтесь до ISIDA clinic по даній вагітності.

Від 85 грн Оформити
Статті
Юлія Фільчук: «Наш Макар народився з сьомої спроби ЕКЗ»
Юлія Фільчук: «Наш Макар народився з сьомої спроби ЕКЗ»

Історія лікування безпліддя в сім'ї Юлі та Віктора Фільчуків – яскраве підтвердження того, що кожна мрія має свій термін виконання. Але він неодмінно є. Треба тільки вірити і вперто, не звертаючи уваги на невдачі, з вірою в серці йти до своєї мети.

«Я вдячна за три врятовані життя» - розповідає про пологи в клініці ISIDA Ірина Токар
«Я вдячна за три врятовані життя» - розповідає про пологи в клініці ISIDA Ірина Токар

Емоційний відгук Ірини ТОКАР на сайті клініки дав зрозуміти, що її розповідь має бути почута: декілька операцій, невтішні діагнози, невдалі спроби завагітніти і одна випадковість привели її до ISIDA – зрештою, історія завершилася хепі-ендом.

Вагітність всупереч діагнозу – такий результат соціального проекту клініки ISIDA
Вагітність всупереч діагнозу – такий результат соціального проекту клініки ISIDA

У 2016 році клініка ISIDA ініціювала соціальний проект: будь-яка подружня пара, яка має труднощі з зачаттям дитини, могла заповнити на сайті форму й отримати шанс на безкоштовне проведення програми з лікування безпліддя. Кому саме випаде цей шанс, вирішувала медична рада.

«Тепер ми – повноцінна сім'я!»
«Тепер ми – повноцінна сім'я!»

У День незалежності України в клініці ISIDA з'явився на світ 10-тисячний малюк! Його народження стало радістю і для батьків, Тетяни ВТОРУК і Дмитра МАРТИНЕНКО, і для лікарів – адже дитину всі так довго чекали. Причому, подвійною радістю: маленький Іванко з'явився на світ разом зі своєю сестричкою Марічкою.

Тепер я знаю точно: мрії збуваються!
Тепер я знаю точно: мрії збуваються!

За своєю донькою Софією Олена з чоловіком приїхали в ISIDA з Одеси. Ні вісім років безуспішного лікування, ні невдалі спроби екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) не змогли змусити подружжя втратити надію в тому, що дитина у них буде. У що б то не стало!

«У вас хлопчик. Маленький. Дихає сам»
«У вас хлопчик. Маленький. Дихає сам»

Бажана дитина ... Ірина ЖУРБА, як ніхто, знає справжню цінність цих слів. Довгі роки вона йшла до заповітної мрії, переживаючи душевні і фізичні страждання. ISIDA стала її останнім і, як виявилося, щасливим шансом пізнати радість материнства.