Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Ембріологія

Клініка ISIDA вже понад 25 років спеціалізується на лікуванні різних форм безпліддя, застосовуючи у своїй роботі новітні методи світової медицини, зокрема і в сфері ембріології.

новітні методи світової медицини

Усі ембріологи клініки ISIDA є професіоналами дуже високого рівня. Адже робота з гаметами (яйцеклітинами і сперматозоїдами) – дуже відповідальна та потребує не лише спеціальних, постійно оновлюваних знань, а й напрочуд уважного ставлення до найдрібніших деталей своєї роботи. А також – тактовного, турботливого й чуйного ставлення до пацієнтів, які приходять до клініки ISIDA з надією реалізувати свої заповітні мрії і дуже часто йдуть щасливими, з малюком на руках. Бачити такий результат своєї роботи – це величезне щастя і велика відповідальність для кожного зі співробітників клініки ISIDA.

Головна умова успіху – професіоналізм фахівця

Усі ембріологи клініки ISIDA є фахівцями дуже високого рівня, вони мають якісну теоретичну підготовку та багаторічний досвід практичної роботи.

Короткевич Наталія – завідувач біотехнологічної лабораторії. Володіє всіма основними методами допоміжних репродуктивних технологій. Займається статистичною обробкою даних ключових показників роботи ембріолабораторії з використанням програмного забезпечення власної розробки. Раніше, близько 10-ти років працювала в науково-дослідному інституті, є досвід з написання статей, тез, звітів, а також виступів на конференціях (англійською та українською мовами). Фундаментальні знання в області молекулярної та клітинної біології, біохімії, імунології, володію широким спектром сучасних молекулярно-біологічних методів, зокрема, рекомбінантних технологій та клітинної інженерії.

Гончарова Наталія Олександрівна – ембріолог із 13-річним стажем роботи, має другу кваліфікаційну категорію, є членом ESHRE, УАРM.

Гузик Ольга Йосипівна – біолог, кандидат біологічних наук, лауреат Премії Президента України для молодих вчених, стаж роботи за спеціальністю – 9 років.

Коротунова Анна Василівна – біолог, працює у відділенні ДРТ із 2012 р., у біотехнологічній лабораторії – з 2016 р.

Рижа Альона Олександрівна – біолог, працює у біотехнологічній лабораторії із 2019 р., веде інстаграм-акаунт біотехнологічної лабораторії Embryology_Daily.

Завжди в розвитку

Співробітники ембріологічної лабораторії клініки ISIDA постійно підвищують свою кваліфікацію на міжнародних науково-практичних конференціях, семінарах, у провідних клініках світу, що спеціалізуються на лікуванні безпліддя. Теоретична підготовка наших фахівців, обладнання в нашому розпорядженні, а також величезний досвід практичної роботи – все це дає нам можливість говорити зі своїми іменитими європейськими колегами не тільки однією професійною мовою, а й абсолютно на рівних.

Цей факт ще раз підтвердив візит Рейчил Катінг – головного ембріолога, фахівця з якості управління в Шефілдській клініці, що входить до складу клінік при Міністерстві охорони здоров'я Англії. Рейчил Катінг є членом комісії з сертифікації QH-Trent.

Відвідавши ембріологічну лабораторію клініки ISIDA в складі сертифікаційної комісії, вона дуже високо оцінила роботу наших фахівців. Результатом цього став виданий нею на три роки сертифікат QH-Trent. Такі зустрічі, безумовно, дуже корисні – вони допомагають вдосконалити протоколи роботи з гаметами й ембріонами, зробити їх максимально дбайливими, а кінцевий результат – максимально передбачуваним і успішним».

Устаткування – за останнім словом науки

Висока результативність роботи ембріологів – прямо залежить від обладнання, на якому вони працюють. У цьому клініка ISIDA не поступається кращим європейським клінікам: у розпорядженні співробітників ембріологічної лабораторії клініки ISIDA – кращі зразки сучасної лабораторної техніки.

кращі зразки сучасної лабораторної техніки

Так, умови, в яких «дозрівають» ембріони, максимально наближені до природних завдяки найсучаснішим планшетним інкубаторам. Температура, склад газу тощо. Умови максимально наближені до наявних у матці жінки. У роботі з ембріонами застосовується високочистий вуглекислий газ – це одна з важливих відмінних рис клініки ISIDA на українському ринку медичних послуг. І це надзвичайно важлива для ембріона, а отже, і для здоров'я майбутньої дитини, відмінність.

умови, в яких «дозрівають» ембріони

Сучасна система лазерного хетчингу, якою обладнана клініка ISIDA, дає змогу проводити високоточну передімплантаційну генетичну діагностику.

Ембріологічна лабораторія клініки ISIDA обладнана також усім необхідним для проведення вітрифікації (найсучаснішої методики кріоконсервації) яйцеклітин і ембріонів.

Спектр сучасних репродуктивних технологій

Висока професійна кваліфікація ембріологів клініки ISIDA і наявне в розпорядженні лікарів обладнання дають можливість пропонувати пацієнтам клініки повний спектр сучасних репродуктивних технологій. Це:

внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ) – спосіб подолання безпліддя, за якого спеціально оброблену в лабораторних умовах сперму вводять у матку жінки. Мета ВМІ – максимально збільшити кількість сперматозоїдів, які досягнуть фаллопієвих труб, і, відповідно, збільшити шанси на запліднення.

Це найменш інвазивний і найдешевший спосіб лікування безпліддя. Такий спосіб запліднення показаний, якщо у пари діагностується безпліддя неясного генезу за нормальних показників спермограми; існують фізіологічні проблеми і/або були оперативні втручання на шийці матки; є проблеми з еякуляцією тощо;

екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) – це комплексна методика, яку застосовують для подолання безпліддя. Методика ЕКЗ в її класичному вигляді передбачає отримання зрілих яйцеклітин шляхом контрольованої стимуляції яєчників і запліднення їх у лабораторних умовах.

Запліднена яйцеклітина культивується в лабораторії, отриманий ембріон переносять у матку для імплантації і отримання вагітності. ЕКЗ – найефективніший метод лікування безпліддя;

введення сперматозоїда всередину яйцеклітини (ICSI) – це варіант ЕКЗ-програми, за якого яйцеклітина запліднюється шляхом введення одного відібраного сперматозоїда. ЕКЗ неможливе без ІКСІ у разі тяжких форм чоловічого безпліддя; у разі попередніх невдалих спроб проведення ЕКЗ без використання ІКСІ.

введення сперматозоїда всередину яйцеклітини (ICSI)

Отримання сперматозоїдів за найважчих форм чоловічого безпліддя (TESA, MESA) – це методика виділення, отримання та зберігання сперматозоїдів, отриманих методом біопсії яєчок.

Допоміжний хетчинг – методика, за допомогою якої роблять лазерну надсічку на оболонці ембріона, щоб полегшити вихід ембріона з оболонки для успішної імплантації в матці.

Кріоконсервація сперматозоїдів – метод глибокого заморожування для тривалого зберігання сперматозоїдів.

Вітрифікація яйцеклітин і ембріонів – сучасний безпечний і ефективний спосіб глибокого заморожування та зберігання яйцеклітин і ембріонів.

Донація яйцеклітин – застосовується в разі відсутності власних яйцеклітин для запліднення або в разі множинних невдалих спроб ЕКЗ на власних яйцеклітинах.

Передімплантаційна генетична діагностика (PGD) FISH-методом – це метод виявлення хромосомних аномалій ембріонів за допомогою FISH-методу ще до їх імплантації в матці жінки. При цьому біопсія бластомера (однієї клітини з ембріона) відбувається на третю добу розвитку ембріона, а перенесення ембріона – на п'яту добу після результатів отримання аналізу.

Передімплантаційний генетичний скринінг/діагностика (NGS) – сучасна еталонна методика діагностики або скринінгу ембріонів на наявність хромосомних аномалій або моногенних захворювань.

Передімплантаційний генетичний скринінг/діагностика (NGS)

Селективне перенесення одного ембріона, тобто вибір одного найкращого ембріона на перенесення за наявності кількох ембріонів. Під час селективного перенесення вибір ембріона базується на морфогенетичних характеристиках розвитку ембріона і/або його генетичному аналізі. Перенесення одного ембріона знижує практично до нуля ризик виникнення багатоплідної вагітності, що становить великі ризики для здоров'я матері та дитини.

Клініка ISIDA докладає дуже багато зусиль, щоб йти в ногу зі світовою медициною і давати своїм пацієнтам можливість застосування останніх досягнень у галузі ДРТ.

Лікар-ембріолог завжди стоїть біля самісіньких витоків зародження нового життя всупереч факторам, які ще лише кілька років тому вважалися непереборною перешкодою до народження здорових дітей. Зараз у лабораторіях ембріології клініки ISIDA практично щодня відбувається диво зародження нового, здорового та щасливого життя.

Маєте труднощі із зачаттям дитини або виношуванням вагітності? Довіртеся фахівцям клініки ISIDA. Виникли запитання? Ми охоче відповімо на них, якщо Ви зателефонуєте до клініки ISIDA за номерами 0800 60 80 80, +38 (044) 455 88 11. Або поставте нам своє запитання і неодмінно отримаєте на нього відповідь.