Поставити питання

Дякуємо за Ваше звернення, ми докладемо усіх зусиль, щоб відповісти Вам найближчим часом. Відповідь Ви отримаєте на електронну пошту, а також вона буде розміщена на сайті в розділі "Питання і відповіді"

Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

IVF (In vitro fertilisation) / ЕКЗ

IVF (In vitro fertilisation) – англійська абревіатура терміна «екстракорпоральне запліднення» (ЕКЗ).

Синонімами цієї назви є: допоміжні репродуктивні технології, запліднення in vitro, штучне запліднення, запліднення у пробірці.

Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ), також відоме як витрішкове запліднення або штучна інсемінація, є процедурою, яка допомагає парам, які мають проблеми з вагітністю, зачати дитину.

Процедура ЕКЗ включає в себе збір яйцеклітин і сперматозоїдів зі співвідношенням 1:1, а потім їх змішування в лабораторній посудині з метою запліднення яйцеклітини. Якщо запліднення відбувається успішно, зародок формується в лабораторії протягом декількох днів, після чого він переноситься в матку жінки за допомогою катетера. Цей процес може бути повторений кілька разів, якщо перший раз не вдалося отримати бажаний результат.

Види IVF (ЕКЗ)

Є декілька видів ЕКЗ, включаючи інтрациклову ЕКЗ, кріоцикл ЕКЗ та інші. Вибір підходу залежить від специфічної ситуації пацієнта.

Хоча ЕКЗ є ефективним методом лікування безпліддя, він може бути дорогим та складним процесом, який вимагає від пацієнта фізичного, емоційного та фінансового зусилля. Крім того, ЕКЗ може мати певні ризики та побічні ефекти, такі як гіперстимуляція яєчників, кровотеча та інфекції.

В цілому, ЕКЗ є важливим методом лікування для багатьох пар, які мають проблеми з вагітністю. Якщо ви розглядаєте ЕКЗ як можливий метод лікування, важливо розмовляти зі своїм лікарем про всі можливі ризики та побічні ефекти, а також про фінансові аспекти цієї процедури.

Запис на штучне запліднення у пробірці

Якщо Вам потрібно IVF (штучне запліднення у пробірці), то обов'язково запишіться на прийом до хорошого лікаря-репродуктолога в клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером: +38-097-455-88-11

або заповніть заявку на сайті.

Також можливо задати своє запитання щодо штучного запліднення у пробірці на спеціально створеній для цього сторінці.

Відео про допоміжні репродуктивні технології у 2024 році

Про сучасне лікування безпліддя у 2024 році і про те, кому саме потрібен репродуктолог, дивіться в інтерв'ю з лікарем вищої кваліфікаційної категорії, кандидатом медичних наук, акушером-гінекологом, репродуктологом клініки Ісіда – Аліповою Наталією Федорівною.

Відповіді репродуктолога на питання пацієнтів про IVF

Підкажіть вартість ЕКЗ

Олена

Запитання:

Добрий вечір. Підкажіть вартість ЕКО з донорською клітиною та плюс ngs. Спасибі. Краще на пошту напишіть.

02 січня 2023 р.

Відповідь:

Добрий вечір! Надіслали Вам на пошту лист із цінами на програми. Обрати програму допомагає лікар на консультації, первинна консультація лікаря репродуктолога- безкоштовна. Для запису на консультацію зателефонуйте на номер гарячої лінії 0800 60 80 80 дзвінки з мобільних в Україні безкоштовні.

02 січня 2023 р.

ЕКЗ під час війни

Вікторія

Запитання:

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, хочемо робити ЕКО. Боїмося, чи безпечно зараз його робити чи бажано почекати до завершення війни? Не хочеться ще раз втратити крихітку(

13 травня 2022 р.

Відповідь:

Добрий день! Повністю розділяємо Ваши хвилювання в цей небезпечний для країни час! Ми забезпечили в Ісіді найбільш комфортні умови проведення програм ЕКЗ: у нас завжди є світло, вода, опалення та інтернет. У нас є можливість зберігати ембріони в безпечному місті - Ужгородська філія. Ісіда не зупиняла надавати допомогу пацієнтам навіть у перші, самі небезпечні дні війни і сподіваємось, що і подальше зможемо бути поряд з нашими пацієнтами.

13 травня 2022 р.

Гістероскопія перед проведенням ЕКО

Ірина

Запитання:

Доброго дня! Я вперше приїду на прийом для ЕКО, в якому циклі більш бажано? На УЗД виявили поліп матки. Скажіть, при такому діагнозі обов'язкова гістероскопії перед проведенням ЕКО?

24 січня 2017 р.

Відповідь:

Ірина, добрий день! На первинну консультацію Ви можете приїхати в будь-якому менструальному циклі. Якщо є поліп, то потрібно перед ЕКО зробити гістероскопію і його видалити.

25 січня 2017 р.

Які можливі причини невдалої спроби ЕКЗ?

Ганна

Запитання:

Доброго дня! Світлано Вікторівно, скажіть, будь ласка, які можливі причини невдалої спроби ЕКЗ? Збираємося зробити другу спробу. Може, необхідно здати додаткові аналізи? Дякую.

06 червня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Анно! На жаль, Ви не назвали своє прізвище і де проходили спробу ЕКЗ. Якщо Ви проходили її в ISIDA, то, як правило, ми зустрічаємося з пацієнтами після невдалої спроби і визначаємося з планом подальших дій. Якщо Ви проходили спробу в іншому медичному закладі, то Вам необхідно записатися до нас на первинний прийом і приїхати з усіма обстеженнями і матеріалами, що залишилися у Вас на руках після спроби, для оптимізації подальшої спроби. Будемо раді Вам допомогти.

11 червня 2015 р.

Чи необхідна гістероскопія перед ЕКЗ?

Валерія

Запитання:

Доброго дня! У яких випадках призначається діагностична гістероскопія? Чи необхідно її робити при підготовці до ЕКЗ?

24 грудня 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня! Гістероскопія призначається при підозрі на будь-які проблеми з порожниною матки, виявлені на УЗД. Гістероскопія не є обов’язковим дослідженням перед ЕКЗ, а проводиться за показаннями. Удачі вам!

24 грудня 2014 р.
ЗАПИС НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРА

Статті