captcha

Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Крок назустріч

Клініка ISIDA ось уже 25 років спеціалізується на допоміжних репродуктивних технологіях (ДРТ). Усі ці роки ми професійно, цілеспрямовано та делікатно допомагаємо сім'ям, для яких радість появи на світ свого здорового малюка є вищою цінністю. Головним результатом нашої роботи є тисячі справджених надій і здійснених заповітних бажань.

«Крок назустріч» – це соціальна програма клініки ISIDA, спрямована на допомогу подружжю, яке багато років мріє про дитину. Безумовно, практично кожна пара, яка мріє про дітей, має шанс стати батьками. Але на шляху до здійснення цієї мрії стоять обстеження, лікування, часто застосування допоміжних репродуктивних технологій. Усе це потребує чималих фінансових витрат.Ми прагнемо зробити сучасні технології більш доступними

Клініка ISIDA сповідує принципи відповідальності, відкритості, інтелігентності та особливої уваги до своїх пацієнтів, підтримки та бажання розділити з Вами психологічне та фінансове навантаження. Тому сьогодні ми робимо ще один крок назустріч пацієнтам, розділяючи з ними витрати: ми удвічі знизили ціну на первинне обстеження та пакети діагностики перед ДРТ.

«Доступ до якісних сучасних репродуктивних технологій не може бути прерогативою тільки дуже забезпечених людей. Це несправедливо! Майбутнє – за зниженням витрат на обстеження й лікування, а отже – за підвищенням доступності найсучасніших методів лікування безпліддя. Клініка ISIDA виробила чітку стратегію своєї роботи, спрямовану на підвищення доступності лікування методами ДРТ і має намір неухильно дотримуватися її", – говорить генеральний директор клініки ISIDA Віктор Козін.

У рамках проекту «Крок назустріч» ціна на базовий пакет, що передбачає консультацію репродуктолога, УЗД органів малого таза і спермограму, знижена з 878 грн до 399 грн. Обстеження можуть пройти пари, які вже більше року не можуть отримати бажану вагітність.

Щоб стати учасниками проекту, необхідно заповнити спеціальну форму. Після цього з Вами зв'яжеться представник клініки і погодить зручний для Вас день і час прийому. З собою на прийом слід узяти паспорти, якщо Ви раніше проходили обстеження – результати аналізів і висновків, дійсних на цей час.

Що Ви отримуєте від участі в програмі

Зважившись взяти участь у програмі «Крок назустріч», Ви отримуєте такі можливості та переваги:

 • Консультацію досвідченого репродуктолога. Усі лікарі-репродуктологи клініки ISIDA є професіоналами дуже високого рівня, здатними надавати медичні послуги на рівні європейських стандартів. Із цією метою клініка ISIDA регулярно відряджає своїх фахівців на стажування до провідних європейських клінік, дає можливість лікарям підвищувати кваліфікацію на міжнародних семінарах і конгресах.

 • УЗД органів малого таза – це процедура, результативність якої значною мірою залежить від досвіду лікаря, а також – від якості обладнання, що використовується для обстеження. Красномовним свідченням професійного рівня лікарів клініки ISIDA є понад 20 тис. дітей, які з'явилися на світ після лікування в нашій клініці. Такі успіхи неможливі без використання найсучаснішого обладнання від кращих виробників світу.

 • Спермограма – специфічний аналіз, метою якого є визначення здатності чоловіка до запліднення. Не всі лабораторії в Україні здатні якісно робити цей аналіз. Точність діагностики багато в чому залежить від знань і досвіду фахівця, оскільки в ході досліджень ембріолог під мікроскопом оцінює концентрацію, форму і рухливість сперматозоїдів, визначає кількісні, якісні, морфологічні параметри сперми.

Із клінікою ISIDA мало хто може зрівнятися в професіоналізмі співробітників лабораторії ембріології, адже високий рівень діагностики чоловічого безпліддя визнаний європейськими експертами – в лютому експерти з Вестфальського університету ім. Вільгельма (м. Мюнстер, Німеччина) підтвердили точність результатів дослідження спермограми лабораторії ембріології клініки ISIDA.

Пакети обстеження


Записатися


Наша команда

Відділення з лікування безпліддя клініки ISIDA – це команда, що об'єднує 45 професіоналів, чиї знання, досвід і вміння здатні допомогти навіть у найскладніших випадках безпліддя.

Серед 9 лікарів-репродуктологів 7 мають спеціалізацію з УЗД, 2 – з генетики, також лікарі мають вищу і першу кваліфікаційну категорії, володіють усіма сучасними допоміжними репродуктивними технологіями та постійно удосконалюються. Успішність запліднення в нашій клініці обумовлена також сильною базою лабораторії ембріології. Тут працюють 6 ембріологів, які володіють унікальними навичками та знаннями.

В основі здатності лікарів клініки ISIDA давати результат навіть у найскладніших випадках лежить спрямованість усього колективу клініки на професійне вдосконалення. Тільки за останні півроку лікарі-репродуктологи та ембріологи ISIDA побували на конференціях і стажуваннях у таких країнах, як Данія, Франція, Німеччина, Чехія, Казахстан, Голландія. Досвід зарубіжних колег допомагає лікарям клініки ISIDA втілювати мрії своїх пацієнтів у життя.

Відео

Цифри

26 лет175 00043,8%
ISIDA – одна из первых негосударственных клиник Украиныпациентов доверили ISIDA свое здоровьеэффективность лечения методами ВРТ
Вагітність всупереч діагнозу – такий результат соціального проекту клініки ISIDA

Вагітність всупереч діагнозу – такий результат соціального проекту клініки ISIDA

У 2016 році клініка ISIDA ініціювала соціальний проект: будь-яка подружня пара, яка має труднощі з зачаттям дитини, могла заповнити на сайті форму й отримати шанс на безкоштовне проведення програми з лікування безпліддя. Кому саме випаде цей шанс, вирішувала медична рада.

«Тепер ми – повноцінна сім'я!»

«Тепер ми – повноцінна сім'я!»

У День незалежності України в клініці ISIDA з'явився на світ 10-тисячний малюк! Його народження стало радістю і для батьків, Тетяни ВТОРУК і Дмитра МАРТИНЕНКО, і для лікарів – адже дитину всі так довго чекали. Причому, подвійною радістю: маленький Іванко з'явився на світ разом зі своєю сестричкою Марічкою.

Тепер я знаю точно: мрії збуваються!

Тепер я знаю точно: мрії збуваються!

За своєю донькою Софією Олена з чоловіком приїхали в ISIDA з Одеси. Ні вісім років безуспішного лікування, ні невдалі спроби екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) не змогли змусити подружжя втратити надію в тому, що дитина у них буде. У що б то не стало!

З народженням малюків ми стали вдвічі щасливішими!

З народженням малюків ми стали вдвічі щасливішими!

13 років між народженням дітей були для всіма улюбленої учасниці студії «Квартал 95» дуже насиченими. Плідна робота увінчалася успіхом. А сьогодні Олена КРАВЕЦЬ святкує ще одну перемогу, вже на особистому фронті - ставши мамою вдруге.

Записатися

Клініки

Записатися