Поставити питання

Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Поширені запитання та відповіді

В цьому розділі зібрані відповіді на найбільш популярні питання, які задають відвідувачі сайту та наших безкоштовних семінарів ISIDA weekend. Ми сподіваємося, що ця інформація допоможе вам ближче познайомитися з клінікою ISIDA.

Поступово розділ буде поповнюватися. Ми будемо раді, якщо ви допоможете нам, задаючи питання за допомогою електронної пошти або під час особистого спілкування на семінарах ISIDA weekend info@isida.ua або при особистому спілкуванні на ISIDA weekend

Чи надаються в клініці ISIDA знижки на медичне обслуговування? Які?

Так, в нашій клініці розроблена програма лояльності, згідно з якою можна отримати знижки на різні види медичного обслуговування. Розмір цієї знижки регламентується внутрішнім положенням «ISIDA friendly». Мета цього положення – надати максимально комфортні умови оплати послуг вже з першого візиту в клініку ISIDA.

Максимально повну інформацію з цього питання ви можете також отримати, звернувшись в будь-якому відділенні клініки до медичних координаторів.

Чи виїжджає швидка допомога за межі міста Києва, яка максимальна відстань?

Швидка допомога виїде на вашу вимогу за межі Києва, якщо відстань до вашого місця проживання не перевищує 30 км.

Чи входить в пакет «Пологи» перша вакцинація дитини?

За погодженням з батьками малюк під час його післяпологового перебування в клініці може отримати вакцини від гепатиту В і туберкульозу (БЦЖ). Вартість маніпуляції, а також всебічна оцінка стану новонародженого включені як в програму «Пологи фізіологічним шляхом», так і в програму «Пологи шляхом кесаревого розтину». Програма вакцинації складається педіатром індивідуально для кожної дитини.

У разі, якщо у вас з клінікою ISIDA укладено договір педіатричного спостереження, вартість вакцинації вам доведеться сплатити додатково, згідно з чинним прейскурантом клініки.

Чи мають батьки право самостійно обрати педіатра для своєї дитини?

Всі педіатри клініки ISIDA мають багаторічний досвід роботи і вищі кваліфікаційні категорії. Кожен з них – прекрасний фахівець, який зможе оцінити розвиток дитини, дати батькам необхідні рекомендації, а при потребі призначити ефективне лікування.

Клініка ISIDA має три відділення педіатрії: ISIDA Лівобережна, ISIDA Оболонь, ISIDA Печерськ. Ви можете обрати будь-яке найближче до вас відділення. Якщо у вас є бажання щодо вибору педіатра для своєї дитини, ми обов'язково врахуємо їх.

У нас укладений договір з клінікою ISIDA, коли нам очікувати першого візиту педіатра?

На жаль, ви не вказали, який саме договір укладений у вас з клінікою ISIDA. Якщо мова йде про спостереження вагітності та пологів в нашій клініці, то педіатр, згідно з умовами договору, приїде до вас на другу добу після вашої виписки з пологового будинку. Вартість його візиту входить у вартість договору.

Якщо ви уклали договір на педіатричне спостереження за дитиною (такий договір укладається не раніше дня виписки зі стаціонару), то педіатр, якщо існує така потреба, огляне дитину на наступний день після виписки. День і час його візиту будуть неодмінно узгоджені з батьками.

Чи можна розраховувати на допомогу лікарів клініки ISIDA, якщо дитині знадобиться «швидка»? Чи є в клініці дитячий стаціонар?

На жаль, поки що клініка ISIDA не має дитячого стаціонару. У вартість договору на педіатричне спостереження входить виклик карети швидкої медичної допомоги (компанії "Добробут" або "Медіком") для транспортування до іншої медичної установи.

Чи може жінка вибрати лікаря, котрий буде приймати у неї пологи?

У клініці ISIDA все лікарі - професіонали високого рівня, впевнені в тому, що акушерство – це не індивідуальна, а командна робота. Щоб пологи пройшли не тільки без ускладнень, але були також максимально комфортними для жінки, всі члени команди мають розуміти один одного з півслова.

Тому пологи в клініці ISIDA приймає чергова бригада висококваліфікованих фахівців, в складі якої акушер-гінеколог, анестезіолог, неонатолог, акушерки. При необхідності залучається завідувач відділенням, головний лікар, відповідальний черговий лікар на дому, консультанти і суміжні фахівці.

Якщо за релігійними (або іншими міркуваннями) для вас важливо, щоб пологи приймала тільки жінка (або тільки чоловік), ми завжди підемо вам назустріч. Головне завдання клініки ISIDA – надати пацієнтові високопрофесійну допомогу, забезпечити йому якісний догляд, і задовольнити всі його побажання.

Чи входять у вартість операції всі передопераційні аналізи?

Аналізи перед операцією сплачуються окремо, згідно прейскуранта клініки. Стандартний перелік досліджень, які необхідно зробити перед операцією:

1.Група крові, резус фактор (6 місяців); 2. Розгорнутий аналіз крові (14 днів); 3. Аналіз крові на цукор (14 днів); 4. Сифіліс-РЗК (6 місяців); 5. СНІД (антитіла до ВІЛ); 6. Гепатит В HBsAg, Гепатит С HCV (6 місяців); 7. Коагулограма (14 днів); 8. Загальний аналіз сечі (14 днів); 9. Бактеріоскопічне дослідження урогенітальних виділень (14 днів); 10. ПАП-тест (цитоморфологічне дослідження епітелію з цервікального каналу і шийки матки (30 днів); 11. Кольпоцервікоскопія (30 днів); 12. УЗД органів малого таза (14 днів); 13. Електрокардіограма (14 днів); 14. ФЛГ (флюорографія) або R-графії легенів (6 місяців); 15. Консультація терапевта (14 днів); 16. Консультація анестезіолога (14 днів); 17. Консультація гінеколога (14 днів).

Перелік досліджень може змінитися в залежності від призначень лікаря.

Проводить операцію лікар, який дав висновок або інший?

Оперативні втручання в клініці ISIDA проводяться після того, як хірург, що оперує, прийме рішення про необхідність цього на підставі результатів УЗД, лабораторних досліджень, після проведеного передопераційного лікування.

Дата операції узгоджується з хірургом, що оперує, після того, як будуть готові результати всіх необхідних аналізів. Операцію проводить лікар гінекологічного відділення.

Чи можна залишати родичів ночувати в палаті, якщо вони згодні провести ніч, сидячи на стільчику?

Перебування родичів в клініці ISIDA описано умовами договору на медичне обслуговування. Згідно з цими умовами, перебування родичів у нічний час допускається лише в палаті «Стандарт +». Це двокімнатна палата поліпшеного класу, перебування в якій комфортно і для пацієнта клініки, і для родичів.

Всім іншим відвідувачам, згідно з правилами внутрішнього розпорядку і перебування в клініці, дозволяється перебувати в стаціонарі з 8:00 до 22:00.

Чи можна, перебуваючи після пологів в клініці ISIDA, віддати дитину в неонатологічне відділення, якщо захочеться відпочити?

Фахівці клініки ISIDA радять спільне перебування матері і дитини в післяпологовому періоді – це допомагає дитині швидше адаптуватися до навколишнього світу, створює умови для ефективного післяпологового догляду. Саме в цей період – у перші години і дні після народження, між мамою і її малюком закладаються основи взаємної прихильності, а також довіри з боку малюка.

Однак персонал клініки з розумінням ставиться до того, що мамам, які нещодавно перенесли стрес пологів, може знадобитися додатковий відпочинок. В цьому випадку турботу про дитину візьмуть на себе медсестри неонатального відділення.

Чи можу я, перебуваючи під наглядом лікаря по вагітності в одній філії, проходити обстеження в іншій?

Так, клініка ISIDA орієнтована на максимальний комфорт своїх клієнтів, тому ви можете здавати аналізи і проходити всі дослідження в тій філії, яка для вас найбільш зручна територіально.

Якщо я проходжу обстеження у одного лікаря, чи можу я його змінити?

Всі лікарі клініки ISIDA –¬ професіонали високого рівня, однак ми не виключаємо можливість зміни лікаря за бажанням пацієнта без тлумачення причин цього рішення. Ви без найменших труднощів можете змінити лікаря на всіх етапах лікування, на будь-якому терміні ведення вагітності. Все, що вам потрібно зробити – це повідомити про своє рішення співробітникам ресепшена або операторам Контакт-центру.

Чи можна оплачувати рахунок частково карткою, а частково – готівковим розрахунком?

Так, ця можливість передбачена. Повідомте про свій намір касиру, і він зробить все, що необхідно для успішного проведення такого виду розрахунку.

У договір програми «Пологи» включений пункт про епідуральну анестезію? Чи можу я відмовитися від цього?

Якщо під час пологів не виникне медично-обґрунтована необхідність знеболювання, ви можете відмовитися як від епідуральної анестезії, так і від будь-яких інших видів знеболювання. Однак, якщо виникнуть медичні показання, акушер-гінеколог і анестезіолог виберуть необхідний вид знеболювання в індивідуальному порядку, залежно від особливостей вашого організму і медичних показань, що виникли під час пологів.

Як довго потрібно чекати відповідь на здані аналізи?

Для кожного виду аналізів визначено свій термін. Це визначається складністю проведених досліджень, методикою їх виконання. Терміни виконання найбільш поширених аналізів такі:

  • Біохімія –1-3 доби;
  • Імунологічні дослідження –14 днів;
  • Torch-інфекції IgG, IgM – 2-5 днів;
  • Torch-інфекції ПЦР – 2-5 днів;
  • ХГЧ (здаються в пн-ср-п'ятниця) – у цей же день;
  • Мікроскопічні дослідження – 2-4 дня;
  • Гепатит (HBsAg, a-HCV) – 2-5 днів;
  • Сифіліс (PCK) – 5-7 днів.
Чим відрізняється спермограма від пробної капацитації?

Спермограма – це один з методів дослідження еякуляту. Цей аналіз призначається у разі, якщо пара зазнає труднощів із зачаттям дитини. Дані, отримані в результаті дослідження, дають можливість припустити або спростувати підозри про чоловіче безпліддя.

При аналізі еякуляту визначаються кількісні, якісні, морфологічні характеристики:

  • фізичні параметри: обсяг, колір, рН, в'язкість, швидкість розрідження;
  • кількісні характеристики: кількість сперматозоїдів в 1 мл і у всьому еякуляті, рухливість сперматозоїдів,
  • морфологія: утримання в еякуляті нормальних форм сперматозоїдів, а також -патологічно змінених;
  • наявність аглютинації і клітин сперматогенезу, а також вміст лейкоцитів, еритроцитів, наявність слизу.

Пробна капацитація – це розширена спермограма. Це дослідження призначається лікарем в разі, якщо необхідно отримати відомості про величину проникаючої здатності сперматозоїдів. В цьому випадку сперматозоїди, поміщені в спеціальне середовище, «демонструють» свою здатність до запліднення.

Чим відрізняються програми ЕКЗ?

Фахівці клініки ISIDA роблять все можливе для того, щоб подарувати радість батьківства парам, які відчувають труднощі з зачаттям дитини. З цією метою можуть бути використані різні методики. Це:

  • внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ);
  • екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ);
  • введення сперматозоїда всередину яйцеклітини (ICSI);
  • біопсія яєчка і його придатків з метою отримання сперматозоїдів при найважчих формах чоловічого безпліддя (TESA, MESA);
  • допоміжний хетчінг;
  • криоконсервація сперматозоїдів, яйцеклітин та ембріонів;
  • донація яйцеклітин;
  • передімплантаційна генетична діагностика (PGD).

Програма екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) визначається доктором для кожної жінки суворо в індивідуальному порядку, залежно від причин безпліддя, віку і деяких інших чинників. Тому в кожному окремо взятому випадку програми ЕКО можуть відрізнятися наповненням, медикаментозним забезпеченням, тривалістю протоколу.

Процедура ЕКЗ – це запліднення яйцеклітини поза організмом матері з подальшим перенесенням ембріона в порожнину матки. Протоколом ЕКО передбачена також стимуляція яєчників, пункція фолікулів, культивування ембріонів, переміщення ембріонів в порожнину матки, діагностика вагітності.

Щоб отримати максимально повну інформацію про процедуру ЕКО і попередніх їй маніпуляціях і лікуванні, ви можете записатися на безкоштовну консультацію репродуктолога. Лікар складе для вас план дій, визначить необхідні призначення.

Скільки часу повинен провести пацієнт в стаціонарі після пункції / перенесення?

Спостереження лікаря необхідне протягом 4-х годин після пункції і 2-х годин після перенесення.

Який наркоз використовується в клініці ISIDA при проведенні різних маніпуляцій?

У клініці ISIDA зібрані кваліфіковані анестезіологи, лікарі вищої категорії. Вони працюють на сучасному обладнанні, використовують у своїй роботі препарати високої якості. Метод знеболювання визначається індивідуально, залежно від виду майбутньої пацієнтові маніпуляції, індивідуальних особливостей організму людини.

Пацієнти нашої клініки можуть бути впевнені в тому, що будь-яка операція, маніпуляція, пункція, обстеження будуть безболісними і безпечними.

Зазвичай використовуються такі способи знеболювання:

  • Пункція робиться під короткочасним загальним наркозом;
  • Перенесення здійснюється без наркозу;
  • ВМІ-процедура проводиться без наркозу, після неї необхідно провести в клініці не менше однієї години;
  • Ехосальпінографія робиться під місцевим наркозом тривалістю 5-15 хвилин, після процедури необхідно протягом години знаходитись під наглядом лікаря;
  • Гістеросальпінографія – процедура проводиться без наркозу, пацієнт затримується в клініці ще на 30 хвилин;
  • Гістеро- і лапароскопія: ці ¬ оперативні втручання проводяться під загальним наркозом. Після операції необхідно провести в гінекологічному відділенні клініки 4-5 годин.

Наркоз підбирається анестезіологом індивідуально для кожного пацієнта, в залежності від фізіологічних особливостей організму і впливу препарату на людину. Перед випискою пацієнта оглядає лікар, який оцінює загальний стан людини, міряє тиск. Якщо все добре, людина може повернутися додому, в оточення рідних і близьких.

Яка частина суми сплачується при підписанні договору?

У момент підписання договорів з боку пацієнта проводиться 100% оплата.

Який порядок прибуття до клініки в разі появи перейм або відходження навколоплідних вод? Чи надає клініка транспорт?

З початком пологової діяльності (поява регулярних перейм) або при відходженні навколоплідних вод зателефонуйте в клініку за телефонами + 38 (044) 455 88 11 або 0 800 60 80 80 і повідомте про початок пологів. Ви можете дістатися до клініки ISIDA самостійно або ми забезпечимо виклик карети швидкої медичної допомоги (клінік-партнерів «Добробут» або «Медіком»).

Якщо не впевнені у тому, що почалися пологи, або ви відчуваєте помилкові перейми (спазми Брекстона-Хікса), зателефонуйте за вказаними номерами і розкажіть про симптоми черговому лікарю. Лікар допоможе прийняти правильне рішення

Чи підтримує клініка ISIDA партнерські пологи?

Так, більшість фізіологічних пологів в клініці є партнерськими. Існує багато доказів позитивного впливу присутності і допомоги близької людини на перебіг пологів і післяпологового періоду. Зокрема, підтримка партнера:

  • Значно покращує психологічний і емоційний стан жінки;
  • Скорочує тривалість пологів;
  • Зменшує потребу в медикаментозному знеболюванні;
  • Зменшує ймовірність хірургічних втручань;
  • Зміцнює сімейні відносини;
  • Сприяє більш тісному фізичному та емоційному зв'язку між батьком і новонародженою дитиною.

Партнер може надавати не тільки фізичну підтримку (масаж спини та попереку, обтирання, погладжування рук) і моральну (підбадьорювання, заспокоєння, відволікання уваги).

Якщо ви плануєте партнерські пологи, подбайте про те, щоб ваш партнер був обстежений (мав довідку про проведення флюорографії, яка дійсна протягом півроку).

Партнером під час пологів може бути не тільки чоловік породіллі, але і її мама, сестра, подруга, і навіть інструктор підготовки до пологів. Головне - щоб це була людина, в присутності якої породіллі буде спокійно і комфортно. Тому остаточне рішення в питанні партнерських пологів ви повинні приймати спільно, враховуючи бажання майбутньої мами.

Пологи в присутності близької людини практикуються в пологовому відділенні клініки ISIDAс моменту його заснування в 2004 році. У той час партнерські пологи були багатьом в новинку, а ми виявилися одним з перших пологових стаціонарів, що впровадили цю корисну практику в Києві.

Семінар «Партнерські пологи» корисно буде відвідати і тим майбутнім батькам, які тільки розглядають можливість партнерських пологів. Інформація, що надається на семінарі, допоможе прийняти правильне рішення.

Чи можливі в клініці ISIDA партнерські пологи при кесаревому розтині?

Так, можливі. Всі операції кесаревого розтину виконуються в клініці ISIDA строго за медичними показаннями і, як правило, під регіональною анестезією. Ми прагнемо максимально наблизити сценарій таких пологів до природного, тому присутність партнера не тільки дозволяємо але і вітаємо, Мама бачить малюка в перші секунди після появи на світ, може прикласти його до грудей. Її партнер знаходиться поруч, підбадьорює і заспокоює жінку. Він, як і сама матір, бачить немовляти в перші секунди після народження.

Також новонароджена дитина може бути викладена батькові на груди для контакту «шкіра до шкіри». Такий підхід дозволяє запобігти зниження температури тіла малюка, сприяє заселенню найбезпечнішими батьківськими мікроорганізмами і сприяє встановленню міцного звязку батька з дитиною.

Присутність партнера при кесаревому розтині в клініці ISIDA практикується з 2007 року.

Як можна знеболити пологи? Який вид анестезії використовується під час фізіологічних пологів і кесаревого розтину?

Безпосередньо під час пологів можуть застосовуватися немедикаментозні і медикаментозні способи знеболювання. До немедикаментозних способів належать: активне положення породіллі, масаж, використання м'ячів-фітболів, а також душ або ванна (в 1-му періоді пологів при збереженій цілісності плодового міхура).

За бажанням породіллі під час пологів може бути застосовано медикаментозне знеболення. Для цього в клініці ISIDA застосовується епідуральна анальгезія. Цей метод вважається найбільш сучасним і безпечним для жінки і дитини, він високоефективний і зручний в застосуванні. Суть цього методу полягає в тому, що за допомогою спеціальних препаратів блокуються больові сигнали, які йдуть від нижньої частини тіла до головного мозку. Для проведення епідуральної аналгезії лікар-анестезіолог робить пункцію (прокол) на рівні 3-4-го поперекових хребців і вводить в епідуральний простір через спеціальну голку гнучкий катетер. Через нього в організм породіллі вводять знеболюючі речовини. Потрібно розрізняти анальгезію і анестезію. Якщо потрібно зняти тільки больові відчуття, то проводять епідуральну анальгезію. Тоді нерви, що відповідають за моторні функції, залишаються частково в робочому стані, і при бажанні жінка може рухатися. Анестезія передбачає повне блокування відчуттів і рухів, вона використовується при проведенні кесаревого розтину.

Важливо знати, що знеболення пологів починає проводитися на певному етапі, в активній фазі пологів, при розкритті 3-4 см.

Зверніть увагу, що епідуральна анальгезія може застосовуватися і за медичними показаннями, наприклад, при підвищенні кров'яного тиску.

Метод знеболювання завжди підбирається лікарями акушером-гінекологом і анестезіологом в індивідуальному порядку, залежно від медичних і емоційних потреб жінки.

У клініці ISIDA працює Школа материнства, яка пропонує ряд курсів і семінарів, навчальних майбутніх породіль правильній поведінці під час пологів, і тому, як максимально знизити больові відчуття. Одним із головних завдань підготовки є усунення стресу і страху перед майбутніми пологами.

Який одяг необхідний мені під час мого перебування в клініці? Для моєї майбутньої дитини?

У стаціонарі пацієнткам клініки ISIDA надається все необхідне: нічна сорочка, тапочки, халати, предмети особистої гігієни, рушники, прокладки. Для новонародженої дитини у нас передбачено також все необхідне: підгузники, пелюшки, сорочки, шапочки, всі необхідні гіпоалергенні засоби для догляду за малюком.

За власним бажанням ви можете заздалегідь підготувати і взяти в клініку власний одяг - для себе і свого малюка (необхідно попередньо випрати та випрасувати).

Перевага домашнього одягу - наявність на ній «домашньої», найбезпечнішої для дитини мікрофлори.

Туге сповивання шкідливе для новонародженого, оскільки зменшує ефективність підтримання тепла дитиною, обмежує рухи (в тому числі дихальні), заважає ефективному смоктанню. У зв'язку з цим дитину краще з перших днів одягати в чисті і теплі повзунки, сорочку, шапочку, шкарпетки і «царапки».

Скільки днів я буду перебувати в клініці в разі фізіологічних пологів? Кесаревого розтину?

За умовами договору після фізіологічних пологів пацієнтка перебуває в післяпологовому відділенні клініки дві повні доби (виписка на третю добу); в разі кесаревого розтину - повних чотири доби (виписка на п'яту добу).

  • У разі виникненні у матері ускладнень у післяпологовому періоді, які потребують стаціонарного лікування, ваше перебування в клініці буде продовжено до повного одужання і не буде потребувати додаткової оплати.
  • Якщо неонатологічна допомога потрібна дитині, народженій з гестаційним віком 36 і більше тижнів, термін перебування дитини в клініці без додаткової оплати становить 21 добу. Перебування в клініці матері можливо протягом 14 діб без додаткової оплати. Подальше перебування матері (понад 14 діб) можливо за додаткову оплату, згідно з прейскурантом, при наявності вільних палат.
  • Якщо неонатологічна допомога потрібна дитині, народженій з гестаційним віком до 36 тижнів, батьки можуть підписати додаткову угоду і оплатити лікування та виходжування недоношеної дитини в клініці ISIDA. Перебування в клініці матері можливо протягом 14 діб без додаткової оплати. Подальше перебування матері (понад 14 діб) можливо за додаткову оплату, згідно з прейскурантом, при наявності вільних палат.
Чи реєструє клініка новонароджених? Які документи необхідні для реєстрації?

Так, оформлення «Свідоцтва про народження дитини» в клініці ISIDA проводиться за бажанням батьків, незалежно від місця їх проживання і реєстрації. Для процедури оформлення необхідні паспорти батьків. «Свідоцтво про народження дитини» видається сім'ї в момент урочистої виписки з клініки. Послуга надається за додаткову оплату.

Які документи потрібно брати з собою на пологи?

З собою потрібно мати такі документи:

  • паспорт;
  • обмінну карту.
Чи можна оплачувати за договором частинами?

Розбивка суми на частини можлива при придбанні пакета «Моя вагітність Плюс». Договір на пологи передбачає 100% передоплату.

В яких випадках вагітна повинна негайно звернутися за допомогою?

При виникненні таких симптомів і станів слід терміново зв'язатися з лікарем, який веде вашу вагітність або з черговим лікарем (зателефонувавши за номерами клініки 0 800 60 80 80, + 38 (044) 455 88 11):

  • Біль в животі
  • Кровотеча
  • Зміна характеру рухів плода (зокрема 4 або менше рухів на годину після 28 тижнів вагітності)
  • Сильний головний біль
  • Порушення зору (затуманення, двоїння, поява "мушок" перед очима)
  • Підвищення температури тіла, озноб
  • Біль при сечовипусканні
  • Постійні скорочення матки
  • Раптові набряки, особливо обличчя і рук
  • Нудота, блювота, пронос
  • Підтікання або відходження навколоплідних вод (водянисті виділення з піхви)
Як відбуватиметься запис і обслуговування пацієнтів за страховими полісами?

Для застрахованих пацієнтів, необхідно мати при собі страховий поліс і документ, що засвідчує особу. Записуючись на прийом, попередьте оператора контакт-центру про наявність страхового поліса. Якщо планується укладення договору на спостереження, пологи, оперативне втручання та ін. - менеджеру по роботі зі страховими компаніями (для отримання гарантійного листа від СК) необхідно надати паспортні дані і страховий поліс.

Чи утримується будь-яка сума при розірванні договору на пологи?

При розірванні договору на пологи - утримується сума в розмірі 20% від загальної суми.

Як здійснюється повернення грошових коштів?

При собі необхідно мати паспорт та оригінал чеку. Заява на повернення підписується в реєстратурі в будь-якій філії клініки.

  • При оплаті послуги готівкою - повернення здійснюється в касі з одномоментним поверненням коштів пацієнту;
  • При оплаті послуг банківською картою, повернення здійснюється за безготівковим розрахунком. Якщо платник не є пацієнтом - необхідна присутність власника картки при поверненні коштів (при собі мати паспорт та банківську карту, якою здійснювалась оплата).
Чи входить епідуральна анестезія в пакет "Пологи"

Родопоміч в клініці ISIDA включає в себе епідуральну анестезію і інші види знеболювання.

Що необхідно для партнерських пологів в клініці ISIDA?

Для партнерських пологів в клініці ISIDA необхідно надати опис флюрографії або R-графії легких і за умови відсутності медичних протипоказань присутнього на пологах.

Якщо я не спостерігаюсь в клініці ISIDA, що необхідно для того, що б укласти договір на пологи?

На 36-37 тижні вагітності необхідно записатися на плановий огляд-акушера гінеколога (включаючи УЗД) і терапевта, а також записатися на консультацію до акушера-гінеколога акушерського відділення для складання плану пологів. При собі необхідно мати український паспорт або нотаріально завірений переклад паспорта на українська мова та обмінну карту.

Які категорії палат представлені в клініці ISIDA?

У клініці ISIDA представлені палати двох категорій:

  • «Стандарт» – одномісна палата європейського зразка з усіма зручностями.
  • «Стандарт+» – двокімнатна палата поліпшеного класу.
Що взяти з собою для новонародженого?

На другий день після народження знадобиться одяг для дитини. Пелюшки, памперси, пляшечки, соски, косметика, за необхідністю харчування для малюка забезпечує клініка ISIDA.