Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Миоматический узел на задней стенке матки

Тетяна

Питання:

Доброго дня. Я на 12-му тижні вагітності. Сьогодні була на першому УЗД, сказали, що з малюком все добре, але виявили міоматозний вузол на задній стінці матки. Мені 25 років. Підкажіть, будь ласка, що це і що нам із цим робити? Дякую.

25 квітня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Тетяно.
Міома – це гормонально обумовлене доброякісне утворення. Іноді може призводити до проблем імплантації плодового яйця, але якщо вагітність вже наступила, то, як правило, загрози для виношування не являє. Ускладнення можуть спостерігатися при тісному розташуванні міоматозного вузла і плаценти, крім того, відіграє роль розмір вузла. Невеликі розміри міоми не викликають жодних ускладнень під час вагітності. Якщо розмір вузла великий, може формуватися неправильне положення плода. Для кожної вагітної лікар жіночої консультації визначає індивідуальний план ведення, враховуючи акушерський і гінекологічний анамнез, розміри та розташування вузла.

5 травня 2015 р.

У дочки (19 лет) обнаружили эрозию шейки матки и ставят диагноз "ановуляторный цикл"

Ірина

Питання:

Доброго дня. Доньці 19 років, лікували кісти яєчників, зараз при черговому обстеженні виявили ерозію шийки матки та ставлять діагноз «ановуляторний цикл». Хотіли б проконсультуватися у Вашій клініці, із чого почати? До якого лікаря звернутися? Як лікувати ерозію, якщо дочка ще не народжувала? Дякую.

8 квітня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Ірино.
Ерозія шийки матки у цій віковій категорії може бути абсолютною нормою. Для вирішення питання про стан шийки матки потрібні ПАП-тест і кольпоскопія. Щодо ановуляторного циклу, потрібен збір анамнезу, а це можливо на очній консультації. Чекаємо на Вас у нашій клініці, допоможемо розібратися з усіма проблемами.
Телефон клініки: +38 (044) 455 88 11.
Будемо раді вам допомогти!

17 квітня 2015 р.

Хочу вылечить эрозию шейки матки перед планированием беременности

Оксана

Питання:

Доброго дня, Оксано Петрівно. Мені 35 років, не народжувала, але планую. Сьогодні була у лікаря, поставили діагноз «ерозія шийки матки». Чого тільки не передумала! Лікар заспокоїла, каже: «Лікуватимемо, і все буде добре». Живу в провінційному місті, тому дуже насторожує лікування в жіночій консультації, самі розумієте, з яким обладнанням. Підкажіть, будь ласка, як потрапити до Вас на прийом і вилікуватися? І скільки це коштуватиме? Дякую.

12 березня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Оксано!
Я приймаю в клініці ISIDA Лівобережна, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Р. Окіної, 8Б. Записатися на прийом можна за номером телефону: +38 (044) 455 88 11.
Візьміть, будь ласка, із собою результати досліджень, які у Вас є. Після проведення огляду та кольпоскопії можна буде визначитися з тактикою лікування. Первинна консультація лікаря-гінеколога в клініці коштує 310 грн, кольпоскопія – 190 грн.

Приходьте, буду рада допомогти!

19 березня 2015 р.

Можно ли делать флюорографию на 27 неделе беременности?

Людмила

Питання:

Доброго дня! У дочки вагітність 27 тижнів, для отримання візи потрібно пройти флюорографію. Чи можна її робити при такому терміні?

1 березня 2015 р.

Відповідь:

Шановна Людмило!
Вагітним рентгенівські дослідження виконуються тільки за життєвими показаннями. Після пологів флюорографія рекомендується всім (після виписки зі стаціонару).

6 березня 2015 р.

Фибромиома матки при беременности

Вікторія

Питання:

Доброго дня, підкажіть, чи можна до Вас звернутися за консультацією з приводу фіброміоми матки? Вагітність 27 тижнів. Як бути з пологами (кесарів розтин чи фізіологічним шляхом)?

13 січня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Вікторіє!
Фіброміома матки не є показанням до кесаревого розтину у вагітних. Треба дивитися, де розташовані міоматозні вузли, які це вузли тощо. У цих випадках метод розродження завжди вирішується індивідуально перед пологами.
А щодо консультації – звичайно, можна! Запишіться, будь ласка, за номером телефону: +38 (044) 455 88 11 або заповнивши форму на сайті.
Чекаю Вас на прийомі! Із повагою, Червак Наталя Миколаївна

14 січня 2015 р.

Фибромиома матки

Наталя

Питання:

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи можна до Вас звернутися за консультацією щодо захворювання фіброміоми матки?

12 листопада 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня, Наталю!
Якщо питання стосується консультації та вибору методу лікування – звичайно.
Якщо ж Вас цікавить хірургічне лікування, Вам необхідна консультація Семка Олександра Францовича.
Записатися можна за телефоном: +38 (044) 455 88 11 або ж заповнивши анкету: https://isida.ua/record/
Удачі Вам!
Із повагою,Червак Наталя Миколаївна.

12 листопада 2014 р.

Как обследоваться при подборе орального контрацептива

Марія

Питання:

Доброго дня, Наталю.
Підкажіть, будь ласка, до якого лікаря можна звернутися, щоб підібрати оральний контрацептив? І які аналізи перед цим необхідно здати? Раніше я вже приймала ОК (10 років із невеликими перервами), але підбиралися вони «навмання». Зараз уже є дитина, і цього разу хочеться максимально вберегти себе від можливих побічних ефектів. У таких питаннях довіряю тільки ISIDA. Дякую!

3 вересня 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня, Маріє!
Для грамотного підбору контрацепції Вам необхідно здати аналіз крові на гормони, зробити біохімічне дослідження крові, УЗД органів малого тазу та пройти обстеження у гінеколога. У нашій клініці існує комплексна програма «Контрацепція», в яку включені всі необхідні аналізи та дослідження. Більш детально з вартістю і наповненням програми Ви можете ознайомитись, перейшовши за посиланням: https://isida.ua/product/programma-kontratseptsiya/

4 вересня 2014 р.