Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Запитання до лікаря Турбаніст Світлана Вікторівна

Чи можу я звернутися до вас за допомогою? Не можу просто так здатися

Тетяна

Питання:

Доброго дня, Світлано Вікторівно. Мене звуть Тетяна, 41 рік, дітей немає. Була позаматкова вагітність 2015р. Перше еко робила в Києві в 2020 р, була завмерла на 8-му тижні. Ще 2 спроби робила в Литві, 1й раз завмерла на 4-му тижні, підсаджували 2х дневку і 5ти дневку і 2й раз проліт у травні цього року, посаджували 2х 2хденок. Заморожувати не було чого. Аналізи по гормонах у межах норми на нижньому кордоні, у чоловіка спермограма норма. Питання, чи можу я звернутися до вас за допомогою, не можу просто так здатися. Чи є можливість лікування у вас у клініці без присутності чоловіка?

15 травня 2024 р.

Відповідь:

Доброго ранку! Доволі нестандартна ситуація. Запишіться, будь ласка, до мене на онлайн або офлайн-консультацію за телефоном контакт-центру: 0 800 60 80 80

16 травня 2024 р.

Діагностика та лікування безпліддя

Ксенія

Питання:

Доброго дня, мене звати Ксенія. Мене цікавить діагностика та лікування безпліддя. Я хотіла б дізнатись скільки часу може зайняти єко та діагностика. Я з іншого міста. Цікавлюсь відділенням в Ужгороді. Також цікавить чи спілкуєтесь ви на англійській мові? Дякую

01 квітня 2024 р.

Відповідь:

Добрий день, Ксенія

Програма IVF складається з декількох етапів:

 1. Етап обстеження подружньої пари (за часом обстеження можуть тривати до 1,5 місяців).

 2. Програма IVF визначається за отриманими результатами обстежень і триває орієнтовно 2,5-4 тижні (залежить від того, якою саме буде ця програма).

 3. Діагностика ембріонів методом NGS- 21 день.

 4. Програма підготовки до ембріотрансферу (від 2,5 до 4,5 тижнів). Тривалість залежить від рекомендованого медичного протоколу.

Для співпраці з іноземними пацієнтами у нас є менеджери зі знанням англійської мови. Вони допоможуть у питаннях бронювання, трансферу, з перекладами медичних програм тощо.

Щодо моєї присутності - буду в Ужгороді наприкінці травня. Наразі точних дат не маю.

02 квітня 2024 р.

Графік прийому у квітні - травні

Тетяна

Питання:

Скажіть будь ласка в квітні травні де у вас прийом, в Ужгороді, Києві?

22 березня 2024 р.

Відповідь:

Добрий день. В Ужгороді буду наприкінці травня, остаточнi дати ще не відомі. Решту часу буду в Києві, ISIDA Медмістечко.

23 березня 2024 р.

Чи буде прийом лікаря Турбаніст у Києві?

Юлія

Питання:

Доброго дня, ви плануєте повертатися до Києва на прийом? Хочеться до вас записатись на прийом?

28 лютого 2024 р.

Відповідь:

Добрий день.Турбаніст С.В буде у Києві з 01.03.2024. Записатися на прийом можна за тел контакт-центру: 0 800 60 80 80

29 лютого 2024 р.

Можливо вирощування клітин під час клімаксу для ЕКО?

Тетяна

Питання:

Чи реально при клімаксі виростити свою клітинку, щоб потім зробити еко

23 лютого 2024 р.

Відповідь:

На жаль, ні: яєчники виснажились, яйцеклітин в них вже немає.

24 лютого 2024 р.

До скільки років можна вагітніти?

Світлана

Питання:

Добрий день, прошу вас, до скільки років можна вагітніти в Україні? Дуже дякую.

22 лютого 2024 р.

Відповідь:

Для переносу ембріона в порожнину матки в Україні є вікові обмеження: 52 роки і 11 місяців.

23 лютого 2024 р.

Які шанси настання вагітності при першій Внутрішньоматковій інсімінації ?

Ілона

Питання:

Які шанси настання вагітності при першій Внутрішньоматковій інсімінації ?

09 жовтня 2023 р.

Відповідь:

За статистикою, ймовiрнiсть настання вагітності пiсля ВМІ становить не більше 16%.

10 жовтня 2023 р.

Хвилює не настання вагітності

Анна

Питання:

Доброго дня Дуже хвилює мене не настання вагітності Після двох спроб були донорські ембріони (якість BB з біопсією) один АА без біопсії У чому може бути проблема не настання вагітності? З маткою все норм

04 серпня 2023 р.

Відповідь:

Доброго дня! Для відповіді на це питання у нас недостатньо інформації. Рекомендую записатись на консультативний прийом.

05 серпня 2023 р.

Будуть робити операцію з видалення матки, допоможіть зробити вибір

Анна

Питання:

Добрий день. Мені будуть робити операцію з видалення матки, яєчники залишаються однозначно,а от за маткові труби - можуть видалити, а можна залишити, вирішувати мені.Допоможіть, будь ласка,зробити правильний вибір і зрозуміти,які дії будуть кращі для мене. Дякую за увагу.

25 липня 2023 р.

Відповідь:

Добрий день. Маткові труби виконують функцію доставки яйцеклітини, а потім ембріона в порожнину матки. Якщо проходить видалення матки, наявність чи відсутність труби дійсно не має ніякого значення. Здебiльшого їх видаляють разом з маткою з метою уникнення у подальшому запальних процесів в трубах.

26 липня 2023 р.

Перев'язали труби

Марина

Питання:

Мені перев'язали труби чотири роки тому чи можу я їх відновити чи є інший варіант?

21 липня 2023 р.

Відповідь:

Добрий день. Щодо відновлення прохідності маткових труб вам краще звернутися до лікаря, який виконував оперативне втручання. Є багато методик перевʼязування маткових труб. Після деяких відновлення прохідності можливе, після деяких - нi. Якщо відновлення неможливe або протягом 6-ти місяців після відновлення вагітність не настала, рекомендується програма екстракорпорального запліднення.

24 липня 2023 р.

Чи можна розв'язати маткові труби?

Мар'яна

Питання:

Добрий день, в мене 8 років тому перев'язали маткові труби, чи можна їх розв'язати?

02 травня 2023 р.

Відповідь:

На жаль, після перев’язування маткових труб вiдновлення їхньої функції практично неможливе. У таких ситуаціях пропонується проведення програми екстракорпорального запліднення.

03 травня 2023 р.

Чи можна приймати алактин після настання вагітності?

Наталія

Питання:

Здрастуйте! Скажіть, будь ласка, чи можна приймати алактин після настання вагітності? Чи є можливість поспілкуватися з Вами в тетефонному режимі?

05 лютого 2023 р.

Відповідь:

Добрий день. Алактин приймається тільки до настання вагітності. Потім рівень пролактину не впливає вже на виношування вагітності. Звісно, можемо поспілкуватися з Вами в режимі онлайну під час онлайн-консультації.

05 лютого 2023 р.

Підкажіть вартість ЕКЗ

Олена

Питання:

Добрий вечір. Підкажіть вартість ЕКО з донорською клітиною та плюс ngs. Спасибі. Краще на пошту напишіть.

02 січня 2023 р.

Відповідь:

Добрий вечір! Надіслали Вам на пошту лист із цінами на програми. Обрати програму допомагає лікар на консультації, первинна консультація лікаря репродуктолога- безкоштовна. Для запису на консультацію зателефонуйте на номер гарячої лінії 0800 60 80 80 дзвінки з мобільних в Україні безкоштовні.

02 січня 2023 р.

Не можу завагітніти

Ольга

Питання:

Доброго вечора! Не можу завагітніти, почала останні два місяці відчувати біль зліва, та й думаю треба піти провіритися, заодно дізнатись чи овуляція відбувається, чи ні. Овуляція не відбулася і виявили на узд утвір лівого яйника(функціональна, геморагічна киста), пішла на прийом до лікаря, приписав пити таблетки жанін, але я тому рік тільки припинила пити цей препарат(пила 2 роки після операції на яєчник правий була кіста ендомедріоїдна), тепер знову треба їх пити чи вони не зашкодить бо думаю що саме через них я не могла зразу завагітніти через те, що так довго приймала часу, і тут знову вилізла кіста, порадьте будь-ласка! як правильно буде!?

12 листопада 2022 р.

Відповідь:

Вітаю! З огляду на Вашу ситуацію, можливе порушення менструального циклу. Для постановки діагнозу та призначення лікування я б порадила Вам записатись на прийом до лікаря-репродуктолога, оскільки необхідним є більш ретельне обстеження, в тому числі гармональне. В нас діє спеціальна пропозиція - безкоштовна первинна консультація лікаря-репродуктолога, раджу скористатись нею, аби ми могли визначити та призначити якнайбільш ефективний курс лікування.

13 листопада 2022 р.

ЕКЗ у 45 років

Олена

Питання:

Доброго дня. Чи можна звернутись у клініку для проведення ЕКЗ у віці 45 років без донорських яйцеклітин? Аналізи в нормі, гормональних та інших проблем немає, цикл стабільний, АМГ 0,36. Чи є лікар, який візьметься за таку пацієнтку? Спермограма добра. Дякую за відповідь заздалегідь.

26 серпня 2022 р.

Відповідь:

Добрий день! Я можу взятись. Але мені потрібно провести повноцінну консультацію offline, щоб пояснити пацієнтам саму програму та розповісти про можливі ризики. Для цього пропонуємо скористатись нашою спеціальною пропозицією - безкоштовною консультацією репродуктолога.

26 серпня 2022 р.

ЕКЗ під час війни

Вікторія

Питання:

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, хочемо робити ЕКО. Боїмося, чи безпечно зараз його робити чи бажано почекати до завершення війни? Не хочеться ще раз втратити крихітку(

13 травня 2022 р.

Відповідь:

Добрий день! Повністю розділяємо Ваши хвилювання в цей небезпечний для країни час! Ми забезпечили в Ісіді найбільш комфортні умови проведення програм ЕКЗ: у нас завжди є світло, вода, опалення та інтернет. У нас є можливість зберігати ембріони в безпечному місті - Ужгородська філія. Ісіда не зупиняла надавати допомогу пацієнтам навіть у перші, самі небезпечні дні війни і сподіваємось, що і подальше зможемо бути поряд з нашими пацієнтами.

13 травня 2022 р.

Непрохідність маткових труб, поліпи матки

Наталія

Питання:

Добрий день. Мене звати Наталія. Мені 39 років. Я з Донецька. На сьогоднішній день мені ставлять діагноз непрохідність маткових труб, поліпи матки? Ніколи не робила аборти, вагітності не було. Аналізи в клініках всі хороші. Дуже хочу сама народити. Потрібна ваша допомога.

22 жовтня 2018 р.

Відповідь:

Добрий день, Наталія! Запис до Турбаніст Світлані Вікторівні попередня по тел 0800 6080 або залиште Ваш контактний номер телефону наші медкоордінатори зателефонують Вам і Ви всместе підберете зручну дату / час для візиту в клініку. Первинна консультація репродуктолога без оплати. Дякуємо.

22 жовтня 2018 р.

УЗД і огляд репродуктолога

Олена

Питання:

Добрий день, Світлана Вікторівна! Підкажіть, будь ласка, у Вас можна зробити тільки УЗД, а огляд у іншого лікаря? Дякуємо.

29 березня 2017 р.

Відповідь:

Доброго дня, Олено! Як правило, в репродукції один лікар займається подружньою парою повністю і сам робить УЗД. Чекаємо на Вас!

29 березня 2017 р.

Гістероскопія перед проведенням ЕКО

Ірина

Питання:

Доброго дня! Я вперше приїду на прийом для ЕКО, в якому циклі більш бажано? На УЗД виявили поліп матки. Скажіть, при такому діагнозі обов'язкова гістероскопії перед проведенням ЕКО?

24 січня 2017 р.

Відповідь:

Ірина, добрий день! На первинну консультацію Ви можете приїхати в будь-якому менструальному циклі. Якщо є поліп, то потрібно перед ЕКО зробити гістероскопію і його видалити.

25 січня 2017 р.

Скажіть, будь ласка, на який день циклу краще приїхати до Вас на консультацію?

Лариса

Питання:

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, на який день циклу краще приїхати до Вас на консультацію? Ми з м. Рівне, Плануємо ЕКЗ. Одна наша спроба була невдалою.

24 березня 2016 р.

Відповідь:

Вітаю Ларисо! Первинний прийом найкраще планувати на 11-15 д.м.ц. (запис на прийом у 1 д.м.ц.). Візьміть, будь ласка, з собою на прийом всі обстеження, аналізи, листи стимуляції, які у Вас є, для більшої продуктивності первинного прийому і для того, щоб Вам не довелося приїжджати до нас зайвий раз.

25 березня 2016 р.

У мене гіперплазія ендометрію (Підвищені естрогени).

Ольга

Питання:

У мене гіперплазія ендометрію (Підвищені естрогени). Чи можна звернутися до вас на консультацію з таким діагнозом?

08 лютого 2016 р.

Відповідь:

Добрий день, Ольго! Вам необхідно записатися на консультацію (тел. 455 88 11 або 0800 60 80 80) Візьміть з собою, будь ласка, всі результати аналізів, паспорт. Буду рада Вам допомогти!

09 лютого 2016 р.

Скажіть, будь ласка, у вас залишилися якісь дані з Донецька про моє лікування?

Катя

Питання:

Добрий день Світлано Володимирівно, я робила у вас інсемінацію у 2011 році в Донецьку, стояла на обліку до 12 тижнів, слава Богу, все добре, я народила)) Ось хочу тепер до вас у Київ за другою дитинкою. Скажіть, будь ласка, у вас залишилися якісь дані з Донецька про моє лікування? Зубарєва Катерина Олександрівна.

08 лютого 2016 р.

Відповідь:

Вітаю, Катерино! Так, у нас залишилася вся база даних з Донецької філії, ми нею користуємося у разі необхідності. Буду рада Вам допомогти. Можете зателефонувати мені безпосередньо за тел.: 0675010095 або 0503282701, ми обговоримо все детальніше!

З повагою, Світлана Вікторівна Турбаніст

08 лютого 2016 р.

Неспроможність рубця на матці. Чи можливо виправити дану?

Ганна

Питання:

Ділянка післяопераційного рубця: візуал. дефект «ніші». Нижній сегмент матки в ділянці післяопераційного рубця товщиною до 4,3 мм. Висновок: неспроможність рубця на матці. Лікарі не радять вагітніти, але дуже хочеться здорову дитинку. Чи можливо у вас зробити лапороскопію на матці та виправити цю ситуацію? Скільки коштуватиме така операція?

09 грудня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Анно! За цими даними УЗД не зовсім правильно робити висновки. Необхідно подивитися кровотік на місці післяопераційного рубця. Якщо кровопостачання цієї ділянки добре, то виношування вагітності можливе. Вам необхідно експертне УЗД.

15 грудня 2015 р.

Чи можливе застосування ДРТ у 41 рік?

Леся

Питання:

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, мені 41 рік, чи ще можливе застосування ДРТ у моєму випадку? Причини безпліддя не визначені, у мене згідно з аналізами все нормально, у чоловіка незначні відхилення від норми. Дякую.

07 грудня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Лесю! Як правило, ЕКЗ рекомендується робити жінкам до 42 років, але в кожному випадку питання про вибір програми з лікування безпліддя приймається індивідуально на підставі додаткових обстежень. Приходьте на консультацію з результатами досліджень. Будемо раді допомогти!

15 грудня 2015 р.

Чи могли в мене знову виникнути спайки в трубах?

Бушева Катерина

Питання:

Доброго дня, Світлано Вікторівно! У 2012 році я проходила лікування під Вашим наглядом, а потім спостерігалася з приводу вагітності в донецькій клініці в Ольги Миколаївни. Зараз моїй доньці вже 3 роки, і ми хочемо другу дитину, але рік нічого не виходить. Перед першою вагітністю мені робили лапароскопію маткових труб, і за 4 місяці я завагітніла. Чи могли в мене знову виникнути спайки в трубах, і яке обстеження краще пройти?

23 листопада 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Катерино! Дійсно, спайки в маткових трубах можуть утворитися знову, але почати обстеження я би порекомендувала зі спермограми чоловіка. Якщо у нього з цим обстеженням все нормально, тоді необхідно буде займатися Вашими трубами та робити лапароскопію. Запис за телефонами: 0 800 60 80 80 або +38 (044) 455 88 11. Будемо раді Вам допомогти!

24 листопада 2015 р.

Які можливі причини невдалої спроби ЕКЗ?

Ганна

Питання:

Доброго дня! Світлано Вікторівно, скажіть, будь ласка, які можливі причини невдалої спроби ЕКЗ? Збираємося зробити другу спробу. Може, необхідно здати додаткові аналізи? Дякую.

06 червня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Анно! На жаль, Ви не назвали своє прізвище і де проходили спробу ЕКЗ. Якщо Ви проходили її в ISIDA, то, як правило, ми зустрічаємося з пацієнтами після невдалої спроби і визначаємося з планом подальших дій. Якщо Ви проходили спробу в іншому медичному закладі, то Вам необхідно записатися до нас на первинний прийом і приїхати з усіма обстеженнями і матеріалами, що залишилися у Вас на руках після спроби, для оптимізації подальшої спроби. Будемо раді Вам допомогти.

11 червня 2015 р.

Яким чином видаляються поліпи?

Людмила

Питання:

Доброго дня! У результаті обстеження УЗД мені поставили діагноз «рецидивуючі поліпи ендометрію» і рекомендували гістероскопію. Хотілося б докладніше дізнатися, яким чином видаляються поліпи: сліпим методом вискоблювання чи апаратура «бачить», що видаляє? Чи потрібно додатково обстежитися перед операцією або достатньо УЗД?

14 квітня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня! Під гістероскопією мається на увазі видалення поліпів під контролем зображення порожнини матки за допомогою спеціальної апаратури. Для проведення гістероскопії необхідно прийти на прийом до гінеколога, він видасть обстеження, необхідні для гістероскопії після консультації. Запрошую Вас на прийом. Запис за телефоном: +38 (044) 455 88 11. Буду рада допомогти.

20 квітня 2015 р.

Чи може радіохвильове припікання вплинути на менструальний цикл?

Olia

Питання:

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, мені зробили припікання ерозії радіохвилею 7 лютого, 23 січня були останні місячні, цикл 30-35 днів, але після цього їх досі немає. Дуже хвилююся: може припікання вплинути на менструальний цикл? Тест негативний. Дякую!

11 березня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня! Так, після радіохвильового лікування шийки матки місячні затриматися можуть. Ми рекомендуємо зробити УЗД органів малого тазу на 4-5 день м. ц. Всього найкращого!

16 березня 2015 р.

Хочемо пройти процедуру ЕКЗ у Києві, проходили раніше в ISIDA в м. Донецьку

Інна

Питання:

Доброго дня! Ми з чоловіком уже проходили процедуру ЕКЗ у клініці ISIDA в м. Донецьку (на жаль, невдало), до цього 3 інсемінації, що теж не принесли позитивного результату. Хочемо спробувати знову ЕКЗ. Ми самі з Луганської області, тимчасово живемо в Києві. Чи буде знижка на ЕКЗ в клініці Києва, як на 2 пробу, і які аналізи потрібні? Хочемо пройти лікування у Вас! Чи збереглися в базі клініки м. Києва наші особисті дані й дані про лікування в м. Донецьку? Заздалегідь вдячні!

03 березня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Інно! Ваші всі обстеження та протокол стимуляції в донецькій ISIDA збереглися. Знижка на ЕКЗ у київській ISIDA пацієнтам, які проходили ЕКЗ у донецькій ISIDA, зберігаються. Ви можете спланувати Ваш візит на 12-14 день м. ц. і зателефонувати мені через контакт-центр клініки за номером телефону: +38 (044) 455 88 11, ми узгодимо з Вами прийом і замовимо Вашу карту в донецькій ISIDA. Із повагою, Турбаніст Світлана Вікторівна.

06 березня 2015 р.

Лапароскопія при лівосторонньому гідросальпінксі

Таня

Питання:

Доброго вечора! Мені 38 років, вторинне безпліддя. Діагноз: лівосторонній гідросальпінкс. Чи проводять у Вашій клініці лапароскопію, чи зможу завагітніти після цього природнім шляхом? Чи далеко знаходиться клініка від метро Чернігівська?

03 січня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Тетяно! Лапароскопія проводиться в клініці ISIDA в Києві та знаходиться за адресою: бульв. Лепсе, 65. На жаль, я не можу заочно відповісти на питання, чи відновиться функція маткової труби після лапароскопії, оскільки не бачила Ваші дослідження. Якщо гідросальпінкс невеликий і маткова труба ще не втратила своїх функціональних особливостей, то після лапароскопії цілком імовірно завагітніти. Якщо втратила, то можливо або знову гідросальпінкс, або позаматкова вагітність. Записатись до мене на прийом можна за номером: +38 (044) 455 88 11. Буду рада допомогти Вам!

05 січня 2015 р.

Питання з Горлівки щодо «кріошок» із Донецька

Кузина Наталя

Питання:

Доброго дня!!! Я з Горлівки. У Вас мої «кріошки». Поки Ви юридично жодним чином не можете зробити мені кріо, чи можу я у Вас вилікувати зараз ерозію? Мені там залишався один аналіз, але напевно вже доведеться здавати все наново! Чи можу я приїхати до Вас у січні? Дякую!

26 грудня 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня, Наталю! Хочу Вас порадувати! Нам вдалося вивезти ембріони з Донецька до Києва, і ми готові й далі виконувати наші зобов’язання перед пацієнтами. Зв’яжіться, будь ласка, зі мною за телефоном: (067) 501 00 95, ми обговоримо подальші кроки.

26 грудня 2014 р.

Чи необхідна гістероскопія перед ЕКЗ?

Валерія

Питання:

Доброго дня! У яких випадках призначається діагностична гістероскопія? Чи необхідно її робити при підготовці до ЕКЗ?

24 грудня 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня! Гістероскопія призначається при підозрі на будь-які проблеми з порожниною матки, виявлені на УЗД. Гістероскопія не є обов’язковим дослідженням перед ЕКЗ, а проводиться за показаннями. Удачі вам!

24 грудня 2014 р.

Затримка

Олена

Питання:

Доброго дня! На другий день затримки місячних тести на вагітність (3 шт.) показують чіткі 2 смужки. Скажіть, будь ласка, коли мені краще йти до лікаря на огляд й УЗД? Дата початку останніх місячних 16 листопада, цикл 28-29 днів.

16 грудня 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня. На консультацію до лікаря необхідно прийти на 7-10 день після затримки менструацій. Будемо раді Вас бачити!

24 грудня 2014 р.

Рентген маткових труб

Ірина

Питання:

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, за знімком рентгену маткових труб лікар сказав, що труби прохідні. Але я не розумію у цьому знімку нічого. Будь ласка, скажіть Вашу думку. Дуже сподіваюся на відповідь!

17 листопада 2014 р.

Відповідь:

Ірино, доброго дня! Приходьте на консультацію, приносьте не лише рентген, але і всі попередні результати досліджень. Тільки бачачи Вас і результати, можна давати будь-які оцінки. Удачі вам! Із повагою, Турбаніст Світлана Вікторівна.

18 листопада 2014 р.

Хочемо потрaпити на прийом

Курналієва Юлія

Питання:

Доброго дня! Ми з чоловіком хочемо потрапити до Вас на прийом, нам рекомендували Вас як дуже гарного фахівця. До Вас не дуже близько добиратися, тому хочеться, щоб зустріч була продуктивною. Що необхідно мати з собою? Заздалегідь дякую.

10 листопада 2014 р.

Відповідь:

Юліє, доброго дня! Аби легше було розібратися в причинах виникнення Вашої ситуації, візьміть із собою всі попередні результати досліджень і аналізів. А також (якщо є) всю іншу медичну документацію. Разом ми оберемо той метод лікування, який буде найбільш ефективним для Вас. Записатися на прийом ви можете за телефоном: +38 (044) 455 88 11, або ж заповнивши форму запису на прийом на сайті: https://isida.ua/record/ Чекаю на Вас! Удачі вам! Із повагою, Турбаніст Світлана Вікторівна.

12 листопада 2014 р.

Електрофорез із лідазою

Віталій

Питання:

Доброго дня! Мені призначили електрофорез із лідазою №10. Підкажіть, будь ласка, № 10 – це 10 процедур? І яка періодичність: процедура кожного дня або через день? Дякую за відповідь.

23 жовтня 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня! Ви абсолютно праві, № 10 – це 10 процедур. Періодичність – через день. Успіхів Вам!

24 жовтня 2014 р.

ВМІ спермою чоловіка

Олександра

Питання:

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи є у вас пакет ВМІ спермою чоловіка? Що туди входить? І скільки коштує? Чи потрібно перед тим, як проводити цю процедуру, здавати додаткові аналізи?

03 жовтня 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня! Так, цей пакет є, коштує він у природному циклі 3 200 грн, у стимульованому циклі – 6 070 грн (із медикаментами). Для проведення ІСМ необхідно записатися на первинний прийом, на якому будуть визначені ті обстеження, які для Вас необхідно буде здати. За більш детальною інформацією Ви можете звернутися за тел.: 0 800 60 80 80.

07 жовтня 2014 р.

Шанси ЕКЗ

Тетяна

Питання:

Доброго дня, Світлано Вікторівно! Звертаюся до Вас по допомогу і за порадою. Мені ставлять діагноз «полікістоз яєчників», призначали стимуляцію гоналом, але жодних результатів, фолікули не виросли потрібного розміру, тому ми з чоловіком вирішили зробити ЕКЗ, але знову ж таки у нас проблема з вибором клініки. Були у «Вікторії» на Почайнінській, 70, чоловікові не все сподобалося, хочемо звернутися до Вас. У мене проблема з вагою, хоча над цим працюю, уже -15 кг, але все одно досі за 100, я завжди була повненька. Мені сказали, що перед ЕКЗ потрібно схуднути. Хотілося б дізнатися, скільки треба ще скинути? З ендокринною системою все в нормі. Які у мене шанси завагітніти за допомогою ЕКЗ у Вас? Заздалегідь дуже дякую, сподіваюся на Вашу допомогу та підтримку. Так хочеться вже скоріше чути сміх своєї дитинки.

20 вересня 2014 р.

Відповідь:

Здравствуйте Татьяна! Вы можете записаться ко мне на консультативный прием, мы с Вами обсудим все интересующие вопросы. Запись осуществляется по тел: (044) 455 88 11.

22 вересня 2014 р.

Питання з приводу ембріонів у Донецьку

Альона Григор’єва

Питання:

Я ваш клієнт в ISIDA. У мене залишилися заморожені ембріони. Як мені можна з Вами зв’язатися щодо включення в протокол? Заздалегідь вдячна!

28 серпня 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня! На жаль, у зв’язку з активними бойовими діями в Донецьку філія тимчасово, до припинення бойових дій, закрита.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном: (050) 328 27 01.

29 серпня 2014 р.