Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Запитання до лікаря Ткаченко Оксана Віталіївна

Турбує біль у ділянці пупка при вагітності

Наталя

Питання:

Вітаю. У мене перша вагітність, термін від останньої менструації (18 января) 5 тижнів із хвостиком, а від дня овуляції (зачаття за підрахунками) 3 тижні. Останні дні відчуваю дискомфорт у ділянці пупка (не дуже болить живіт), але сам пуп не турбує. Це нормально чи час уже зробити візит на огляд?!

21 лютого 2024 р.

Відповідь:

Добрий день! Можемо запропунувати консультацію лікаря-акушер-гінеколога "ISIDA mama". Для запису залиште ваш номер телефону або зателефонуйте за номером нашого контакт - центру: 0 800 35 92 86.

22 лютого 2024 р.

Умови щодо послуги сурогатного материнства

Денис

Питання:

Надішліть будь-ласка інформацію та умови щодо послуги сурогатного материнства. є запліднені ембріони в клініці в Польщі, є фірма транспортна, що може доставити їх. Скажіть будь ласка, яка подальша процедура та умови?

16 лютого 2024 р.

Відповідь:

Вітаємо! Так, наша Клініка займається програмами допоміжного (сурогатного) материнства. Для того, щоб отримати інформацію про те, з чого розпочати, як проводиться програма, які алгоритми роботи в даному напрямку ми можемо запропонувати, а також вартість послуг, Ви можете зв'язатися з нами за номером 0800608080. Допоможемо Вам розібратися у питаннях проведення програми.

20 лютого 2024 р.

Можна якось зробити так, щоб не було ні розривів, ні епізіолтомії?

Оксана

Питання:

У вашій клініці епізіолтомія є рутинною справою? Чи тільки за показаннями? Можна якось зробити так, щоб не було ні розривів, ні епізіолтомії?

21 серпня 2023 р.

Відповідь:

Доброго дня. Епізілтомія не може бути рутинною, це медична маніпуляція, яка має чіткі, визначені протоколом показання, та не може проводитись рутинно. Профілактика розривів у пологах - використання масла для промежини, починаючи з 34 тижнів при відсутності протипоказань та проведення вагітною самостійно щоденно масажу тканини з ним. Також у пологах використовуються гелі для профілактики травмування тканин.

22 серпня 2023 р.

Є лише один симптом молочниці

Віталіна

Питання:

Вітаю. У мене є лише одні ознаки молочниці (виділення схожі на сир, які не мають неприємного запаху) Вони не йдуть протягом усього циклу, а десь тиждень-півтора. І я ніяк не можу зрозуміти. Норма це чи ні? Поясніть мені будь-ласка

26 липня 2023 р.

Відповідь:

Добрий день. Ряснi творожисті виділення не є нормою, дріжджовий кольпіт не завжди супроводжується свербeжем, але й виділення можуть змінюватись вiдповiдно до фази менструального циклу. Тому радимо звернутись до лікаря-гінеколога з метою огляду та забору матеріалу на аналіз.

27 липня 2023 р.

Хронічний цервіцит

Ангеліна

Питання:

Добрий день, мені 22 роки. Зробила біопсію та виявили цервікальну ектопію, хронічний цервіцит. Я не народжувала, тому мені запропонували Лазарем припекти, або перевірятися кожні півроку. Підкажіть, чи можна медикаментозно це вилікувати?

15 січня 2023 р.

Відповідь:

Добрий день. Можна просто спостерігати, періодичність обстеження залежить від результату біопсії і ПАП-тесту. Чи був зданий ПУР хламідія та паприломовірус?

15 січня 2023 р.

Великі виділення після лікування молочниця

Олександра

Питання:

Добрий день! У мене молочниця, вирішила лікувати сама так як минулого разу (більше року тому) допомогло. Застосувала вагінальну свічку Клофан (на ніч) та вранці випила Фуцис. Виділення стали дуже великі, свербіж і пекучий біль пішов. Що робити?

09 січня 2023 р.

Відповідь:

Добрий день. Для призначення об'єктивного лікування необхідно здати мазок на посів та флору. Це допоможе визначити присутність грибка роду Кандида на слизовій і навіть з точністю позначити його вид; завдяки йому можна дізнатися вміст слизової і зрозуміти, в який бік є відхилення від норми. Варто пам'ятати, що самодіагностика і самолікування можуть призводити до помилок і поганих наслідків для здоров’я. Краще звернутись до лікаря-гінеколога, аби підібрати індивідуальний поетапний план лікування, оскільки лікування молочниці передбачає не тільки призначення лікувальних заходів, а й відновлення мікрофлори піхви.

09 січня 2023 р.

Чи є у вас День відкритих дверей?

Ольга

Питання:

Вітаю! Чи є у вас День відкритих дверей?

06 січня 2023 р.

Відповідь:

Добрий день! Так, наступний День відкритих дверей заплановано на 22.01.2023. Більше про захід розповіли в нашому інстаграмі (посилання на пост: https://www.instagram.com/p/Cm_vn9Nt6H0/?igshid=MDM4ZDc5MmU=).

06 січня 2023 р.

Побічна реакція при лікуванні уреаплазмозу

Кобзарева Олена

Питання:

Доброго Вам дня! Я пацієнтка клініки, і у мене є до Вас професійне питання. Звичайно, не впевнена, що це коректно, але все ж таки спитаю, оскільки хочеться дізнатися думку професійного лікаря. Ну і довіряти я можу тільки перевіреному фахівцеві. Моїй рідній сестрі поставили діагноз «уреаплазмоз», призначили капати цефтріаксон і метронідазол. Все б нічого, якби в неї не було на цей курс лікування жахливої реакції у вигляді блювоти цілодобово, а після першої процедури довелося викликати швидку, оскільки вона стала задихатися і взагалі стало відбуватися щось страшне (відправили до невропатолога, сказали, що нервове). Чи є альтернативні способи лікування? Лікуючий лікар нічого конкретного не говорить, а тільки наполягає на продовженні курсу лікування. І взагалі, чи нормально це – так реагувати на ліки? Заздалегідь дякую за будь-яку відповідь. Із повагою, Олена.

01 лютого 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Олено! Відповідно до сучасних медичних підходів, наявність уреаплазми в статевих шляхах жінки свідчить про дисбіоз піхви. Уреаплазмоз не є приводом для призначення антибактеріальної терапії, крім випадків, коли уреаплазма є доведеною причиною виникнення запального процесу. Способи лікування визначає лікар на консультації. Побічні реакції на медикаменти зустрічаються часто. Така реакція не є нормальною. Питання про доцільність лікування пропоную вирішити на прийомі. Буду рада допомогти. Із повагою, Бачигіна О. В.

09 лютого 2015 р.